روسیه در تلاش است تا غیرنظامیان اوکراینی را به خدمت بگیرد.


در حالی که ارتش ولادیمیر پوتین تسلط خود را بر مرزها بیشتر کرد، مقامات روسیه تلاش جدیدی را از روز شنبه برای جذب اوکراینی ها آغاز کردند.

ویکتور وودولاتسکی، قانونگذار ارشد روسیه، از غیرنظامیان در منطقه دونباس اوکراین خواسته است به نیروهای ارتش روسیه بپیوندند – اقدامی که شورشیان مورد حمایت کرملین را از سال ۲۰۱۴ به مسکو نزدیک‌تر خواهد کرد.

وودولاتسکی به خبرگزاری دولتی لاتاس گفت: «شهروندان روسی ساکن در این مناطق در صورت تمایل به پیوستن به نیروهای مسلح روسیه توسط کمیسر نظامی منطقه ای روستوف ثبت نام و آماده خواهند شد.»

روسیه برای ۵۰۰ هزار اوکراینی در سرزمین های اشغالی گذرنامه صادر کرده است که می تواند منبع اصلی سوخت برای نیروهای پوتین باشد.

در امتداد مرز مورد مناقشه، هزاران نفر از اوکراینی ها به آموزش نیروهای دفاعی کشور که به تازگی توسعه یافته است، بوده اند – اما با کمبود سلاح و مهمات، بسیاری با سلاح های چوبی جعلی حفاری می کنند.

در 29 ژانویه 2022، نیروهای جدید استخدام شده از نیروهای دفاعی اوکراین در تمرینات نظامی در حومه کیف، اوکراین شرکت خواهند کرد.
در ۲۹ ژانویه ۲۰۲۲، نیروهای دفاعی تازه تأسیس اوکراین در تمرینات نظامی در اوکراین شرکت خواهند کرد.
رویترز/ والنتین اوگرنکو

والری اوریانوف تاجر ۴۶ ساله به لس آنجلس تایمز گفت: “هنگامی که یک تهاجم وحشیانه رخ می دهد، همه چیز باید انجام شود.”

اوریانوف، که رهبری یک گروه شبه نظامی در شهر ماریپول در جنوب اوکراین را بر عهده داشت، متعهد شده است که با وجود تهاجم روسیه، برای کشورش بجنگد – جنگجویان آن را برای تشکیل “گروه های حزبی که می توانند پشت خطوط دشمن حرکت کنند” آموزش دهد.

سربازان منظم اوکراین – که با استتار زمستانی سیاه و سفید در نقاط سیاه تزئین شده اند – به همراه سلاح های جدید ضد تانک بریتانیایی روز جمعه گفتند مسکو به درخواست اوکراین از پیوستن این کشور به اتحادیه اروپا ادامه خواهد داد.

در 29 ژانویه 2022، نیروهای جدید استخدام شده از نیروهای دفاعی اوکراین در تمرینات نظامی در حومه کیف، اوکراین شرکت خواهند کرد.
یک قانونگذار روسی از ساکنان اوکراین تحت اشغال روسیه خواسته به ارتش روسیه بپیوندند.
رویترز/ والنتین اوگرنکو

چند ساعت پس از اینکه سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه گفت روسیه علاقه ای به ایجاد درگیری مسلحانه ندارد، برخی از متحدان پوتین روز شنبه بیانیه محکمی ارائه کردند.

کنسلین، کارشناس کرملین گفت: «این کار ۴۸ ساعت طول خواهد کشید.

مالوفیف گفت: «یک درگیری نظامی آشکار بین روسیه و اوکراین نمی‌تواند یک جنگ یا حداقل طولانی‌مدت باشد، زیرا تفاوت‌ها در توانایی‌های نظامی آنقدر زیاد است که فقط می‌تواند یک عملیات حفظ صلح باشد».

در 29 ژانویه 2022، نیروهای دفاعی اوکراین در یک تمرین نظامی در حومه کیف اوکراین شرکت خواهند کرد.
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور اوکراین، احتمال تهاجم روسیه را کم اهمیت جلوه داده است.
رویترز/ والنتین اوگرنکو

این دفتر روز جمعه اعلام کرد، در همین حال، بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا قرار است هفته آینده به اوکراین سفر کند و در جریان این بحران با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه گفتگوی تلفنی خواهد داشت.

جانسون به گاردین گفت: «نخست وزیر مصمم است تا تلاش های دیپلماتیک را سرعت بخشد و از خونریزی در اروپا جلوگیری کند.

پرزیدنت بایدن روز جمعه اعلام کرد که قصد دارد برای جلوگیری از تهاجم احتمالی روسیه، نیروهای آمریکایی – اما «نه خیلی زیاد» را به اروپای شرقی بفرستد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر