رونمایی از ۱۵ خودروی جدید شهرداری | تقویت نظارت برای جلوگیری از تخلف


سید عامر حسین علوی شهردار رشت با بیان اینکه این شهر برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز خدمات بیشتری به شهروندان ارائه می کند و نظارت شهرداری را تقویت می کند، گفت: علاوه بر ۱۵ خودروی جدید که امروز راه اندازی شد، ۴۰ دستگاه دیگر نیز اضافه می شود. ناوگان خودروی شهرداری ماه آینده. رشت اضافه خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سید امیرحسین علوی شهردار رشت در مراسم رونمایی از خودروهای جدید پیشگیری و رفع تخلفات شهری گفت: رشت از پیمانکار جدید بهره می برد.

شهردار رشت با اعلام این خبر مبنی بر اضافه شدن ۱۵ خودروی جدید به ناوگان خودروسازی شهرداری، تاکید کرد: در سال های اخیر هیچ گونه ارتقاء در تجهیزات و ناوگان خودرویی شهرداری رشت صورت نگرفته و به همین دلیل شاهد پانسمان هستیم. این کشتی را خرد کن لذا ارتقای این دستگاه به عنوان یکی از سیاست های شهرداری کشور در دوره مدیریت جدید در دستور کار قرار گرفت.

علوی افزود: علاوه بر این ۱۵ خودرو، ۴۰ دستگاه خودروی جدید نیز ظرف یک ماه آینده به ناوگان شهرداری رشت اضافه می شود و طبیعتاً دو برابر خودروهای قدیمی حذف می شود.

وی گفت: تلاش کرده ایم ماشین آلات گران قیمت شهرداری و نگهداری آن ها را حذف کنیم. از سوی دیگر، با اضافه شدن ماشین‌های جدید و کاملاً جدید، عملکرد نیروها در مناطق، سرزمین‌ها، نواحی صف و اعدام ارتقا و بهبود می‌یابد و از هزینه‌های اضافی در شهرداری ایالتی جلوگیری می‌شود.

رشت مایر با تاکید بر اینکه بخشی از این ناوگان توسط شهرداری و بخشی دیگر توسط پیمانکار تامین می شود، گفت: امیدواریم این تغییرات در حوزه پیشگیری از تخلفات در حوزه هایی مانند ساخت و ساز، ساخت و ساز غیرمجاز انجام شود. و مشکلات اجازه دهید اتفاقات خوب رخ دهد، مانند موانع.

علوی در پایان بر لزوم ارائه خدمات بیشتر به شهروندان و تقویت نظارت برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز تاکید و خاطرنشان کرد: در پی اعتراض شدید مردم مسائلی مانند سد معبر غیر قابل تحمل شده است تا سایر دستگاه ها از جمله نیروی انتظامی همکاری لازم را داشته باشند. و مشارکت شهرداری رشت.

اشتراک گذاری