روسیه همراه خود یکپارچه مذاکرات اوکراین را به منقل کشید.


در اطراف عکس اجتناب کرده اند مذاکرات دیپلماتیک بین ۲ طرف حدس و گمان به بامداد سه شنبه برگزار شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیروهای روسی به بمباران شهرهای اوکراین یکپارچه دهند.

اوایل صبح سه شنبه، انفجارهای مهیبی کیف را لرزاند. خانه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساختمان های آپارتمانی در پایتخت تخریب را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوختند.

منصفانه مقام آمریکایی به آسوشیتدپرس اظهار داشت کدام ممکن است نیروهای روسی باقی مانده است در ۹ مایلی وسط کیف هستند.

منصفانه روز پیش اجتناب کرده اند این، افسران اوکراینی ادعا کردند کدام ممکن است در عکس گرفتن نیروهای روسی به فرودگاهی در کیف، ۲ نفر کشته شدند.

واحد تولیدی آنتونوف بهترین سازنده هواپیما در اوکراین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید بسیاری اجتناب کرده اند بهترین هواپیماهای باری جهان را ساخت می تدریجی.

به آموزش داده شده است افسران، بر تأثیر حمله توپخانه روسیه به ۱ آپارتمان ۹ طبقه در کیف، در قلمرو اوبولونسکی شمالی، ۲ نفر تولید دیگری کشته شدند.

۲ طرف اجتناب کرده اند روز دوشنبه چندین ساعت در جاری مذاکره بوده اند، با این حال خوش سوراخ بینی ها همچنان پابرجاست.

آتش نشانان آتش را خاموش می کنند.
گلوله های روسی به ۱ ساختمان آپارتمان ده طبقه در کیف اصابت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند ۱ به همان اندازه ۵ طبقه آن را به منقل کشید.
سرویس مقامات اوکراین / fb

میخائیلو پودولسیک، دستیار زلنسکی در توییتر اظهار داشت: «مذاکره‌کنندگان قصد دارند روز سه‌شنبه یک بار دیگر برای گفتگو کسب اطلاعات در مورد صلح، منقل‌بس، خروج بلافاصله نیروها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تضمین‌های امنیتی دیدار کنند.

آگهی. گروه ملل اجتناب کرده اند زمان حمله روسیه به اوکراین در ۲۴ فوریه حداقل ۵۹۶ کشته را گزارش کرده است، اگرچه معتقد است انواع از واقعی فوق العاده تا حد زیادی است. ده ها میلیون نفر خانه های شخصی را انصراف کرده اند.

همراه خود سیم پست

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر