زمان، پخش زنده، اطلاعات پخش جریانی روز بعدما هنوز یک هفته با سوپر باول فاصله داریم، اما این بدان معنا نیست که نمی توانید یکشنبه شب خود را با کمی فعالیت NFL سپری کنید. یکی از بدنام ترین بازی های تاریخ فوتبال این بازی را به دست می آورد ۳۰ برای ۳۰ درمان در مستند جدید قانون تاک.

به کارگردانی کن راجرز و نیک ماسکولو، جدیدترین مستند ESPN یکی از بحث برانگیزترین نمایشنامه های تاریخ ورزش را بررسی می کند، زیرا هم تیمی های دانشگاه تام بریدی و چارلز وودسون کنار هم می نشینند و به بازی معروف پلی آف بخش AFC در سال ۲۰۰۱ بین نیوانگلند پاتریوتز و میهن انگلند می نشینند. اوکلند رایدرز.

کن راجرز، یکی از کارگردانان، در بیانیه ای گفت: «قانون تاک مطمئناً یکی از بحث برانگیزترین فراخوان ها در تاریخ ورزش است، اما ممکن است یکی از پیامدترین آن ها نیز باشد». “این ثابت می کند که یک لحظه، این لحظه، هر لحظه، می تواند زندگی ما را تغییر دهد – درست همانطور که امروز برای برادی و وودسون بیست سال پیش انجام شد. شنیدن این که این دو دوست برای اولین بار در زندگی خود در مورد آن لحظه با یکدیگر صحبت می کنند، شگفت انگیز بود. احساسات آنها درباره آن شب هنوز تازه است.»

چگونه می توانید تماشا کنید ESPN 30 for 30: The Tuck Rule آنلاین زندگی می کنند؟ در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید.

ESPN ساعت چند است ۳۰ برای ۳۰: قانون TUCK از امشب شروع شود؟

۳۰ برای ۳۰: قانون تاک امشب (۶ فوریه) از ساعت ۸:۳۰ تا ۹:۳۰ بعد از ظهر به وقت شرقی از ESPN پخش می شود.

نحوه تماشا ۳۰ برای ۳۰: قانون TUCK زنده:

اگر یک لاگین کابلی معتبر دارید، می توانید تماشا کنید قانون تاک زنده در ESPN، تماشای ESPN، یا برنامه ESPN.

۳۰ برای ۳۰: قانون TUCK اطلاعات جریان مستقیم:

همچنین می توانید جدیدترین ESPN را تماشا کنید ۳۰ برای ۳۰ با اشتراک فعال در fuboTV، Hulu + Live TV، YouTube TV، Sling TV، یا DIRECTV STREAM، زندگی کنید. همه گزینه های ذکر شده یک پخش زنده ESPN را ارائه می دهند. YouTube TV و fuboTV نسخه آزمایشی رایگان را برای مشترکین واجد شرایط ارائه می دهند.

اراده ۳۰ برای ۳۰: قانون TUCK در HULU باشید؟

قانون تاک تنها در صورت خرید ESPN + از طریق حساب Hulu خود (۶.۹۹ دلار در ماه) یا از طریق اشتراک فعال Hulu + Live TV (که پخش زنده ESPN را ارائه می دهد) در Hulu در دسترس خواهد بود.

۳۰ برای ۳۰: قانون TUCK گزینه های پخش جریانی روز بعد:

متاسفانه، قانون تاک برای پخش جریانی روز بعد از طریق Watch ESPN در دسترس نخواهد بود. جدیدترین ۳۰ برای ۳۰ با این حال، در ESPN + پخش خواهد شد، که با قیمت ۶.۹۹ دلار در ماه، ۶۹.۹۹ دلار در سال، یا از طریق بسته نرم افزاری Disney (13.99 دلار در ماه با نسخه پشتیبانی شده از Hulu یا ۱۹.۹۹ دلار در ماه برای آگهی) در دسترس است. Hulu رایگان).

ESPN + همچنین با اشتراک Hulu + Live TV (همراه با Hulu و Disney +) با ۶۹.۹۹ دلار در ماه همراه است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر