روسو یک پیروزی قاطع به دست آورد


این یک شب عالی بود که قهرمان سابق UFC در رویال رامبل در تخیلی ترین و تکان دهنده ترین رویدادها بود.

روندا روسی از حضور سه ساله در رامبل زنان با رویال رامبل بازگشت و قهرمانان دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو ای، بروک لنسار، شنبه شب در سنت لوئیس با بلیت مسابقه رسلمنیا در The Dome در آمریکا سنتر وارد سی امین شب مردان شد.

رویال رامبل اولین بار در نوع خود بود که با ستاره های جدید و یا توانایی های بیشتر برای صعود به رسلمنیا به بالای کوه صعود کرد. شنبه شب، دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو ای دو مجموعه اصلی داشت – و تماشاگران نیمه وقت – که واقعاً به مسابقه خودشان در رسلمنیا در استادیوم AT&T در ماه آوریل در رویال رامبلز نیازی نداشتند. طبق معمول مثل یک کابوس به نظر می رسید. درها هنوز برای حداقل بیانکا بیلر و بیگ ای باز است.

در اینجا پنج راه برای اقدام از سال ۲۰۲۲ وجود دارد:

جانور خشمگین

لنسار دیگر قهرمان دبلیو دبلیو ای نیست، بلکه دو بار برنده رویال رامبل شده و مانیا در کورس برخورد با قهرمان جهان رومن رینز است.

قهرمان اسبق سنگین وزن UFC این نتیجه فراموش شده را احساس کرد که در همان دقایقی که وارد بازی شود برنده خواهد شد. با یک تماس برگشت برای Rumble 2019، او Lensnair را به ما داد و Druids McTenter and the Beast بازگشتی به F5 Bad Bunny رسید. این بخشی از پایان جامد برای اکثر رقابت های ضد آب و هوا بود – بزرگترین شگفتی شان شین مک ماهون بود.

اوموس مات و مبهوت به نظر می‌رسید، سه نفر را بیرون آورد و کاسه‌ای را که به نظر می‌رسید سینه‌اش را سوراخ می‌کرد به چوکو تقدیم کرد. شش نفر از جمله فلای استایل طول کشید تا غول غول پیکر ۷ فوتی را نابود کنند.

هی-ها جانی ناکسویل بیش از حد انتظار بود که در رویال رامبل ظاهر شود. ستاره شوخ طبع “جک های ابدی” سامی زین را پایین آورد، چندین ضربه از استایل گرفت و از مونتز فورد صدای قورباغه ای گرفت. در اتاقی پرسرعت و سرگرم کننده، داستان او نیمیسیس زین است. او تنها خرگوشی نبود که وارد شماره ۲۷ شد و شیموس را حذف کرد و با یک ناوشکن روی ریدل او را زد. هنگامی که او در رینگ است، همچنان مانند یک مبارز زنده به نظر می رسد.

WWE Ray و Dominic Mystery پس از ساختن برخی از درام‌های احتمالی پدر و پسر به ما حلقه ندادند. یکی از تکان دهنده ترین چیزها در این مورد این است که می توان آن را با حذف سبک AX از Mad Cap moss شماره ۱ حذف کرد. آنها بعداً مک اینتایر خود را پیدا کردند – که از ناحیه گردن آسیب قانونی داشت – و هم ماس و هم هپی کوربین که در روز اول آن را مصرف کردند. احتمالا بزرگترین شگفتی کوفی کینگستون نتوانست اقامت سالانه خود را رقم بزند. وقتی او را از طناب بالایی هل دادند، پاهایش در رامبل به زمین برخورد کرد. من نماد مسابقه ای بودم که به نظر می رسید نتیجه را از دست داده است. فین بالور کجا بود؟

مسابقه رویال رامبل زنان بسیار سریع بود – اما باز هم بهتر بود که مردان را ترک کنیم زیرا داستان هایی را بیان می کند. هنگامی که رزی به شماره ۲۸ بازگشت، شارلوت فلایرز، قهرمان زنان اسمکدان، رسلمنیا، یکی از امیدها را شکست داد تا بلیت خود را شکست دهد.

هرگز به زمان های ساده فرصت داده نمی شود و به دیگران فرصت نفس کشیدن داده نمی شود. ساشا بنکس با تلفن همراه در رده ۱ قرار گرفت، اما بیانکا بیلر قبل از ورود به شماره ۸ خیلی سریع توسط ملکه زلینا حذف شد – که باعث ناراحتی جمعیت شد. دو قهرمان سابق رسلمنیا به طور موقت از حضور در رینگ محروم شدند.

سونیا داول از کاپشن شماره ۱۱ خود بیرون می آید تا نتوان به او حمله کرد اما به سمت میز کامنت می رود و به رینگ نمی رود تا زمانی که من بیایم کامرون، همسر سابق فانکاداکتیلز نائومی را نابود کنم. نائومی از ماه آگوست با شیطان همراه بود و به سرعت از شر او خلاص شد. دیویل برای نجات نائومی از دست آرفون بازگشت، اما همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد.

مردم برای مدت طولانی روی این مسابقه سرمایه گذاری نکرده اند، به خصوص پس از لغو بانک ها. به استثنای چند بار بلاروس و رایا ریپلی، احساس می‌شد که چند مدیر اجرایی واقعا دیده شده‌اند یا روایت‌های تاریخی به آنها داده شده است.

میکی جیمز، قهرمان ضربه ناک اوت، با کمربندش روی کمربند «در ممنوعه» و موضوع «کشور سخت‌کوه» به بیگ پاپ آمد. Nicky ASS برای نابود کردن ریپلی، شریک سابق با چند کلمه برای انتخاب از زیر لب، با حلقه برخورد کرد. نیکی بعداً قبل از ورود به رینگ به میتی مولی حمله کرد زیرا فقط یک ابرقهرمان وجود داشت، بنابراین او به سرعت آن را حذف کرد. پس از بازگشت سارا لوگان از یک دوره طولانی در WWE، بلژیکی تیم Riot را خراب کرد.

یک زمان خوب زمانی بود که گفتم او می خواهد قبل از اینکه به سرعت ناپدید شود، آشفتگی در WWE را پاک کند. لیتا و شارلوت فلایر یک تبادل چهره به چهره قوی داشتند. جالب است بدانید که بسیاری از افسانه ها، اما هیچ کدام از NXT نیستند.

علی‌رغم همه این‌ها، WWE به لحظه‌ای که می‌خواست با رزی، که «بدترین» را به جای لباس‌های معمولی الهام گرفته از Rowdy Roddy Piper بر روی سینه‌اش می‌پوشید، دست یافت. قهرمان سابق زنان راو خوب به نظر می‌رسید، یک میله بازوی وحشی بامزه را با بلر از بالا کشید و حتی با او و فلایر، که با فلایر در چهار تیم آخر حضور داشت، تیمی داشت.

به گزارش مسابقه، تعامل رویس و فلایر مربوط به از دست دادن توپ ملکه و غرش خروس روی طناب ها بود. انتظار داشته باشید که این دو بار دیگر در رسلمنیا با هم ملاقات کنند، اگرچه بکی لینچ عنوان خام زنان خود را در یک مسابقه سخت مقابل دودروپ حفظ کرده است. داستان بیگ تایم بکین: ۱-۲-۳

لمس بی پایان

زن رولینز همه چیز داشت به جز رومن رینولدز.

رولینز به بازی ذهنی درخشان خود ادامه داد، با موسیقی The Shield وارد رینگ شد، یک پیراهن آستین کامل پوشید و یک بمب سپر را از طریق میز تبلیغات به رینولدز رساند. او و اکثر حضار فکر می کردند که راینز مورد اصابت یک بمب و سپس یک کنده قرار گرفته است، اما رهبر قبیله توانست به موقع دست خود را بلند کند. عصبانیت به تاکتیکی تبدیل شد تا اینکه رولینز جنگ را با اصل و نسب بازگشت و نشان داد که به استثنای سر میز دیر شده است. در این داستان کمی احساس بتمن-جوکر وجود داشت.

WWE
زن رولینز در حین مسابقه خود با رومن کرگدن وارد جمعیت می شود.
WWE

این مسابقه باورنکردنی پایانی بسیار استرس زا و ضد آب و هوا دارد. رین رول ها را در یک چوک گولوتین قرار دهید. رقیب توانست به طناب نزدیک شود و به نظر می رسید قبل از رسیدن کامل طناب عبور کرده است. قاضی چارلز رابینسون دست رولینز را گرفت و کت را گرفت. رینز حاضر به تجزیه تیم نشد، بازی را باخت اما جام را حفظ کرد.

وقتی رولینز با صدای بلند فریاد زد، قهرمان جهان از روی نیمکت – از جمله پشت نمادین – به روی صندلی مورد اصابت گلوله قرار گرفت. من داستانی را که WWE می‌خواهد در اینجا بیان کند، درک می‌کنم که «God Mode» رینز مانند گذشته قوی نیست، بنابراین رولینز شایسته شکست است. او رینز را متهم کرد که اجازه دستگیری رولز را نداده است. با این حال، ناتوانی و عدم تمایل به رزرو اهداف خالص یا حیاتی WWE در یک مسابقه با پول کلان یک موضوع نگران کننده است و به عموم مردم آنجا اجازه داده است تا آن را احساس کنند.

هیمن هاستلد

بابی لشلی ۱، بروک لنسار ۰ – با تشکر از امپراتوری روم و پل هیمن.

درگیری مورد انتظار بین لنسار و لشلی با سوپراستار آلمانی آغاز شد که پس از اولین پروازش مورد استقبال هیولا قرار گرفت. لشلی لزنر که در روز اول یک تماس فشرده را از دست داد، قبل از شروع طوفان به حریف با دو نیزه ضربه زد تا او را به سوپلکس برساند. وقتی لستر برای اولین بار به F5 رفت، لشلی به هارت لاک نامه نوشت – اما او از حریف به قاضی حمایت کرد. سپس با F5 به افسر ضربه زد. لنسار لشلی آن را سنجاق کرد اما هیچ کس ۳ عدد را شمرد، بنابراین WWE آن را به حداقل رساند.

سپس این اتفاق افتاد. باران از خاکستر برخاست و قهرمان WWE در هیمن شد. او سر لستر را شکست و مشاور ویژه را کنار خود گذاشت. لاشلی پس از باخت در مسابقات بزرگ E در ماه سپتامبر، برای رویارویی با قهرمانی دبلیو دبلیو ای به لنسار رفت. قبل از اینکه کاپیتان کووید-۱۹ وارد شود، نوبت هینمن، ری و لنسار باید در روز اول تکمیل می‌شد. لشلی ممکن است در حال برنامه ریزی برای حفظ عنوان قهرمانی یا رویارویی با برنده در دور بعدی باشد. دبلیو دبلیو ای کمی وقت دارد تا بفهمد.

ضربات عالی

این مسابقه تگ ترکیبی تقریباً همیشه همان چیزی بود که ما فکر می کردیم. مری از فونیکس و میز فرار کرد و تمام تلاشش را کرد تا از او محافظت کند. آنها ماریسیس را با آجری که از آن استفاده می کرد به ققنوس زدند، بنابراین در اینجا کمی از تاریخ در جریان است.

چیز غیرمنتظره و طراوت این است که زن و مرد را تا حد امکان در تماس نگه دارید. فونیکس به تعادل و یک نقطه برخورد کرد و مریس به یک طوفان پرقدرت در لبه برخورد کرد. بعد از اینکه Miz Edge توسط Skull Crushing Finale ضربه خورد، حتی به نظر می رسید که یک موقعیت برد-برد باشد. در عوض، Edge و Phoenix همزمان Miz Double و Glam Slams و Pinnered را با نتیجه ۱-۲-۳ شکست دادند. بیایید امیدوار باشیم این آخرین باری نباشد که فینیکس را می بینیم.

بزرگترین برنده: حکومت رومیان

بزرگترین بازنده ساشا بانک

بهترین روز مسابقه سس رولینز با امپراتوری روم

پیش بینی ها ۵-۱

قدم بردار ج –

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر