رایس پادیلا هرناندز و اورل مولینا مادران تگزاسی به شش فقره شرارت جنایی متهم شده اند.مقامات می گویند که دو مادر تگزاسی شش فرزند خود را در حالت شوک رها کرده اند و کودک ۱ ساله سعی کرده مدفوع خود را بخورد زیرا کودکان در خاک، شپش و گرسنگی پوشیده شده اند.

به گزارش KPRC، بازرسان گفتند که رایس پادیلا-هرناندز، ۲۸ ساله، و اورل مولینا، ۳۴ ساله، هر دو متهم به به خطر انداختن یک پسر هوستون پس از اینکه مشخص شد در سن کمتر از ۱۰ سال در مضیقه بودند، هستند.

فرزندان پادیلا هرناندز ۲، ۳ و ۷ ساله و فرزندان مولینا ۱، ۸ و ۹ ساله بودند. مشخص نیست که این دو زن دوست هستند یا فامیل، اما هر دو زیر یک سقف زندگی می کنند.

پلیس گفت، این کودکان روز چهارشنبه پس از آن که یک کارگر تعمیر و نگهداری به پلیس گزارش داد که یک دختر ۲ ساله در نزدیکی یک استخر در ملک سرگردان است، پیدا شدند. او گفت که پسر پابرهنه، دختر و بدون همراه ظاهر شد. اداره پلیس هیوستون در محل حاضر شد و برادر بزرگتر دختر را به همراه چهار کودک دیگر به خانه اش برد.

به گفته پلیس، پسر ۱ ساله مولینا آنقدر گرسنه بود که سرگین خودش را خورد. پلیس می گوید دختر ۹ ساله مولینا پوشیده از شپش است.

بازرسان می گویند یکی از فرزندان پادیلا هرناندز نیازهای خاصی دارد و نمی تواند از خود مراقبت کند.

هنگامی که مأموران به صحنه واکنش نشان دادند، پادیلا-هرناندز به آپارتمان بازگشت. او به پلیس گفت: “او در حال انجام تکالیف خود است.”

مولینا که گفته می شد هفت ماهه باردار بود در آن زمان حضور نداشت.

KPRC گزارش داد که پیوند بین این دو مادر هر کدام ۱۵۰۰۰ دلار بود و این دو تا روز جمعه آن را ارسال کردند. انتظار می رود او روز دوشنبه در دادگاه حاضر شود.

کودکان تحت نظارت خدمات رفاهی کودکان قرار می گیرند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر