رابرت پتینسون می گوید نسخه او از بتمن متفاوت است


رابرت پتینسون مطمئناً از روزهای آغازین “گرگ و میش” خود فاصله گرفته است.

این بازیگر ۳۵ ساله بریتانیایی، در ادامه در فیلم هیجان‌انگیز تاریک «بتمن» دیده می‌شود و ادعا می‌کند که این نسخه بسیار متفاوت از نسخه‌های نقره‌ای قبلی ابرقهرمان کامیکس دی‌سی خواهد بود.

او اصلاً شخصیت پلی‌بوی ندارد، بنابراین مانند بروس یک آدم عجیب و غریب است [Wayne] پتینسون به GQ توضیح داد و یک آدم عجیب و غریب در نقش بتمن. و من مدام به این فکر می‌کردم که یک انحراف نیهیلیستی در آن وجود دارد.»

او ادامه داد: «به طور معمول، در تمام فیلم‌های دیگر، بروس می‌رود، تمرین می‌کند و با ایمان به خود به گاتهام بازمی‌گردد و فکر می‌کند که «من اینجا همه چیز را تغییر خواهم داد». اما در این، به نوعی نشان می‌دهد که او کمی خراب شده است. اما این کاری که او انجام می دهد، حتی کار نمی کند.

بازیگر «فانوس دریایی» افزود: «مثلاً دو سال از آن می گذرد و جنایت به پایان رسیده است. بدتر از زمانی که بروس شروع به بتمن شدن کرد. مردم گاتهام فکر می کنند که او فقط یکی دیگر از علائمی است که نشان می دهد همه چیز چگونه است.

پتینسون سپس خاطرنشان کرد که ذهنیت بتمن در فیلم جدید با آنچه طرفداران از فیلم های دیگر می دانند متفاوت است. در حالی که Caped Crusader عمدتاً با مرگ والدینش انگیزه دارد، پتینسون می گوید که این تلنگر لایه های عمیق تری از روان شخصیت را نشان می دهد.

او می‌گوید: «همه داستان‌های دیگر می‌گویند که مرگ پدر و مادرش دلیل تبدیل شدن بروس به بتمن است، اما من سعی می‌کردم به‌جای اینکه بخواهم آن را منطقی کنم، آن را به روشی واقعی تجزیه کنم.» او این ساختار پیچیده را برای سال‌ها و سال‌ها و سال‌ها خلق کرد که در شخصیت بتمن به اوج خود رسید. اما این مثل یک کار سالم نیست که او انجام داده است. . . تقریباً مانند یک اعتیاد به مواد مخدر.»

پتینسون همچنین اظهار داشت که فیلم آینده مانند یک نوآر دهه ۱۹۷۰ طراحی شده است. او ادامه داد: فیلم غم انگیزی است. این به نوعی درباره تلاش او برای یافتن عنصری از امید، در خود، و نه فقط شهر است.»

“به طور معمول، بروس هرگز توانایی خود را زیر سوال نمی برد. او توانایی شهر برای تغییر را زیر سوال می برد. اما منظورم این است که چنین کاری دیوانه کننده است: تنها راهی که می توانم زندگی کنم این است که لباس خفاش بپوشم.

رابرت پتینسون در حین فیلمبرداری بتمن در خارج از سالن سنت جورج در لیورپول.
رابرت پتینسون در جریان فیلمبرداری “بتمن” در لیورپول، انگلستان، سال گذشته.
تصاویر PA از طریق Getty Images

این فیلم ابرقهرمانی مدت زمان حیرت آوری طولانی خواهد داشت – نزدیک به سه ساعت. این طولانی‌ترین زمان در بین هر فیلم بتمن و یکی از طولانی‌ترین فیلم‌های کمیک بوک است.

زوئه کراویتز به فیلمی به کارگردانی مت ریوز در نقش سلینا کایل و آلتر ایگوی او، زن گربه ای می پیوندد. از دیگر بازیگران این فیلم می توان به پل دانو، جفری رایت، جان تورتورو، پیتر سارسگارد، اندی سرکیس و کالین فارل اشاره کرد.

«بتمن» نیز اخیرا امتیاز خود را از انجمن فیلم های سینمایی دریافت کرده است. به دلیل محتوای خشونت‌آمیز و آزاردهنده قوی، محتوای مواد مخدر، زبان قوی و برخی مطالب وسوسه‌انگیز، رتبه «PG-13» را دریافت کرده است. قبلا شایعاتی منتشر شده بود مبنی بر اینکه این فیلم رتبه R را خواهد گرفت.

«بتمن» از ۴ مارس در سینماها اکران می شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر