ساریتا چودری سزاوار اسپین آف «و درست مثل آن» خودش است


HBO Max و همینطور… حداقل می گویند بحث برانگیز بوده است. به شدت هیپ جنسیت و شهر راه اندازی مجدد از طریق طوفان های Mr. مرگ ناگهانی بیگ توسط پلوتون، اتهامات تجاوز جنسی بازیگر بزرگ کریس نوث، و طوفان معروف به چه دیاز (سارا رامیرز). تصمیم به گنجاندن شخصیت‌های جدید BIPOC مانند لیزا تاد وکسلی (نیکول آری پارکر) و دکتر. نیا والاس (کارن پیتمن) از نظر تئوری عالی بوده است، اگرچه اغلب در عمل دچار تنبلی می شود. بسیاری از انتخاب‌های این سریال بیشتر از اینکه طرفداران را خوشحال کرده باشند، تقسیم کرده است، به جز شاید یکی؟

تا آنجا که من نگرانم، سیما پاتل ساریتا چودوری بهترین بخش از HBO Max بوده است. و همینطور… در حالی که اعتماد به نفس او ممکن است باعث شود که سامانتا جونز (کیم کاترال) مقایسه شود، حقیقت این است که او احساس می‌کند بسیار سه بعدی‌تر از یک شخصیت جدید است که برای منحرف کردن تمرکز از چیزی که سریال از دست می‌دهد. از همان لحظه ای که سیما وارد برنامه شد، اینطور به نظر می رسید زیبا کردن برای مقابله با کری (سارا جسیکا پارکر) و دوستانش. سیما احساس می‌کند که رهبر برنامه مجزای خودش است که در آن نقش میهمان دارد و همینطور… به عنوان لطفی برای دوستان

بنابراین من باید آن را به صراحت بیان کنم: من می‌خواهم کارهای یک سیما پاتل را تماشا کنم و همینطور… اسپین آف HBO Max باید یکی بسازد!

و همینطور… به دنبال سه از جنسیت و شهرچهار بانوی اصلی در حالی که دهه ۵۰ خود را در شهر نیویورک امروزی می گذرانند. غیبت سامانتا جونز کیم کاترال – و تغییرات فرهنگی در ۲۰ سال گذشته – راه را برای و همینطور... برای معرفی کری، میراندا (سینتیا نیکسون) و شارلوت (کریستین دیویس) به چند دوست جدید. شخصیتی که به طور یکپارچه به زندگی کری، میراندا و شارلوت تبدیل شده است؟ بدون شک سیما پاتل، که نه تنها در ساعت کوکتل روی صندلی “چهارمین” مقدس سامانتا می‌نشیند، بلکه توانایی این را دارد که چرندیات خود را به کری برساند (و با او دوست بماند).

کری و سیما در فیلم و همینطور
عکس: HBO Max

چیزی که من شخصاً در مورد سیما دوست دارم این است که ساریتا چودوری او را طوری بازی نمی کند که انگار یک چرخ سوم یا عامل هرج و مرج است. او آنجا نیست که سخنرانی کند (مانند پروفسور به معنای واقعی کلمه، نیا) یا شخصیت های ما را اغوا کند (مانند چه) یا حتی حال و هوای دقیق آنها را آینه کند (مانند LTW). سیما زندگی خود، حرفه پر زرق و برق خود، و امیدها و رویاهای خود را برای آینده دارد. همه این چیزها برای این شخصیت وجود داشت، چه او تا به حال کری و شرکت را ملاقات کند یا نه. یک اعتماد به نفس، یک زرق و برق، یک خلاق به نمایش گذاشته شده است که مشخصاً سیما است. آنقدر که من خیلی دوست دارم سیما را به عنوان شخصیت اصلی سریال خودش دنبال کنم.

«Seema and the City» نه تنها به خاطر جذابیت چودوری در نقش، بلکه به دلیل پتانسیلی که او برای فضای کمیک جدید در این نقش ارائه می‌کند، برای من بی‌معنا است. جنسیت و شهر-جهان مجاور سیما یک دختر مجرد سکسی است که به دنبال عشق است، اما مهمتر از آن این است که شغل او برای یک برنامه تلویزیونی ساخته شده است. سیما قبلاً نام افراد مشهوری را معرفی کرده بود که مجبور بود با آنها به عنوان یک مشاور املاک لوکس برخورد کند و تیم هایی از کارمندان را که به او در انجام کار کمک می کنند، معرفی کرده است.

کمدی کمدی درباره یک مشاور ملکی درجه یک در شهر نیویورک به عنوان یک مفهوم در HGTV و منظره وسواس براوو ما به نظر می رسد. شخصیت هایی که در تیم سیما کار می کنند چه کسانی هستند؟ آنها چگونه روز را نجات می دهند یا همه چیز را خراب می کنند؟ مشتریان پرسنیکتی او چه کسانی هستند؟ اچ‌بی‌او مکس در ادامه کدام پورنو آپارتمانی در شهر نیویورک را می‌تواند فیلمبرداری کند؟ چه افراد مشهوری مایل به حضور در آن هستند با نماینده من تماس بگیریدتقلیدهای مسخره شده از خودشان؟ (لعنتی، حتی سارا جسیکا پارکر هم می‌تواند در چنین تلاشی نقش آفرینی کند و در ای‌پی همکاری کند.) و سیما چگونه با این کنسرت، زندگی دوست‌یابی و وفاداری به خانواده‌اش در کوئینز کنار می‌آید؟ به نظر من زیباست، اما در عین حال خنده دار.

من مطمئن نیستم که آینده چه چیزی در انتظارم است و همینطور… در HBO Max. آیا یک فصل ۲ وجود خواهد داشت یا صرفاً یک مینی سریال کوچک عجیب در مورد آن است جنسیت و شهر شخصیت هایی که ۵۰ سالگی را در آغوش می گیرند؟ چیزی که من می دانم این است که به سیما پاتل بیشتری نیاز دارم. من احساس می کنم که ما فقط نوک کوه یخ افسانه ای او را دیده ایم. پتانسیل برای عظمت بیشتر وجود دارد! HBO Max، لطفا یک اسپین آف Seema Patel به ما بدهید!

کجا پخش شود و همینطور…

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر