رایان پولاک از ساکنان جزیره به سلامت کامل نزدیک می شود


رایان پولاک هنوز ۱۰۰ درصد احساس نمی‌کند، اما در حال نزدیک‌تر شدن است – و خوشحال است که در دو بازی قبل از استراحت آل‌استار موفق شده است.

مدافع جزیره نشینان بیش از ۱۰ هفته را به دلیل آسیب دیدگی پایین تنه پس از تشخیص اولیه ۴ تا ۶ هفته از دست داده بود. پولاک پس از باخت ۳-۰ تیم مقابل سیاتل، گفت که احساس می‌کند کمابیش در مسیر بهبودی همانطور که پیش‌بینی می‌شد، در مسیر بهبودی قرار دارد، اگرچه ابتلا به کووید-۱۹ او را به عقب انداخت.

پولاک گفت: «فقط تلاش برای رسیدن به فرم بوده است و با تمام بازی‌هایی که انجام دادیم سخت بود و واقعاً زمان تمرین زیادی نداشتیم.» راهی پیدا کردم و این کار در حال پیشرفت برای من خواهد بود تا به بهترین بازی خود برسم. باید همین الان اینجا پیداش کنم.»

ساکنان جزیره به او نیاز دارند تا این کار را انجام دهد – و سریع. پس از باخت فاجعه‌بار در روز چهارشنبه، تیم در حال رفتن به مسابقات ستاره‌های زیر ۰.۵۰۰ است، در حالی که هر گونه امید به پلی آف به سرعت محو می‌شود. Pulock در این بازی ۱۶:۳۱ بازی کرد و با سه ضربه ضربه ای به تور زد، اما هیچ جزیره ای در یکی از بدترین بازی های فصل این تیم به خوبی ظاهر نشد.

رایان پولاک
رایان پولاک
گتی ایماژ

با این حال، اگر قرار باشد چرخشی رخ دهد، پولاک مطمئناً بخشی از آن خواهد بود. این بازیکن ۲۷ ساله به طور میانگین برای هر یک از سه فصل گذشته بیش از ۲۲ دقیقه بازی کرد و یکی از اعضای کلیدی تیم هایی بود که به پلی آف جام استنلی راه پیدا کردند.

اما هدف در حال حاضر بسیار کوچکتر است. اول و مهمتر از همه: بازگشت به جایی که باید باشد.

پولاک گفت: «امشب احساس راحتی بیشتری نسبت به دیروز داشتم. “این یک روز در یک زمان خواهد بود. من فقط هر روز کار خواهم کرد تا به جایی که باید باشم برسم.

“[I] این استراحت را داشته باشم تا به بهبود بازی خود ادامه دهم. و برای خروج از استراحت آماده باشید.


مربی بری تروتز پس از انجام ۱۵ بازی از ۱۶ بازی آخر خود در خانه قبل از تعطیلات آل استار، تنها مهلت آن سفر در I-95 به فیلادلفیا بود، مربی جزیره گفت که جزیره نشینان از رفتن به جاده در هفته آینده خوشحال خواهند شد.

جزیره نشینان سه بازی در غرب کانادا دارند، سپس به بوفالو می روند. سپس پس از دو بازی در خانه، آنها از سیاتل، کالیفرنیا و کلرادو دیدن کردند.

تروتز گفت: «فکر می‌کنم آنچه در طول سال یاد گرفته‌ام، کمی در جاده‌ها رفتن، جاده برنده‌ها گاهی اوقات برای گروه مهم است، کمی بیشتر اثر پیوندی دارد.» “این یک معامله بزرگ نیست اما کمی است [of a] احساس متفاوتی داریم، این ما در مقابل آنها هستیم و وقتی یکی از آن بردهای واقعا خوب را به دست می آورید، به نظر می رسد که در کنار شما باقی می ماند و به تیم کمک می کند تا کمی دور هم جمع شوند.»


جزیره نشینان از جردن ایبرل با یک ویدیو ادای احترام در تایم اوت دوره اول تقدیر کردند. ابرل در بازگشت به لانگ آیلند در ۱۸:۲۷ یک پاس گل داد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر