زن آلیسون فلاک-اکرن متهم به رهبری گردان داعش است


وزارت دادگستری روز شنبه گفت که این زن سابق کانزاس و مادر پنج فرزند به پیوستن به داعش و رهبری تمام مبارزان زن در سوریه متهم شده است.

دوج گفت که آلیسون فلاک-اکرن، ۴۲ ساله، مظنون به آموزش فرزندان خود در پوشیدن AK-47 و جلیقه های انتحاری، تفسیر سخنرانی های رهبران داعش، و نقشه حمله به محوطه دانشگاهی در ایالات متحده است.

آگهی. در پی شکایت جنایی منتشر نشده روز شنبه ۲۰۱۹، فلوک-اکرن حتیبه نصیبه در سال ۲۰۱۶ به فرماندهی کل واحد نظامی زنان داعش در رقه سوریه منصوب شد.

شاهدان شهادت دادند که در سال ۲۰۱۷، بیش از ۱۰۰ زن برای مبارزه با محاصره، شلیک اسلحه، پرتاب نارنجک، رانندگی وسایل نقلیه مملو از مواد منفجره و استفاده از جلیقه های انتحاری آموزش دیدند – که توسط رهبران محلی برای همه زنان آموزش دیده بودند.

یکی از شاهدان گفت که “مفتخر” است که رهبران داعش و اعضای گردان یک معلم آمریکایی پیدا کرده اند. شاهد دیگری می گوید که افراط گرایی فلوک-اکرن در مقیاس ۱ تا ۱۰ «۱۱ یا ۱۲» است.

آگهی. در سال ۲۰۱۴، Fluck-Ekren درباره توطئه ترور دانش‌آموزان در یک کالج ناشناس در ایالات متحده با «پوشیدن لباس کافر» و پرتاب مواد منفجره به سمت دانشجویان بحث کرد.

ساختمان های آسیب دیده در درگیری با شبه نظامیان دولت اسلامی در شهر دورافتاده رقه سوریه در تصویر دیده می شود.
یکی از شاهدان می گوید که افراط گرایی آلیسون فلاک-اکرن “خارج از نقشه” است.
رویترز/ زهره بنسمرا

رابینسون به یکی از شاهدان گفت: «در مورد تدارکات نگران نباشید.

یکی دیگر از شاهدان، Fluck-Ekren، توضیح داد که چگونه یک خودروی بمب گذاری شده ممکن است در یک مرکز خرید در مرکز خرید ایالات متحده منفجر شود و در یک تلفن همراه منفجر شود.

جسیکا آبر، وکیل دادگستری آمریکا روز جمعه در جلسه دادگاه نوشت: «فلاک-اکرن هر حمله‌ای را که باعث مرگ افراد زیادی نشود، اتلاف منابع می‌داند».

آگهی. اهرام و با خوشحالی بر شتر نشسته اند. آگهی. در سال ۲۰۱۰ او از این مکان برای جشن تولد جوان ترین خود استفاده کرد.

دادگاه ایالات متحده به این پرونده در اسکندریه، ویرجینیا رسیدگی کرد.
آلیسون فلاک-اکرن، مادر ۴۲ ساله، روز دوشنبه به اتهام حمایت مادی از یک سازمان تروریستی در دادگاه محاکمه خواهد شد.
AP / کلیف اوون

ولی مقامات گفتند که در سال ۲۰۱۱، او به طور دائم در خارج از کشور زندگی کرد – و عمیقاً درگیر تروریسم اسلامی شد.

دادستان می گوید شوهر اولش در حمله تروریستی سال ۲۰۱۶ در سوریه کشته شد. او بعداً به عنوان یکی از اعضای داعش بنگلادشی کار کرد و در سال ۲۰۰۶ درگذشت. در سال ۲۰۱۷، او با یکی از رهبران برجسته داعش که رهبری دفاع نافرجام این گروه را بر عهده داشت، ازدواج کرد.

آگهی. در سال ۲۰۱۸، فلاک-اکرن به یکی از اعضای خانواده آمریکایی در سوریه گفت که پیامی بفرستد که او نیز مرده است – آبر نوشت: “دولت ایالات متحده نباید برای یافتن او تلاش کند.”

یکی از شش شاهد دولت به فلاک اکرن گفت که او هرگز نمی خواست به آمریکا برگردد و در سوریه به شهادت خواهد رسید.

دوشنبه فلاک-اکرن در اسکندریه، وی. او به اتهام حمایت مادی از یک سازمان تروریستی در دادگاه فدرال محاکمه خواهد شد که مجازات آن تا ۲۰ سال زندان است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر