رایلی لیون پس اجتناب کرده اند پرتاب شدن وسایل نقلیه توسط طوفان، شورت جدید را اهدا کرد


خوب پیکاپ نوجوان تگزاس کدام ممکن است توسط خوب فروشنده خودرو فورت ورث در یک واحد مکان رسانه های اجتماعی چاپ شده شده است، در شرف تحریک کردن بازدید جدیدی است.

این ویدیوی ویروسی نماد می دهد کدام ممکن است خوب ماشین زرشکی رنگ رایلی لیون ۱۶ ساله عصر دوشنبه توسط خوب وسایل نقلیه در خارج اجتناب کرده اند آستین رانده تبدیل می شود.

لیون به KVUE اظهار داشت کدام ممکن است او را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتومبیل اش در حالی کدام ممکن است اجتناب کرده اند خوب مصاحبه شغلی در فست فود زنجیره ای تگزاس Whataburger برای اسکان می رفتند، در طوفان برده شدند.

“من می خواهم آن را بافت نکردم. من می خواهم نکردم [see] اینجا است. قرار بود آژیر پوست بیاید، با این حال من می خواهم او را نشنیدم.

او اظهار داشت کدام ممکن است خودرو در طوفان EF-2 همراه خود سرعت ۱۳۰ غیر مستقیم در ساعت واژگون شد، با این حال اظهار داشت به همان اندازه روزی کدام ممکن است دندان های خودرو را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیشه های آسیب دیده شده را ندیده ادراک نمی شود این رخ داده است است.

لئون اظهار داشت: «دلم را به خاطر کار سختم شکست.» وی افزود کدام ممکن است این خودرو بیش اجتناب کرده اند خوب دهه در خانوار {بوده است}. «آن یک است امر خانوادگی بود، با این حال پدرم آن را به من می خواهم سپرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید من می خواهم ارزش آن را تیز کردن کردم.

رایلی لیون
رایلی لیون ۱۶ ساله در جاری رانندگی اجتناب کرده اند خوب مصاحبه شغلی برای اسکان بود کدام ممکن است ماشینش در طوفان واژگون شد.
فاکس ۷
کامیون واقعی لیون
من می خواهم نمی توانم ادراک کنم کدام ممکن است این رخ داده است است بجز رایلی لیون تمام انگشت اندازهای وسایل نقلیه را ببیند.
NBCDFW

این ویدئو روزی کدام ممکن است اطلاعات آموز دبیرستانی مورد اصابت طوفان قرار گرفت تنها در توییتر ۶.۸ میلیون بار بیانیه شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ملاحظه تاجر را به شخصی جلب کرد.

این خرید و فروش اظهار داشت: شورلت به در کنار فورت ورث بروس لوری شورلت اجتناب کرده اند طوفان جان مفید به در بردند در حالی کدام ممکن است شورلت سیلورادو ۱۵۰۰ LT مانکن ۲۰۲۲ All Star Edition توسط Cherry Red به رئال لیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار اش در سیلوردادو می سر خورد. در صفحه fb شخصی پنجشنبه. “متشکرم، رایلی.” [and] او را به خاطر تواناییش در رانندگی در مواجهه همراه خود مشکلات گفتن کنید.

لیون وسایل نقلیه شخصی را روز شنبه در تصویر پارک کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتوانست در زمان بهتری به آنجا برسد.

کامیون، طوفان
فروشنده خودرو فورت ورث شورولت سیلورادو ۱۵۰۰ LT جدید All Star Edition را همراه خود رنگ زرشکی گیلاسی به رئال لیون راه اندازی شد کرد.
برایان امفینگر / NGO

واتبرگر اجتناب کرده اند دوشنبه ورزش شخصی را تحریک کردن خواهد کرد.