رنجرز پانترز را شکست داد تا قبل از استراحت به ۳۰ برد برسد


رنجرز با سر بالا به مسابقات آل استار می روند.

پس از شکست ۵-۲ مقابل پانترز پیشرو در لیگ در سه شنبه شب در مدیسون اسکوئر گاردن، رنجرز برای اولین بار از فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ و تنها هشتمین بار، قبل از پایان هفته ستاره ها به رکورد ۳۰ برد رسید. زمان در تاریخ فرنچایز

یک برد یک برد است، مهم نیست که گاهی اوقات چقدر زشت بوده است. اما پیروزی بر تیمی که قبل از یک وقفه دو هفته ای در جایگاه اول NHL قرار دارد، باعث افزایش اعتماد به نفس می شود که می تواند در دراز مدت بسیار مفید باشد.

کرایدر با دو گل پاور پلی و یک پاس گل در بازی مساوی الکسیس لافرنیر در وقت دوم، رنجرز را رهبری کرد. کریدر اکنون با ۳۳ گل به تنهایی پیشتاز NHL است.

پست ورزش + اعضا، ثبت نام کنید از مولی واکر بخواهید آخرین کلمه در مورد رنجرز را برای شما پیامک کند و با افکار و سوالات شما پاسخ دهد. هنوز عضو Sports + نیستید؟ الآن امتحانش کن.

رنجرز علیرغم تلاش برای مهار پانترز در عجله در بیشتر بازی، فلوریدا – تیمی که میانگین ۴.۲۳ گل در هر بازی را به دست می‌آورد – با عملکرد ۳۴ سیو ایگور شسترکین، دروازه‌بان، تنها ۲ گل عقب بود.

واکنش کریس کریدر از رنجرز پس از گلزنی در دومین دوره بازی مقابل پانترز در فوریه.  1، 2022 در مدیسون اسکوئر گاردن.
کریس کریدر
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

پس از اینکه پانترز در وقت اول ۱-۱ یخ را به نفع خود کج کرد، رنجرز با سرعت تیم میهمان در دوره دوم برابری کرد. با این حال، در حالی که K’Andre Miller در محوطه جریمه به دلیل نگه داشتن کمی بیش از یک دقیقه در محوطه جریمه حضور داشت، الکساندر بارکوف قبل از اینکه سام راینهارت ریباند را برای برتری ۲-۱ پانترز در ۲:۱۸ به زمین بزند، یکی از تیرهای دروازه را رها کرد.

رنجرز برخلاف عملکرد اخیرشان اجازه ندادند بازی خیلی از آنها دور شود.

لافرنیر که در سومین بازی متوالی خود روی خط بالایی اسکیت بازی می‌کرد، یک فید از کریدر در گوشه گرفت و آن را به اسپنسر نایت، دروازه‌بان پنترز گذشته، تا بازی را در ۳:۲۷ به پایان رساند. این دومین گل لافرنیر در همین تعداد بازی و دهمین گل فصل بود.

رنجرز نه تنها در مرحله دوم با پانترز همگام بود، بلکه حرکت خود را نیز ایجاد کرد. رایان استروم از کارتر ورهاگه، وینگر پانترز دعوت کرد تا رنجرز را به بازی قدرت بفرستد، یکی از معدود مناطقی که آنها در فلوریدا پیشتاز هستند.

شسترکین بازی را با ضربه زدن به آرتمی پانارین شروع کرد و او آن را برای رایان استروم ارسال کرد، او ضربه ای به کریدر زد که گلزنی کرد تا در ساعت ۱۷:۲۵ دوباره برای رنجرز پیش بیفتد. کرایدر برای به ثمر رساندن گل در دوره سوم، هفدهمین گل فصل خود را با پاورپلی به ثمر رساند و آرتمی پانارین یک دروازه خالی به ثمر رساند.

آنتونی دوکلر از گروه پانترز، ایگور شسترکین، دروازه‌بان رنجرز را تماشا می‌کند که در دومین دوره از یک بازی در فوریه، چمک می‌گیرد.  1، 2022 در مدیسون اسکوئر گاردن.
آنتونی دوکلر از گروه پانترز، ایگور شسترکین، دروازه‌بان رنجرز را تماشا می‌کند.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

رنجرز خوش شانس بود که از اولین دوره با تساوی در یک دور رفت. پس از اینکه میکا زیبانژاد از روی راش بیرون پرید و توپ را روی رایان ریوز متمرکز کرد، رایان ریوز، که به افتخار اولین روز از ماه تاریخ سیاه‌پوست با خط اول امتیاز را به دست آورد، مدافع پانترز، گوستاو فورسلینگ، آن را کوبید تا رنجرز فقط پیش بیفتد. ۳۵ ثانیه بعد از بازی – سریعترین شروع آنها در یک بازی در این فصل.

با این حال، برای بقیه دوره اول، همه چیز فلوریدا بود. وقتی اوون تیپت یک پاس دراپ گرفت و آن را به تساوی رساند، پانترز که بازی راش قوی خود را شروع کرد، پاسخ داد. رنجرز بازی را برای آفساید به چالش کشید و در حالی که کمی بیش از نیمی از وقت اول باقی مانده بود، گل لغو شد.

جرارد گالانت، سرمربی رنجرز، اکنون ۳-۱ در چالش‌های این فصل به پایان رسیده است.

گل سابق آنتونی دوکلر از دایره سمت راست در ساعت ۱۰:۴۴ بسیار مهم بود و نتیجه ۱-۱ مساوی شد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر