{رتبه بندی} ۱۰ شرکت کننده برتر حمله وب مبتنی بر


پستچی رایان دانلو ۱۰ شرکت کننده برتر جاده حمله در درفت NFL 2022 امسال را در بازرسی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید بحث همراه خود اشخاص حقیقی {در سراسر} لیگ راه اندازی شد کرده است.

۱. OT ایوان نیل، آلاباما، ۶-۷، ۳۳۷ کیلو

تیک چپ اولین ۴۰ ساله در سه سال در سه پست آغاز خواهد کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است بلافاصله خوب شرکت کننده ماهر باشد. به نظر می رسد مانند است به هیچ وجه خیلی بالا نباشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۳۷ کیلو باشد. تسلط در تفریحی های پاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید دویدن. بهتر از اجتناب کرده اند متنوع اجتناب کرده اند گروگان های جدیدترین آلاباما.

۲. OT / Ikem Ekwonu، کارولینای شمالی، ۶-۴، ۳۱۰ کیلو

گروه بعدی باید در سال ۲۰۲۲ را انتخاب کنید و انتخاب کنید در بلند مدت بپرسند: خواه یا نه ما به حداقل یک محافظ شاتل همه ماهر خواستن داریم هر دو خوب افزودنی فوق العاده خوشایند؟ خوب دونده قادر مطلق کدام ممکن است مدافعان را روی پایین دفن می تنبل. در بالاترین سطوح شخصیت. بهبود سد کردن پاس

۳. او تی چارلز کراس، ایالت می سی سی پی، ۶-۵، ۳۰۷ کیلو

۴۰ یاردی در ۴.۹۵ ثانیه – طعمی کدام ممکن است باعث آسانسور ورزشکاری تبدیل می شود. بدون در نظر گرفتن کدام ممکن است چقدر فوری حرکت می کنند، با این حال هیچ تخصص ای در سد کردن دویدن ندارند، این باعث کاهش انبساط سایر محصولات فعلی در هوا تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید مانع اجتناب کرده اند حرکت همه مسیرها تبدیل می شود.

چارلز کراس در ترکیب NFL یک دوش 40 یاردی بازی می کند.
چارلز کراس در مخلوط کردن NFL خوب دوش ۴۰ یاردی تفریحی می تنبل.
گتی ایماژ

۴. OT Trevor Penning، آیووا شمالی، ۶-۷، ۳۲۵ کیلو

متعاقباً زمان وقف عظیم در مسابقات بولینگ بزرگسالان بود. تمام کادرهای فیزیکی را بازرسی می تنبل. مزایای موفقیت متنوع تولید دیگری اجتناب کرده اند گیمرها جاده حمله FCS در NFL.

۵. سی تایلر لیندربا، آیووا، ۶-۲، ۲۹۶ کیلو

حرکت فوری پاها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلاش های شناسایی شده است را مدیریت می تنبل. او اجتناب کرده اند این مفهوم کدام ممکن است روی خوب بشقاب بنشیند به همان اندازه برای پیش نویس کنار هم قرار دادن شود، خندید (پیشاهنگ ها این جهت را دوست دارند)، با این حال پایش درد می کرد. در دستور تصویری اجتناب کرده اند مفید بودن.

۶. جی زیون جانسون، کالج بوستون، ۶-۳، ۳۱۲ کیلو

ESPN گزارش داد کدام ممکن است او در فصل قبلی هیچ فشاری را تحمل نکرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها خوب پنالتی در ۲۲۷۱ ترم انجام داد. توانایی بروت در خدمه‌های ۲ نفره را انتخاب کنید و انتخاب کنید در اتاقک به خوبی تفریحی می‌تنبل، وقتی اجتناب کرده اند او درخواست شده است می‌شود کمتر تفریحی تنبل.

۷. جی. کنیون گرین، تگزاس A & M، ۶-۳، ۳۲۳ کیلو

فصل قبلی اجتناب کرده اند ۴ وضعیت آغاز شد – حفظ کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در هر ۲ طرف جاده حفظ کنید – با این حال اجتناب کرده اند مشخصات خوب دونده عقب‌نشینی در درجه بزرگراه‌ای پیروی می‌تنبل. او از نزدیک پرخاشگر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به دلیل} بستگی به دستان شخصی کشف نشده مجازات است.

کنیون گرین
کنیون گرین
بازی آمریکا در این زمان

۸. OT تایلر اسمیت، تولسا، ۶-۴، ۳۲۴ کیلو

معلم صحیح را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیستم صحیح اگر مجهز به آمادگی ورزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سفرهای خطرناک باشد ممکن است در این مد ستاره باشد. او باید به جای آن بستگی به استعداد های نپخته، برای مدت زمان بسیار طولانی به استراتژی ایمان داشته باشد. ممکن است همراه خود فلاش های پیچیده مقابله تنبل.

۹. او تی برنهارد رایمان، میشیگان مرکزی، ۶-۶، ۳۰۳ کیلو

ساده بعد اجتناب کرده اند حرکت اجتناب کرده اند حاشیه از باریک حرفه وسط، درجه استعداد را خراش دهید. برای گیرنده، او باقی مانده است پاس شخصی را در NFL ندیده است. مانیتورهای روی محافظ صفحه را پاک می تنبل.

برنهارد رایمان
برنهارد رایمان
بازی آمریکا در این زمان

۱۰. OT Nicholas Petty-Frere، ایالت اوهایو، ۶-۵، ۳۱۶ کیلو

پیشاهنگان آنها در نظر گرفته شده می کردند بالقوه است اولین در اطراف در سال ۲۰۲۳ باشد، با این حال او همراه خود وجود کشتی همراه خود مهاجمان ده عظیم، دانشکده را رها کرد. در هر ۲ حاشیه از منتشر شده شد. ۲ را انتخاب کنید و انتخاب کنید میدانی بی سواد

دیر برخاسته

دانشجوی پول خارجی خارجی Rayman Fየመጣt የመጣ اجتناب کرده اند اتریش با بیرون اجتناب کرده اند انگشت دادن بازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرعت شخصی در اقیانوس آرام، بیش اجتناب کرده اند ۷۰ کسب کرد. خوب موتور سیکلت عظیم در جاری اقدام در پایین در خواستار بلوک دوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوم دیده شد.

سقوط فوری

لیندربا در طولانی مدت فصل، Border Top-10 امیدوار است. مهم این بود کدام ممکن است به همان اندازه نوک در اطراف اول مصدومیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید جنجال، این وسط چقدر اندازه کشید. Chiefs’ Creed Humphrey شناخته شده به عنوان انواع در اطراف اول تمایز زیادی داشت.

دانشکده کوچولو a فوق العاده

جی کول استرنج، چاتانوگا، ۶-۵، ۳۰۷ کیلو او ۴۴ تفریحی (۴۱ حفاظت چپ) را آغاز کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید شش سال است کدام ممکن است جواز حضور {در این} خدمه را کسب کرده است. باهوش، مقاوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مثل بقیه بی وفا. او اجتناب کرده اند وسوسه روی برنمی‌گرداند. خواه یا نه او برای تفریحی در وسط عظیم است؟ در صورت.