ریچارد دوپون رابطه با اندی وارهول را به یاد می آورد


سریال «خاطرات اندی وارهول» ساخته رایان مورفی نتفلیکس، یکی از دوستداران سابق این هنرمند پاپ فقید را به یاد می آورد که چگونه او را رها کرد.

ریچارد دوپونت روز سه‌شنبه به صفحه شش گفت: «اندی بوسنده خوبی بود.

ریچارد – نیمی از دوقلوهای بدنام دوپونت – و برادرش، ریچارد، اعضای ثابت استودیو ۵۴ بودند و در سال ۱۹۷۷ با وارهول دوست شدند.

دوپون به یاد می آورد: «من دانش آموز دبیرستانی در دبیرستان راجر لودلو در فیرفیلد، کانکتیکات بودم.

این دوقلوها در مستندهای آینده مورفی مصاحبه نمی‌شوند، اما ریچارد به ما می‌گوید که پیام‌هایی در مورد رابطه صمیمی‌اش با وارهول زمانی که او نوجوانی بود، دریافت کرده است. در سال ۱۹۷۹ زمانی که او ۱۹ ساله بود، به ما گفت که وارهول به او گفته است که او را دوست دارد.

“من در سال ۱۹۷۹ ولنتاین اندی وارهول بودم. اندی پس از بوسیدن من در [famed club] رجین در نیویورک است که من را دوست داشت، و من به اندی گفتم که او را دوست دارم. اندی بوسنده فوق العاده ای بود.

ریچارد دوپون و برادرش رابرت
ریچارد و رابرت وارهول را در استودیو ۵۴ ملاقات کردند.
پاتریک مک مولان

اما دستیار وارهول، روپرت، پس از اولین ملاقات آنها در استودیو ۵۴، با دوقلوی ریچارد، رابرت، قرار ملاقات گذاشت. زمانی که روپرت و رابرت از هم جدا شدند، وارهول ریچارد را کنار گذاشت. (این را سه بار سریع بگویید!)

“[Warhol] به من گفت: “من باید پول در بیاورم، ریچارد… و روپرت برای من پول در می آورد. ریچارد طرد شده به یاد می آورد که من نمی توانم همیشه تو را در کنارت داشته باشم زیرا تو به یاد برادرت رابرت روپرت می افتی.

مستندهای مورفی بر اساس کتاب وارهول در سال ۱۹۸۷ ساخته شده است. دوپون به ما گفت: «بسیاری از مردم از چیزهایی که در «خاطرات خاطرات» منتشر شد، عصبانی بودند، از جمله او.

من خجالت کشیدم و مجبور شدم پیش مادر و خانواده ام در کانکتیکات بیایم زیرا قبلاً [the book]او گفت، من یک همجنس گرا بودم.

او به ما گفت که یکی از مهره های عاشقانه او با وارهول ملاقات با دختر استودیو ۵۴ It و مجری دسترسی کابل، نیکی هسکل بود.

زمانی که نیکی به رابطه ما پایان داد و ما تهیه کننده برنامه تلویزیونی او شدیم، من و برادرم را به نیکی معرفی کرد. این کار بزرگی بود که اندی انجام داد.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر