سارقان کیف دستی نیویورک، پلیس ها را در تعقیب و گریز اشتباه در سراسر پل منهتن هدایت می کنند


دو نفر تحت تعقیب در ارتباط با دزدی کیف دستی از فروشگاه های طراحان، پلیس را در تعقیب و گریز وحشیانه ای که سه شنبه شب بر روی پل منهتن بر خلاف ترافیک رانندگی می کردند، هدایت کردند.

تعقیب و گریز خطرناک زمانی به پایان رسید که مردان تویوتا سایون خود را با پلاک های پنسیلوانیا رها کردند – و یکی از دزدان ادعایی از بالای پل به سطح پایینی آن پرید و سپس از ریل مترو عبور کرد که به قطارهای B / D / N / Q خدمت می کند، قانون. منابع اجرایی گفتند.

منابع گفتند که پلیس مظنونان فراری را با پای پیاده دستگیر کرد و راننده را به خطر بی احتیاطی متهم کرد، زیرا FNDY یک آتش سوزی کوچک در موتور خودروی فرار را خاموش کرد که ناشی از مشکلات مکانیکی بود.

به گفته منابع، تعقیب و گریز حوالی ساعت ۶:۳۰ بعد از ظهر زمانی که پلیس خودرو را در ارتباط با سیل سرقت‌های قاپیدنی شناسایی کرد و سعی کرد آن را در خیابان اسپرینگ و خیابان گرین در سوهو بکشد.

به گفته منابع، یک تعقیب ۱۳ بلوکی تا دهانه پل ادامه یافت، زیرا مظنونان به سمت شرق به سمت بروکلین در مسیرهای غرب به طرف گذرگاه رودخانه ایست ریور حرکت کردند و ترافیک ساعت شلوغی را در پی داشت.

خودروی فراری در پل منهتن آتش گرفت و مظنونان آن را رها کردند.
خودروی فراری در پل منهتن آتش گرفت و مظنونان آن را رها کردند.

به گفته منابع، گمان می‌رود این افراد ناشناس در ۱۱ سرقت وقیحانه از فروشگاه‌های گران‌قیمت در سوهو، میدتاون، Upper East Side و White Plains دست داشته‌اند و پلیس اجناس سرقت‌شده را در خودرو پیدا کرد.

سرقت های سازمان یافته از فروشگاه های لوکس در طول همه گیری COVID-19 افزایش یافته بود، زیرا گروه های بزرگی از دزدان مغازه ها بوتیک ها را غارت می کنند، کالاهای با ارزش بالا را می گیرند و قبل از رسیدن پلیس فرار می کنند.

در یکی از این رویدادها در ماه گذشته، پنج مرد در چند لحظه در طول روز روشن، کیف هایی به ارزش ۴۸۳۰۰ دلار را از بوتیک سلین در سوهو سرقت کردند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر