رنجرز مت زوکارلو مورد استقبال گرم پل هنریک لاندکویست قرار گرفت


هنگامی که Henrik Lundquistist Malia جمعه شب به مقصد Madison Square Paradise Ratars رفت، تنها صدایی که با شادی شماره ۳۰ رقابت می کرد، از دوربینی بود که مت زوکرلو را روی یک نیمکت وحشی اسکن می کرد.

نام زوکرلو همراه با آهنگ «هن ریک» باعث شد در سال ۲۰۱۴ احساس کند دوباره در بهشت ​​است. که مناسب بود. به هر حال، تصادفی نیست که مالیای غربی لوند در همان شبی که زوکارلو، یکی از نزدیک ترین دوستانش، بازنشسته شد.

زوکرلو در اوایل این هفته به خبرنگاران گفت: «این یک روز عالی برای او و خانواده اش است. من او را برای مدت طولانی می شناسم و برای من خوب است که آن را تجربه کنم و بخشی از آن باشم.

واقعا اینطور بود. زوکارالو در دراپ دراپ پوکمون شرکت کرد و همچنان نام او را در بهشت ​​شنید. مهمتر از همه، او باید شب بزرگ دوستش را جشن می گرفت.

زوکارلو پس از شکست ۳-۲ وایلد رنجرز گفت: روز خوبی بود. ما برای روز هانکی اینجا بودیم و مدتی او و خانواده‌اش را ندیدیم تا او و خانواده‌اش را از کووید و هر چیزی که در جریان بود ببینیم. دیروز روز خوبی بود ”

متس زوکارلو
متس زوکارلو
NHLI از طریق Getty Images

دروازه بان سوئدی و پیشتاز نروژی به دلیل محبوبیت خود شناخته شده اند و توانسته اند یکی از موفق ترین دوران تاریخ رنجر را با هم ترکیب کنند. لوندکویست در دوران تصدی خود باشگاه را با رکورد ۴۵۹ شکست داد و آبی ها در ۹ سال اول زندگی حرفه ای زوچارلو در ۹ سال اول قبل از شروع تجارت ۲۰۱۹ مدعی ثابتی بوده اند.

لوندکویست زوکرلو یک کهنه سرباز بود که برای اولین بار به رنجرز پیوست و آن دو با هم دوست صمیمی شدند.

زوکارلو در اوایل این هفته گفت: “او در جوانی بازیکن بزرگی بود.” او به کسی نیاز دارد که شلیک کند و من آنجا بودم. اولین بار بود که او را ملاقات می کردم.»

رابطه آنها به زودی رشد کرد و جمعه آخرین مورد در مدت طولانی بود که تقریباً یک دهه با رنجرز به اشتراک گذاشته بودند.

واضح است که شما با ۹ سال ماندن در اینجا رابطه خاصی با هواداران داشتید.

زوکرلو از زمان تجارت خود در طبیعت موفق بوده است. او پس از باخت به رنجرز در این فصل ۴۰ امتیاز دارد.

در نیمه دوم، او مجموع را به ۱۳ به ۴۷ رساند و دو گل در یک بازی قدرتی مینه سوتا به ثمر رساند. بعداً، فردریک گودر بازی را برای کوین فیلالا برد و به او کمک کرد تا در نیمه دوم پاس گل را به پایان برساند.

نتیجه اما دلیلی برای یادآوری شب نیست. بازی فانتزی بود

امشب همه چیز درباره لوندکویست بود.

زوکارلو گفت: «این یک مراسم بسیار احساسی و عالی است. “برنده شدن در اینجا یک امتیاز است.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر