روسای می توانند اودل بکهام جونیور را تعقیب کنند. در آژانس آزاد


Odell Beckham Jr. پس از اینکه بازیکن آزاد در فصل خارج شد، زمین می گیرد؟

هنوز مشخص نیست، اما گیرنده Rams، که نقش مهمی در مرحله حذفی لس‌آنجلس داشته است، به عنوان مقصد احتمالی فصل آینده به چیفز گره خورده است.

روز جمعه، جرمی فاولر از ESPN گزارش داد که کانزاس سیتی می تواند برای بکهام، که نوامبر گذشته قراردادی یک ساله با رامز امضا کرد، بازی کند.

بکهام کانزاس سیتی را به عنوان یک مکان بالقوه برای فرود در نظر گرفته بود، اما در نهایت به دوست خوب خود فون میلر در لس آنجلس پیوست.

در آن زمان، چیفز به دنبال پاس‌گیر سوم پشت تراویس کلسه و تایریک هیل بودند. و اکنون، کانزاس سیتی می‌تواند در حال ایجاد حرکتی در سطح وسیع باشد، زیرا جاش گوردون، دیمارکوس رابینسون و بایرون پرینگل همگی بازیکنان آزاد این فصل هستند.

اودل بکهام جونیور
اودل بکهام جونیور به Rams کمک کرد تا به بازی NFC Championship برسند.
AP

بکهام در حال حاضر اهدافی را در لس آنجلس در کنار Rams No به اشتراک گذاشته است. ۱ گیرنده کوپر کوپ و دبلیو آر ون جفرسون سال دوم. او به شماره شماره برخورد کرد. ۲ امتیاز بعد از اینکه رابرت وودز در نوامبر گذشته دچار پارگی ACL در پایان فصل شد.

این بازیکن ۲۹ ساله ۲۷ پاس برای ۳۰۵ یارد و ۵ تاچ داون در ۸ بازی فصل معمولی برای رام ها گرفت. او تا به حال در این فصل ۱۰ پاس برای ۱۲۳ یارد و یک تاچ داون گرفته است.

اودل بکهام جونیور
بکهام جونیور قراردادی یک ساله با رامز امضا کرد که پس از پایان مرحله پلی آف آنها به پایان خواهد رسید.
AP

زمانی که بکام وارد بازار آژانس آزاد می شود، رامز حتی ممکن است فضای کافی برای امضای مجدد او را نداشته باشد، به خصوص اگر او به دنبال یک معامله پرسود باشد. وودز در حال حاضر قراردادی چهار ساله به ارزش ۶۵ میلیون دلار امضا کرده است.

در حال حاضر، بکهام و رامز روی آماده شدن برای بازی یکشنبه NFC قهرمانی در برابر ۴۹ers متمرکز شده اند. این اولین بازی بکام در مسابقات قهرمانی کنفرانس خواهد بود.

در همین حال، چیفز در دیدار روز یکشنبه AFC میزبان بنگال ها خواهد بود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر