راه اندازی شد ۵ برند برتر گوشی خوب (+ عکس) در سال ۲۰۲۱


همراه خود افزایش شناخت آموزش، کار را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاقه های اجتناب کرده اند راه در اطراف {به دلیل} همه گیری CVD-19، تقاضا برای گوشی های خوب متداولو کلاس بالا مرتفع است.

طبق منصفانه تحقیق جدیدترین توسط سرویس نظارت بازار کانترپوینت، درآمد بازار جهانی گوشی های خوب به میزان ۲۰۸ میلیارد دلار اجتناب کرده اند ۴۴۸ میلیارد دلار فراتر گذشت است. پیش بینی می‌رود کدام ممکن است ضعیف را انتخاب کنید و انتخاب کنید محدودیت‌های اعضای هیکل ناشی اجتناب کرده اند بیماری CVD-19 را انتخاب کنید و انتخاب کنید تأثیر این اجزا بر زنجیره‌های تامین {در سراسر} جهان به همان اندازه سال ۲۰۲۱ به ۷ نسبت انبساط سالانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۰ نسبت انبساط سه ماهه برسد. معمول قیمت کالا این گوشی خوب اجتناب کرده اند ۱۲ نسبت در سال به ۳۲۲ دلار مرتفع است کدام ممکن است تا حد زیادی {به دلیل} سهم آن اجتناب کرده اند تلفن های خوب ۵G است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اپل شاهد تهیه موفقیت آمیز آیفون ۱۳ {بوده است}.

مانکن‌های ۵G بیشتری در سال ۲۰۲۱ راه‌اندازی شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمایندگی‌هایی قابل مقایسه با شیائومی، ویوو، اوپو را انتخاب کنید و انتخاب کنید رایلی بر روی پاسخگویی به تقاضای رو به انبساط گوشی‌های خوب ۵G در بازارهای جدید قابل مقایسه با هند، آسیای جنوب شرقی، آمریکای لاتین را انتخاب کنید و انتخاب کنید اروپای شرقی کانون اصلی کردند. به دلیل، تلفن‌های خوب ۵G به همان اندازه سال ۲۰۲۱ بیش اجتناب کرده اند ۴۰ نسبت اجتناب کرده اند گوشی‌های خوب جهان را حمل خواهند کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه سال ۲۰۲۰ بیش اجتناب کرده اند ۱۸ نسبت را حمل خواهند کرد.

همراه خود ملاحظه به اپیدمی CVD-19، تقاضا برای آموزش، کار را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاقه اجتناب کرده اند راه در اطراف مرتفع است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقاضا برای گوشی های خوب متداولو کلاس بالا در این کره خاکی مرتفع است. ضعیف جهانی اجزا گوشی های خوب، سازندگان اصلی را مجبور کرده {است تا} قیمت خرده فروشی برخی اجتناب کرده اند گوشی های خوب کلاس زیرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید میان کلاس را افزایش دهند.

در همین جا ۵ برند برتر گوشی های خوب برای بازار ۲۰۲۱ معرفی شده است شده است.

سیب

درآمد اپل اجتناب کرده اند آیفون همراه خود انبساط ۳۵ درصدی نسبت به سال در گذشته به ۲۱ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۱ رسید. این برند به همان اندازه سال ۲۰۲۱ ۴۴ نسبت اجتناب کرده اند درآمد گوشی های خوب جهان را تشکیل خواهد داد. تقاضا برای آیفون ۱۲ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۳ ۵G به اپل کمک کرده {است تا} کالا عمومی شخصی را ۱۴ نسبت افزایش دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه سال ۲۰۲۱ به ۸۲۵ دلار برسد. این برند علاوه بر این در به بازو انتقال سهم بازار در بازارهای کلیدی نوظهور قابل مقایسه با هند، تایلند، ویتنام را انتخاب کنید و انتخاب کنید برزیل سودآور {بوده است}.

سامسونگ

درآمد گوشی های خوب سامسونگ در سال ۲۰۲۱ همراه خود ۱۱ نسبت افزایش به ۷۲ میلیارد دلار رسید، با این حال به همان اندازه سال ۲۰۲۰ به ۶۴ میلیارد دلار رسید. معمول قیمت کالا محصولات این نمایندگی نیز همراه خود افزایش ۵ درصدی به ۲۶۳ دلار در سال ۲۰۲۱ رسید. سامسونگ همراه خود تهیه پرچمدار جدید سری گلکسی اس سودآور شد سهم بازار جهانی شخصی را در درجه متداولو کلاس بالا افزایش دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سهم شخصی را اجتناب کرده اند گوشی های خوب ۵G افزایش دهد. آگهی. در سال ۲۰۲۱، سامسونگ علاوه بر این مانکن‌های تاشو Galaxy Z-Feld 3G را انتخاب کنید و انتخاب کنید Z-Philipp 3 را راه اندازی شد کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجهیزات‌های تاشو را به همان اندازه سال ۲۰۲۱ نسبت به سال ۲۰۲۰ سه برابر کرد.

شیائومی

درآمد بازار گوشی های خوب شیائومی نسبت به مدت خیلی شبیه سال در گذشته همراه خود ۴۹ نسبت افزایش به ۳۶ میلیارد دلار به همان اندازه سال ۲۰۲۱ رسید. در مقابل، این رقم به همان اندازه سال ۲۰۲۰ به ۲۴ میلیارد دلار رسید. بهترین بازار شیائومی در هند، گوشی های خوب مدل دار ۲۵۰ دلار را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعدی انبساط کرده اند کدام ممکن است نسبت به سال در گذشته ۳۹ نسبت انبساط داشته است، سهم بازار شیائومی در هند در مقابل همراه خود ۸ نسبت در سال در گذشته، بیش اجتناب کرده اند ۱۴ نسبت است. ۲۰۲۰.

Op

OPO درآمد سالانه شخصی را به همان اندازه سال ۲۰۲۱ همراه خود ۴۷ نسبت افزایش به ۳۷ میلیارد دلار رساند. معمول قیمت کالا محصولات این نمایندگی نسبت به مدت خیلی شبیه سال در گذشته ۱۵ نسبت افزایش کشف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ۲۵۹ دلار رسید. تلفن های خوب ۵G بیش از پنجاه نسبت اجتناب کرده اند کالا ۲۰۲۱ OPO را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیش اجتناب کرده اند ۲۸ نسبت به همان اندازه سال ۲۰۲۰ را نمایند. این برند حضور شخصی را در بازارهای بالغی قابل مقایسه با چین، ژاپن را انتخاب کنید و انتخاب کنید بخش‌هایی اجتناب کرده اند اروپا توسعه داده است کدام ممکن است نتیجه آن درآمد بعدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کالا متداولاست.

دیدن

اسمارت فون های برند Vivo به همان اندازه سال ۲۰۲۱ همراه خود انبساط ۴۳ درصدی نسبت به مدت خیلی شبیه سال در گذشته به ۳۴ میلیارد دلار رسید. متداولقیمت کالا محصولات این نمایندگی به همان اندازه سال ۲۰۲۱ همراه خود ۱۹ نسبت افزایش به ۲۵۹ دلار رسید. برند پنجمین واردکننده گوشی های خوب اجتناب کرده اند تذکر درآمد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهیه است. برندهای بی نظیر سری X60 را انتخاب کنید و انتخاب کنید S عملکرد مهمی در کار کردن درآمد Vivo داشته اند.

اشتراک گذاری