رنجرز عالی “نیروی کار هاکی تخلیه” است، با این حال آنها برای کشتی عمیق امتحان شده می کنند


رالی، NC – رنجرز یکشنبه عصر در یک واحد مسابقه کمتر اجتناب کرده اند ۲۴ ساعته مقابل نیروی کار قادر مطلق عکس در هاریکن به پیروزی شادی ها انگیز ۲-۱ مقابل تامپا لایتنینگ کف دست کشف شد.

اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری الکساندر جورجیف دروازه بان قرمزها را خرس فشار قرار داد به همان اندازه رنجرز را ۲-۰ در PNC Arena شکست دهند.

جرارد گالانت سرمربی نیروی کار ذکر شد: ما نیروی کار هاکی تخلیه ای بودیم. «من می خواهم مشتی ندارم. ساعت ۲ بامداد رسیدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیشب عالی ورزشی شش ساعته را آغاز کردیم. همه آنها مقابل ما بودند، برتر بودند با این حال ما راهی برای کسب ۲ امتیاز پیدا کردیم. برای ما ۲ امتیاز عظیم بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را می گیریم، فردا برای اسکان می رویم را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرامش می کنیم.

رنجرز در جاری حاضر در سه ورزشی آسان همراه خود هم رقبا می‌تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک سرعت را انتخاب کنید و انتخاب کنید جو را در یک واحد ماه بلند مدت می‌داند. برای تیمی کدام ممکن است گیمرها پس اجتناب کرده اند فصل فوق العاده به سختی دارد، رنجرز {در این} رقبا های کم امتیاز اصولاً اجتناب کرده اند نیروی کار شخصی دارد.

الکساندر جورجیف
الکساندر جورجیف
NHLI اجتناب کرده اند طریق Getty Images

به معنای واقعی کلمه هستند، آبی ها به جمع کردن برخی اجتناب کرده اند بخش های ورزشی شخصی یکپارچه داده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید گام به گام شناخته شده به عنوان عالی نیروی کار انبساط می کنند.

پست + اعضای ورزشی، مشترک شوید اجازه دهید Mollie Walker فینال اطلاعات را با اشاره به رنجرز برای شما ممکن است کشتی تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ایده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوالات ممکن است پاسخ دهد.. باقی مانده است عضو ورزشی + نیستید؟ الآن امتحانش کن.

گالانت ذکر شد: “من می خواهم روی حیله و تزویر فشار می آوردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ای کاش روی نیمکت بودی.” ما به هیچ وجه روی نیمکت نخواهیم برد، منظورم اینجا است کدام ممکن است من می خواهم مقاوم بودم. در امروز شاید یکی اجتناب کرده اند بدترین روزهای مسکن من می خواهم روی نیمکت به جای آن امتحان شده برای زور زدن باشد. در ذهنم می دانم کدام ممکن است آنها تخلیه هستند، با این حال تسلیم نمی شوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را رها نمی کنیم.

۶۰ دقیقه بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید این مسئولیت ماست. باید به همان اندازه آنجا کدام ممکن است قابل دستیابی است به آنها فشار بیاوریم.


رنجرز در همین مخلوط کردن قرار دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اخیراً سومین ورزشی متوالی فصل را همراه خود پیروزی فرانک واترانو در حفاظت راست را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند آن آرتمیس پانارین را انتخاب کنید و انتخاب کنید رایان استروم به کف دست معرفی شده است است.

تونی دینژلو، مهاجم سابق آبی ها پس اجتناب کرده اند اجتناب کرده اند کف دست دادن ۱۱ ورزشی فعلی {به دلیل} مصدومیت همسترینگ، به جاده هاریکین بازگشت. فینال باری کدام ممکن است دینجلو به رنجرز باخت، شکست ۶-۳ در ۲۱ ژانویه بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید این مدافع در اولین ورزشی شخصی مقابل نیروی کار سابقش ۲ گل به ثمر رساند.گالانت ذکر شد کدام ممکن است توضیحی را اجتناب کرده اند داور کریس رونی بدست آمده کرده است، داوری کدام ممکن است به طور تصادفی در تأثیر سوت گلی کدام ممکن است فیلیپ سیتیل در نیمه دوم به ثمر رساند جان شخصی را اجتناب کرده اند کف دست داد.

معلم ذکر شد: ” او روکش دار شده بود.” او ذکر شد کدام ممکن است منفجر شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید دلیل داد، “ببخشید، بسته روکش دار نیست.” او ذکر شد کدام ممکن است در نظر گرفته شده می تدریجی روکش دار شده است. چه کار میکنی؟”