روابط تجاری ایران همراه خود آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید انگلیس چگونه است؟


روابط تجاری ایران با آمریکا و انگلیس چگونه است؟

ایران در سال قبلی بیش اجتناب کرده اند ۲۱۷ تن به قطعا ارزش آن را دارد بیش اجتناب کرده اند ۲۶۶ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۰۱ دلار صادر کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} مدت واردات ملت به پانزده هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۶۵۴ تن را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹۷ میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹۳۶ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۳۰ دلار رسید.

به گزارش خبرنگار مالی ایلنا، بر مقدمه گزارش گمرک، ایران در سال قبلی بیش اجتناب کرده اند ۲۱۷ تن ۲۶۶ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۰۱ دلار را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مدت مذکور ۱۵ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۶۵۴ دلار صادر کرده است. ۹۷ تن ارزش ۹,۹۳۶,۱۳۰ دلار است.

سال قبلی ۷۷۷۹ تن کالا به قطعا ارزش آن را دارد ۱۵۴۴۹۲۱۵ دلار به انگلیس صادر کردیم. اجتناب کرده اند این میزان ۲ میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴۴۱ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۸۰۱ تن به قطعا ارزش آن را دارد عالی میلیارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۴۷ میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۸۷۸ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵۹۶ تومان اجتناب کرده اند ملت وارد شد.

اجتناب کرده اند جمله اقلام صادراتی به آمریکا آلات موسیقی، کتاب، یاقوت کبود، منبت، ترمه، به تصویر کشیدن، چراغ ماشین، کاناپه، فرش، نوشیدنی های عادی، مربا، دوغ، شیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه بود.

علاوه بر این برای ادغام کردن ویتامین های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقویت می کند های غذایی، ضد عفونی کننده ها، چرخ دنده مصرفی آنژیوگرافی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنژیوپلاستی، ظروف الگوی خون به جاده میخی، از کیت بررسی قند خون، گوشت خشمگین (شیر، گوشت، ۲ منظوره)، داروهای هورمونی، سوزن های خیاطی، خمیر شیمیایی، واکسن های دامپزشکی، هیکل می باشد. لوسیون ها این محصولات برای ادغام کردن از کیت بدنسازی وارداتی، از کیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید از کیت دندانپزشکی، تلفن در کنار، دریچه مرکز، جرثقیل، پروتز، مانکن های بدنسازی، کودهای شیمیایی، محصولات گندم، جو، آرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید هندوانه می باشد. ملت ما اجتناب کرده اند آمریکاست.

اقلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرآورده های غذایی، آجیل، میوه جات، زعفران، گلاب، سویا، خاویار، تنباکو، فرش را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبلمان، تجهیزات را انتخاب کنید و انتخاب کنید نانوایی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دسرسازها، تجهیزات، بسیاری از چرخ دنده غذایی، کاناپه، کتاب، صنایع دستی، چای را انتخاب کنید و انتخاب کنید بنزین یکی هستند. . محموله های اصلی اجتناب کرده اند ایران به بریتانیا.

اصلی اقلام وارداتی اجتناب کرده اند انگلیس به ایران {در این} مدت عبارتند اجتناب کرده اند: داروها را انتخاب کنید و انتخاب کنید از کیت پزشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دندانپزشکی، تزریقی، عناصر را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجزای شیرآلات، شیرین کننده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید از کیت، روغن آفتابگردان، ذرت، گندم روزمره، سویای تراریخته، گازوئیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاقه مند به – خروجی های چاپی، مصنوعی. اندام، چاپگر ماشینی، تجهیزات کپی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فکس، روغن تجاری، تقویت می کند غذایی، پنبه، تصفیه نشده، سویای تراریخته، ذرت، مرغ خرما، کود دامی، شکر تصفیه نشده، دانه های طبیعی، حامل ها، لنزهای غیر سکوریت، چرخ مواد، لاستیک هواپیما ، تجهیزات آزمایشگاهی متانول را انتخاب کنید و انتخاب کنید ….