ریک فلیر و همسرش وندی بارلو از هم جدا می شوند


ریک فلیر دوباره یک لیسانس است.

پسر طبیعت دوشنبه اعلام کرد که او و همسرش وندی بارلو ۶۰ ساله در حال جدایی هستند.

فلیر در توییتر نوشت: “پس از مدتی جدایی، من و وندی تصمیم گرفتیم راه های جداگانه خود را طی کنیم.” “لطفا در این مدت به حریم خصوصی و خانواده ما احترام بگذارید! من تمام خاطراتمان را برای همیشه با هم دوست خواهم داشت و آن را گرامی خواهم داشت، و برای همیشه از تمام کارهایی که او برای بهتر کردن زندگی من انجام داده سپاسگزار خواهم بود!

بارلو و فلیر که در سال ۲۰۱۸ ازدواج کردند، ابتدا در سال ۱۹۹۳ زمانی که هر دو در WCW کار می کردند، با هم آشنا شدند. مدت کوتاهی پیشخدمت او بود.

فلیر، ۷۲ ساله، پنج بار ازدواج کرده است.

در ماه اوت گذشته، او به دنبال آزادی خود از WWE بود و این امر اعطا شد. این جدایی دوستانه به نظر می رسید، اما سپس او شرکت را به تلاش برای پاک کردن میراث او متهم کرد.

ریک فلیر اعلام کرد که از همسر پنجمش وندی بارلو جدا می شود.
ریک فلیر اعلام کرد که از همسر پنجمش وندی بارلو جدا می شود.
گتی ایماژ

با این وجود، علیرغم ترس های شدید سلامتی متعدد، او تمایل خود را برای کشتی گرفتن دوباره ابراز کرده است – حتی اگر به معنای مرگ در رینگ باشد.

این صحبت اتفاق نیفتاده است، اما آیا می توانم آن را انجام دهم؟ کاملاً، “فلیر گفت. من اکنون در شرایط بهتری نسبت به زمانی که استینگ و من در آخرین مسابقه روی نیترو کشتی گرفتیم، هستم. دبلیو دبلیو ای با وجود اینکه آزاد شده ام به من اجازه هیچ کاری نمی دهد. من می دانم، آنها مسئولیت زیادی دارند و من به آنها گفتم که هر چیزی را امضا می کنم، اما هیچ کس نمی خواهد که من زیر نظر آنها بمیرم. ترجیح میدم تو رینگ بمیرم اگر باید بروم. ترجیح می‌دهم از طبقه ۱۹ پایین نپرم یا ۳۱ روز دیگر را در ICU بگذرانم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر