ریچارد توماس، شهردار سابق ماونت ورنون محکوم به عفو در نامه ای پر از توطئه از هوچول درخواست کرد.شهردار سابق شهرستان وستچستر که به اتهام سرقت بودجه مبارزات انتخاباتی مجرم شناخته شده است، از فرماندار درخواست عفو کامل می کند. کتی هوچول، The Post یاد گرفته است.

ریچارد توماس، شهردار مونت ورنون در سال‌های ۲۰۱۶-۲۰۱۹، نامه‌ای مملو از توطئه به تاریخ سه‌شنبه ارسال کرد و مدعی شد تحقیقاتی که منجر به اعتراف به گناه وی و برکناری او از مقام شد، توسط مقامات عالی رتبه ایالتی که خواهان کناره‌گیری او از مسیر بودند، به‌طور نادرست آغاز شد.

این نامه ۵۳۷ صفحه با پیوست های مختلف، از جمله میم ها، وسایل کمک بصری مانند عکسی از منشور حقوق بشر که در دفتر قدیمی او آویزان شده است – و کاریکاتورهای سیاسی که او را توسط یکی از کارکنان سابق به تصویر می کشد.

توماس از طولانی بودن درخواست خود دفاع کرد و گفت: «هیچ راهی برای توضیح مشکلات شهر زادگاهش با فساد و چگونگی قربانی شدنش وجود ندارد».

توماس به The Post گفت: «این وضعیت نمی تواند در TikTok جای بگیرد. ما به دنبال این هستیم که فرماندار به این موضوع رسیدگی کند و مانت ورنون را واقعاً برطرف کند، مشکل را برطرف کند و امیدوارم من را برطرف کند – زیرا من به طور غیر ضروری توسط نیروهای قدرتمندی که می خواستند پول های مانت ورنون را خرج کنند شکسته شدم.

شهردار سابق که هرگز پشت میله های زندان به عنوان بخشی از اعتراف گناه خود سپری نکرد، گفت که با ممیزی شدیدی که توسط توماس دی ناپولی، توماس دی ناپولی، بازرس ایالتی در ماه گذشته منتشر شد، احساس مسئولیت می کند. به این نتیجه رسید که یکی از رقبای توماس در شهرداری، میلیون‌ها دلار را از طریق پرداخت‌های الکترونیکی غیرمجاز صادر کرده و برخی از تعهدات را به موقع یا اصلاً پرداخت نکرده است.

اما هنوز هم توماس دی ناپولی و دفتر دادستان کل ایالت را به خاطر عدم توجه به تماس های او برای تحقیق در مورد کنترلر سابق شهر دبورا رینولدز و سایر مسائل در شهر ۷۰۰۰۰ سال پیش که ادعا می کرد بوق می زند سرزنش می کند. در یکی از کاریکاتورهای ضمیمه نامه‌اش، توماس با استفاده از علف‌های هرز با برچسب «حقیقت، عدالت، شفافیت» و خرد کردن علف‌های هرز و فساد در حالی که مارها به سمت او می‌روند، به تصویر کشیده شده است.

سخنگوی دی ناپولی خاطرنشان کرد که این دفتر چندین ممیزی از کتاب های شهر در حال مبارزه انجام داده است.

جنیفر فریمن، مدیر ارتباطات، به The Post گفت: “شهردار سابق به جنایات متعددی اعتراف کرد و در دادگاه به سرقت حدود ۱۳۰۰۰ دلار از کمپین انتخاباتی خود اعتراف کرد.” «دفتر ما چندین ممیزی مالی و عملیاتی را در طول سال‌های شهر انجام داده است، از جمله ممیزی که چند هفته پیش منتشر شد. شهردار فعلی و شورای شهر با یافته‌ها و توصیه‌های ما موافقت کرده‌اند و به آنها عمل می‌کنند.»

توماس جوان‌ترین شهردار تاریخ ماونت ورنون بود که در ۳۳ سالگی در سال ۲۰۱۶ به قدرت رسید، اما دو سال پس از اولین دوره ریاست‌جمهوری‌اش دستگیر شد و با اتهامات متعددی از جمله سرقت بزرگ مورد سیلی قرار گرفت. اعتراف او به جرم در سال ۲۰۱۹ در مورد اتهامات جنحه، از جمله اعتراف وی به خرج نادرست ۱۲۹۰۰ دلار از کمیته مبارزات انتخاباتی خود و موافقت با ترک سمت.

او گفت که با این درخواست برای محافظت از خانواده اش و اجتناب از احتمال زندان موافقت کرده است. اما از زمان محکومیت، اتهامات را به اشتباهات دفتری تبدیل کرده است که باید می توانست بدون اتهامات کیفری اصلاح کند. زمانی که اریک اشنایدرمن، دادستان کل پیشین ایالت، در بحبوحه رسوایی آزار جنسی، استعفا داد و گفت که این دفتر فاقد صلاحیت قضایی است، توماس تلاش ناموفقی داشت تا دادگاه را وادار کند که پرونده او را پرتاب کند.

توماس همچنین از هوچول می خواهد که لارنس پورکاری، دستیار ارشد سابق و وکیل شهر مانت ورنون را که به دلیل استفاده از ۳۶۰۰۰۰ دلار پول از طرف هیئت تامین آب شهر برای پرداخت هزینه وکلای توماس و مردم به ۱ تا ۳ سال پشت میله های زندان محکوم شده بود، عفو کند. ژورنال نیوز گزارش داد که شرکت روابط پس از دستگیری شهردار سابق.

پرونده پورکاری در حال تجدیدنظر است و او امضاکننده نامه ای نیست که خطاب به هوچول و دفتر بخشش اجرایی وزارت امور اصلاحات و نظارت بر جامعه است که درخواست را بررسی کرده و در صورت درخواست به فرماندار ارسال می کند. واجد شرایط تشخیص داده می شود.

توماس در نامه خود نوشت: «آنچه برای ما اتفاق افتاد اشتباه بود و انتقام نیروهای سیاسی بزرگتر، تاریک تر و کثیف بود. “عفو می تواند روند احیای نام های خوب ما را آغاز کند و به ما فرصتی دیگر برای داشتن یک زندگی عادی بدهد… همچنین نشان می دهد که دولت شما به معنای اقدام است و خود را به لفاظی های توخالی دولت پاک و اخلاقی بسنده نمی کند.”

یک سخنگوی هوچول گفت که دفتر نمی تواند در مورد درخواست خاص توماس بحث کند.

هازل کرامپتون هیز گفت: «در حالی که نمی‌توانیم در مورد درخواست‌های عفو معلق اظهار نظر کنیم، زیرا این روند محرمانه است، فرماندار هوچول متعهد به بهبود عدالت، انصاف و ایمنی در سیستم عدالت کیفری است و ما در حال بررسی درخواست‌ها در این زمینه هستیم.» سخنگوی هوچول

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر