رقبا NCA فینال بار به مایک کریژوسکی خواستن داشت


گرین‌ویل، کالیفرنیا – در چهل را انتخاب کنید و انتخاب کنید دومین سالگرد انتصاب شخصی در دوک را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود الهام اجتناب کرده اند نوشتن شناسایی شخصی همراه خود صدای بلند برای خبرنگاران، مایک کریژوسکی مسابقات NCAA را تنظیم داد. آن تریلر آبی در جمعه عصر به سختی دورتر به نظر می رسد شد، در مقابل ژاکت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کراوات، کدام ممکن است بهتر از نیمه نیم قرنی بود کدام ممکن است او همراه خود خوشحال از به سمت دوک را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارتشش پوشید.

با این حال حتی دشمنان او هم باید اعتراف می کردند کدام ممکن است دیدن او {در این} بازدید آخر فوق العاده خوشایند است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مارس Madness سالن مملو اجتناب کرده اند دنبال کنندگان سال قبلی را اجتناب کرده اند کف دست داد. به معنای واقعی کلمه هستند، همراه خود لغو رقص گاو در سال ۲۰۲۰، کریژوسکی پس اجتناب کرده اند باخت هشت ورزشی به میشیگان، آر جی بارت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کم ردیش در میشیگان، به مسابقات بازگشت. مطمئنا، به نظر می رسد مانند است کدام ممکن است آن شکست زشت ۱۵ سال پیش فروکش کرده است.

کریژوسکی ذکر شد: «اجتناب کرده اند بازگشتم خوشحالم.

دوست متوفی، جیمی والوانو، بافت ایمنی بیشتری داشت.

به معنای واقعی کلمه هستند، این سی و ششم را انتخاب کنید و انتخاب کنید فینال بازدید کریژوسکی به NCAA است را انتخاب کنید و انتخاب کنید او حداقل خوب تراژدی مهاجرتی مناسب را تحمل کرده است. شرکت کننده دوم دوک، کال استیت فولرتون ۱۵ ساله را همراه خود نتیجه ۷۸-۶۱ شکست داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه عجیب و غریب را کدام ممکن است به تذکر او ممکن است اجتناب کرده اند جوانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی تجربگی شیاطین آبی سوء استفاده تدریجی، ریختن کرد.

این می تواند یک پیروزی ماهر برای معلم K 1199 بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید {چه کسی} از آن آگاه است کدام ممکن است به ۱۲۰۰ رسیده است؟ شیاطین آبی در در اطراف اول ۴ انتخاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاید ۵ شرکت کننده دارند، متعاقباً آنها پتانسیل این را دارند کدام ممکن است در ششمین فاصله مسابقات قهرمانی خروشچفسکی انجام قابل توجهی داشته باشند.

مایک کریژوسکی (راست) در کنار پائولو بانچرو (چپ) پس از پیروزی دوک ایستاده است.
مایک کریژوسکی (راست) همراه با پائولو بانچرو (چپ) پس اجتناب کرده اند پیروزی دوک ایستاده است.
گتی ایماژ

با این حال مارس جنون اجتناب کرده اند هیچ فیلمنامه ای پیروی نمی شود. اگرچه این یکی اجتناب کرده اند رویدادهای ورزشی مرتبط همراه خود سیندرلا است، با این حال ضعیف داستان موجود است.

فینال ورزشی جان وود در UCLA دهمین پیروزی او در جام حذفی بود. کریژوسکی؟ چون آن است دوک همراه خود کال استیت فولرتون تحقق کرد، همه عامل قابل انجام است روز یکشنبه به هم بریزد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید {هیچ کس} بیشتر اجتناب کرده اند معلم K.

او می‌ترسید کدام ممکن است گیمرها بی نظیر به خوشحال از همه کارهای خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید الهام‌بخشی کدام ممکن است انجام داده‌اند، به‌ویژه در حفاظت، بیش اجتناب کرده اند حد درگیر اولین حضورشان در NCAA باشند. کریژوسکی اجتناب کرده اند این بابت درگیر بود از در سن ۷۵ سالگی درگیر برگزاری ۱۲۸ تورنمنت NCAA نیز بود.


حدس زدن در جنون مارس ۲۰۲۲؟


او دید کدام ممکن است چه اتفاقی برای جان کالیفرنیا در کنتاکی افتاد. به شبیه به مقیاس کدام ممکن است کریژوسکی اجتناب کرده اند خداحافظی دوکم همراه خود گروه کارولینای شمالی (تمام تیمی) در ورزشگاه خانگی کامرون متنفر بود، {غم انگیز} بود کدام ممکن است مستأجر سابقش در زمینی کدام ممکن است در آن مسکن می کرد همراه خود شکست سنگینی گذراندن شد. خرگوش های مردابی گرین ویل. (می توانید آنها را ببینید)

کرژیفسکی همراه خود مشکلی مواجه شد کدام ممکن است وندل مور را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولید دیگری شیاطین آبی را به موجود در را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارج اجتناب کرده اند سالن دادگاه آرنا بون سیکورس ولز رها تدریجی. همراه خود وجود ۱۰۰۰ صندلی تمیز برای خوشامدگویی به هر ۲ گروه، افسران برای پوست انتقال مردمان در تجمعات روزانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید در یک روز واحد ضرر داشتند (راست).

هواداران مکان ایستاده بودند، لگدمال می کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ردیف ها را پرسه می زدند؟ گروه موسیقی دانشکده مکان بود کدام ممکن است موسیقی به دست آورد را روی رئیس پیش اجتناب کرده اند ورزشی اجرا می کرد؟ خواه یا نه کسی ادعا به بدیهی شود؟ معلم ک اجتناب کرده اند خودش پرسید.

مایک کریزفسکی در نیمه اول پاسخ داد.
مایک کریزفسکی در نیمه اول پاسخ داد.
گتی ایماژ

خرزژسکی کدام ممکن است بخشی اجتناب کرده اند آن بلند مدت نیست، ذکر شد: «اگر راهی {برای تغییر} این موضوع وجود داشته باشد.

او پس اجتناب کرده اند دیدن ۲ گل ۵ شیطان آبی روحیه خوبی داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید قهرمان دفاعی شخصی، کالو استیت فولرتون، ۴۰ توپ اجتناب کرده اند ۶۴ توپ را اجتناب کرده اند کف دست داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید با اشاره به آن پایین جغجغه جغجغه شوخی کرد.

او ذکر شد: “می دانم کدام ممکن است کفش ها نبودند.” نایک همراه خود ممکن است تصمیم گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید می خواست مشخص شود کدام ممکن است نگفتم این کفش های اوست.

چهل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ سال پیش، در چنین زمانی، ۱۸ مارس، کریژوسکی شرکت کننده هیچ خوب اجتناب کرده اند نمایندگی های کفش ورزشی نبود. او ۹-۱۷ در وست پوینت آموزش کرد. “دوک بازنده نظامی را انواع می تدریجی!” تیتر خوب روزنامه فریاد زد.

کریژوسکی جمعه عصر برای اسکان نرفت. پائولو بانچرو، قهرمان سابق NCA، ۱۷ امتیاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۰ ریباند در آنچه کدام ممکن است او شناخته شده به عنوان “تخصص دقیق اعتقاد به نفس” توضیح دادن می تدریجی، به کف دست معرفی شده است است. به تذکر می‌رسید کدام ممکن است شیاطین آبی اجتناب کرده اند هر چیزی کدام ممکن است در هفته‌های فعلی دیده بودند جدید‌تر بودند، را انتخاب کنید و انتخاب کنید او اجتناب کرده اند فوریت آن‌ها برای افزایش روابط دفاعی‌شان صحبت کرد… وگرنه.

خرزفسکی ذکر شد: در نظر گرفته شده می کردم ورزشی خوبی برای ما باشد. بیشتر اجتناب کرده اند امشب ورزشی کردیم. این لذت بخش است. منظورم اینجا است کدام ممکن است ما ورزشی NCAA را بردیم. این کودک ها به دست آورد ورزشی NCAA شدند. برای برداشتن چیزی باید در ورزشی های NCAA به دست آورد شوید.

کرژوسکی تا حد زیادی اجتناب کرده اند آنها به دست آورد تبدیل می شود (۹۸) تا حد زیادی اجتناب کرده اند هر معلم عکس، چه بمیرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه نکند. متعاقباً، مطمئنا، رقبا NCA باید به او بازگردد – برای فینال بار در خیابان.