رهبران تجاری نیویورک طرح حمله ضد اسلحه اریک آدامز را ستایش می کنند


ائتلاف بازرگانی و رهبران مدنی شهر نیویورک روز دوشنبه از طرح اخیر شهردار اریک آدامز برای مبارزه با اسلحه حمایت کرد – بلو پرینت را “شجاع” اعلام کرد و در پشت صحنه متعهد شد.

حمایت از اقدامات شهردار جدید برای مهار تیراندازی و سایر جنایات خشونت آمیز در نامه ای کوتاه با امضای بزرگترین بخش املاک، مالی، کار، پزشکی، خیریه و دانشگاهی اپل اعلام شد.

جیمی دیمون، مدیر اجرایی JPMorgan Chase، جیمز دولان، مالک Knix، مدیر عامل Alpine Borla و رئیس سازمان Dust، از جمله Titans، می‌گویند: «شهردار موضع شجاعانه‌ای اتخاذ کرده است و همه ما مسئولیت کمک به او را در اجرای برنامه‌های خود سهیم می‌کنیم. داگلاس دورست.

. ما باید هر کاری که می توانیم انجام دهیم تا نیویورک دوباره ایمن شود.»

به دو حادثه مرگبار اخیر اشاره می‌کند: افسران پلیس نیویورک، جیسون ریورا و ویلبرت مورا در پاسخ به یک آشفتگی خانگی و شایعه ناگهانی مترو برای میشل گو، مدیر Deloitte. .

اریک آدامز
طرح شهردار اریک آدامز شامل آزادی مخفیانه واحد ضد اسلحه NYPD “تیم های امنیتی همسایه” و “در نظر گرفتن خطر” زمانی است که قضات آن را تضمین می کنند.
دانیل ویلیام مک نایت

در این نامه آمده است: «هر ساکن، کارگر، بازدیدکننده و جامعه نیویورک نمی‌تواند از اثرات مخرب این همه‌گیری نجات پیدا کند.

کاترین وایلد، رئیس و مدیر عامل شراکت شهر نیویورک گفت: امضاکنندگان این نامه رهبران صنایعی هستند که بیش از سه میلیون شغل در شهر نیویورک را نمایندگی می کنند. ما در حمایت از تلاش های شهردار برای مهار جرم و جنایت متحد هستیم.»

پس از یک سری حملات وحشیانه، از جمله تیراندازی به پنج افسر پلیس در دفتر در چند هفته اول، آدامز هفته گذشته از طرحی برای جلوگیری از تیراندازی رونمایی کرد.

این طرح شامل آزادی واحد ضد اسلحه پلیس نیویورک “گروه های امنیتی همسایه” و یک فراخوان بحث برانگیز از قضات ایالتی برای “در نظر گرفتن خطر” زمانی است که قانونگذاران ایالتی وثیقه صادر می کنند یا تصمیم به دستگیری فردی در حال محاکمه می گیرند.

مظنونان سرقت
پنج مظنون قبل از سپیده دم ۲۱ ژانویه به کارکنان برونکس بودگا – که حال یکی از آنها وخیم بود – حمله کردند.
DCIPI

قاضی جاناتان لیپمن – رئیس سابق دادگستری نیویورک که رهبری کمیسیونی را بر عهده داشت که بیل دبلاسیو شهردار سابق را متقاعد کرد تا جزیره ریکورز را ببندد – طرح آدام را “عقل سلیم” خواند.

در بیانیه آمده است: «طراحی ایمنی عمومی شهردار یک دیدگاه مشترک برای نیویورک است که چالش‌های جنایی، خدمات اجتماعی ضروری و مداخلات مبتنی بر جامعه را با ابزارهای مناسب دادگاه و استراتژی‌های پلیس ترکیب می‌کند».

من از رهبران شهر، ایالت و فدرال خود می‌خواهم که با همکاری یکدیگر از تلاش‌های عاقلانه و عملی شهردار برای مقابله با جرم و جنایت و تضمین عدالت در سیستم قضایی ما حمایت کنند.»

همچنین در میان امضاکنندگانی که صبح دوشنبه توسط دفتر مطبوعاتی شهردار توزیع شد، جف بلاو، مدیر عامل املاک و مستغلات شرکت‌های مرتبط بود. استیون راث، رئیس املاک و مستغلات Vornado; و جف ژنت، مدیرعامل Massie.

پلیس در صحنه تیراندازی یک کارمند زن در رستوران برگر کینگ خیابان E116 154.
یک کارگر زن در ۹ ژانویه ۱۵۴ E 116 در برگر کینگ به ضرب گلوله کشته شد.
کریستوفر سادووسکی

همراه با املاک و مستغلات و تایتان های تجاری، نامه توسط رئیس دانشگاه کلمبیا لی بولینگر امضا شد. تونی اوتانو، رئیس اتحادیه کارگران حمل و نقل؛ گری لابربرا، رئیس شورای تجارت ساختمانی و ساختمانی؛ اریک گلدشتاین، مدیر عامل فدراسیون UGA نیویورک؛ استوارت اپلبوم، رئیس خرده‌فروشی، عمده‌فروشی و فروشگاه بزرگ، تیموتی کاولی، مدیرعامل Con Edison. با دیوید گرینفیلد، مدیر عامل شورای سبز و مشاور سابق براد کارپ، رئیس شرکت حقوقی کفش سفید، پل، ویس; و میشل گربه، مدیر سیستم بیمارستان عمومی شهر.

آدامز، کاپیتان سابق NYPD، از حمایت این تیم استقبال کرد.

در این بیانیه آمده است: «تبدیل نیویورک به شهری امن‌تر، پیش‌نیاز رفاه و عدالت اجتماعی است و ما را از بسیاری از بحران‌هایی که با آن روبرو هستیم نجات می‌دهد».

این امر مستلزم آن است که همه ساکنان نیویورک به ما کمک کنند تا به جلو برویم، و حمایت از این ائتلاف غیرعادی نشان می دهد که ما در مسیر درستی هستیم.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر