راننده اتوبوس مدرسه در مینیاپولیس در حالی که کودکان در آن سوار بودند به سرش شلیک کرد


به گفته پلیس، یک راننده اتوبوس مدرسه در مینیاپولیس بعد از ظهر چهارشنبه در حین انتقال سه کودک خردسال از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

پلیس مینیاپولیس به گزارشی مبنی بر شلیک یک راننده اتوبوس مدرسه در منطقه ۳۷th و Girard Ave N. حوالی ساعت ۲:۱۶ بعد از ظهر پاسخ داد.

پلیس به فاکس نیوز گفت که مأموران راننده را پیدا کردند، کمک کردند و محل را ایمن کردند. امدادگران اورژانس راننده را به بیمارستان منطقه منتقل کردند. پلیس گفت که جراحات راننده به نظر نمی رسد تهدیدی برای زندگی باشد.

پلیس گفت که سه جوان سوار بر اتوبوس در زمان تیراندازی هر کدام زیر ۱۰ سال سن داشتند.

افسران واحد حمله، تیم تیراندازی و آزمایشگاه جنایی در حال بررسی هستند. پلیس به دلیل ماهیت خشونت آمیز جنایت از افشای هویت قربانی خودداری می کند. هیچ بازداشتی صورت نگرفته است.

دسترسی به مدارس دولتی مینیاپولیس برای اظهار نظر امکان پذیر نیست.

یک راننده اتوبوس مدرسه در مینیاپولیس حوالی ساعت 14:16 در حین انتقال سه کودک خردسال در منطقه 37th و Girard Ave N. از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت.
یک راننده اتوبوس مدرسه در مینیاپولیس حوالی ساعت ۱۴:۱۶ در حین انتقال سه کودک خردسال در منطقه ۳۷th و Girard Ave N. از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت.
FOX 9 Minneapolis-St. پل

فیلم ویدئویی گرفته شده توسط فاکس ۹ نشان می دهد که اتوبوس مدرسه در تقاطع محله ای مسکونی بیکار است. یک سوراخ گلوله در شیشه جلو در سمت راننده قابل مشاهده است.

هیچ بازداشتی صورت نگرفت، زیرا پلیس به دلیل ماهیت خشونت آمیز جنایت از افشای هویت قربانی خودداری می کند.
هیچ بازداشتی صورت نگرفت، زیرا پلیس به دلیل ماهیت خشونت آمیز جنایت از افشای هویت قربانی خودداری می کند.
FOX 9 Minneapolis-St. پل

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر