سالاد ماکارونی سالم: فاقد گلوتن


سالاد ماکارونی سالم

من سالاد ماکارونی را دوست دارم ، من هم! این سالاد ماکارونی خامه ای به راحتی تهیه می شود و کاملاً خوشمزه است. حتی نمی توانید بگویید که در واقع کمی سبک تر از سالاد سنتی ماکارونی است. به جای استفاده از سس مایونز زیاد (گرچه من عاشق چیزها هستم!) ، من از مخلوطی از ماست یونانی و سس مایونز استفاده می کنم تا غنی تر ، تندتر و کمی سالم تر شود. بنابراین اگرچه به این سالاد سالاد ماکارونی سالم می گویند ، از تغییر آن نترسید و این نسخه را امتحان کنید. من قول می دهم که طعم و مزه شما از شما تشکر خواهد کرد.

سالاد ماکارونی سالم

سالاد ماکارونی نوستالژیک ترین (و یکپارچهسازی با سیستمعامل) است و من آن را دوست دارم

اگر غذایی وجود دارد که مرا به یاد مادرم بیاندازد ، باید سالاد ماکارونی او باشد. او به این دلیل شناخته شده بود. و تقریباً مجبور بود این کار را تقریباً در هر مناسبت بهار / تابستان و حتی پاییز انجام دهد. همه ما آن را دوست داشتیم. وقتی بزرگتر شدم ، یادم می آید که او را در حال انجام این کار دیدم و مقدار زیادی مایو و شگفت انگیز Miracle Whip را دیدم که به آن کاسه بزرگ سالاد ماکارونی باز شد. و به عنوان کسی که همیشه کمی در مورد غذا و بدن من وسواس داشت ، قسم خوردم که نمی خورم. بعد از خواندن اطلاعات تغذیه ای روی برچسب ها ، فکر کردم خیلی چاق است. اما او نسبت به سالاد ماکارونی اش بسیار نفوذ ناپذیر بود و فقط مجبور بود آن را بخورد.

و بسیار خوشحالم که این کار را کردم. مادرم در 26 سالگی فوت کرد و من دلم برای او و آن سالاد ماکارونی تنگ شده است. من اولین باری را که برای تهیه سالاد ماکارونی آنها برای اولین ملاقات خانوادگی مراقبت کردم ، هرگز فراموش نمی کنم. من هیچ نظری در مورد آشپزی نداشتم ، بنابراین مهارت های من در خرد کردن حداقل نیاز به یک کار داشت. و با وجود اینکه دستور العمل او را دنبال کردم ، اما طعم یکسانی نداشتم. من فکر می کنم این برای بازسازی کسی است که دوست دارید. هر چه باشد ، طعم یکسانی نخواهد داشت. بنابراین من با این واقعیت موافقم که این نسخه متفاوت است ، اما هنوز همه آن خاطرات را برایم به ارمغان می آورد و طعم خوشمزه ای در نوع خود دارد.

شما چی فکر میکنید؟ آیا تا به حال سعی کرده اید یک دستور غذا را از شخصی که دوستش دارید و دارای طعم یکسان است (حتی اگر دستور او را دنبال کرده اید) بازسازی کنید؟

عناصر

مواد مرتب شده

ماکارونی: ستاره نمایش! برای اینکه همه چیز کلاسیک شود ، ماکارونی آرنج را انتخاب کنید. در صورت تمایل از گندم کامل یا بدون گلوتن استفاده کنید.

فلفل: برای رنگ و تردی ، به علاوه مقدار زیادی ویتامین C! از رنگ فلفل دلخواه استفاده کنید.

پیاز قرمز: من عاشق پیاز قرمز اینجا هستم که به مکعب های خیلی کوچک بریده شده است.

Api: برای رنگ و تردی بیشتر

مایونز: برای این طعم خامه ای و طعم من حقیقت را با روغن آووکادو انتخاب می کنم ، مانند این از غذاهای انتخاب شده.

ماست یونانی: برای کمک به افزودن خامه تر به سالاد ماکارونی و ارائه کمی طعم. ماست یونانی کامل با چربی را انتخاب می کنم.

لیمو: با اسیدیته

مل: فقط مقدار کمی برای متعادل کردن طعم ها

آنت: من عاشق افزودن شوید هستم زیرا شوید خوشمزه است ، در صورت تمایل از شوید یا هر گیاه تازه دیگری که دوست دارید استفاده کنید.

پیازچه: چند ساقه برای رنگ و طعم بیشتر.

عناصر

چطور انجام دادن

بهترین قسمت این سالاد ماکارونی ساده ممکن است به این سادگی باشد. احتمالاً به همین دلیل است که همیشه در کباب و پیک نیک بسیار اساسی است. همچنین بسیار خوب دوام می آورد و در واقع طعم را با ته نشین شدن بهتر می کند و طعم ها می توانند بیشتر کنار هم جمع شوند.

ابتدا می خواهید ماکارونی خود را بپزید. یک قابلمه بزرگ آب نمک بجوشانید و طبق دستور روی بسته بپزید. آبکش کنید و در یک کاسه بزرگ کنار بگذارید. در صورت تمایل می توانید یک قطره کوچک روغن زیتون باکره اضافه کنید تا از چسبیدن آن جلوگیری شود.

سپس سبزیجات را خرد کنید. شما می خواهید چند تاس تا تمام سبزیجات داشته باشید ، بنابراین زمان آن رسیده است که مهارت های خود را در چاقو نشان دهید. آنها را به کاسه ماکارونی اضافه کنید. همچنین شوید و پیاز سبز را خرد کرده و کنار بگذارید.

سالاد ماکارونی سالم

زمان نمایش است. در یک کاسه کوچک ، ماست یونانی ، سس مایونز ، لیمو ، عسل و نمک را اضافه کرده و هم بزنید. به دلخواه مزه فلفل بزنید.

لباس پوشیدن در کاسه

سس را روی سالاد ماکارونی بریزید و خوب هم بزنید تا ترکیب شود. اگر به نظر شما خیلی خشک است ، بروید و ماست یونانی و مایایی بیشتری اضافه کنید. نکات من را در مورد رابطه ای که به دنبال آن هستید بررسی کنید.

سالاد ماکارونی سالم

در آخر شوید و پیاز سبز را اضافه کرده و آخرین هم بزنید. قبل از سرو اجازه دهید حدود 1-2 ساعت در یخچال بماند تا خنک شود. نکات مربوط به نحوه انجام زودهنگام آن را بررسی کنید.

سالاد ماکارونی سالم

با سالاد ماکارونی چی سرو کنیم

سالاد ماکارونی با بسیاری از غذاهای تابستانی همراه است ، به ویژه هر چیزی که در کباب درست می شود. این دستور العمل های دیگر را بررسی کنید تا ببینید آنها چه سرو می کنند.

سالاد ماکارونی سالم

تعویض ها

با انجام هر یک از مبادلات زیر ، این سالاد ماکارونی را برای شما کارساز کنید.

 • گیاهخواری کنید: از سس مایونز گیاهی و بدون ماست یونانی استفاده کنید. من فکر نمی کنم یک ماست نارگیل در اینجا کار کند زیرا طعم نارگیل می دهد. یک ماست ساده و بدون قند مانند بادام زمینی یا بادام ممکن است مفید باشد ، اما استفاده انحصاری از مایونز وگان اولین انتخاب من خواهد بود.
 • فاقد گلوتن: از ماکارونی ماکارونی بدون گلوتن استفاده کنید ، من از ذرت در اینجا استفاده کردم.
 • بدون لبنیات: ماست یونانی را حذف کرده و از تمام مایونز استفاده کنید.
 • برام مهم نیست: از شیرین کننده دیگری استفاده کنید ، آنقدر کم است که طعم آن را زیاد نخواهید کرد ، فقط به تعادل طعم ها کمک می کند.
 • آنت: اگر شوید را دوست ندارید یا آن را ندارید ، آن را با گیاه دیگری مانند جعفری جایگزین کنید یا آن را حذف کنید.
 • پروتئین بیشتر: تخم مرغ یا ماهی تن خرد شده را به این سالاد ماکارونی سالم اضافه کنید.

ذخیره سازی و نکات

تا 5-6 روز در یخچال نگهداری می شود.

با رعایت نکات زیر این سالاد ماکارونی سالم را از بهترین طعم برخوردار کنید:

 • ارتباط: نسبت من دریافتم که بهترین کار را می کند 1 قسمت مایونز به 1/2 قسمت ماست یونانی است.
 • بگذارید خنک شود: قبل از سرو اجازه دهید حداقل چند ساعت در یخچال بماند. این باعث می شود طعم ها بیشتر کنار هم قرار بگیرند و تبدیل به یک سالاد ماکارونی بهتر شوند.
 • زود انجام دهید: این یکی از آن سالادهایی است که هنگام نشستن طعم بهتری دارد. می توانید روز قبل آن را تهیه کنید. قبل از سرو ، کمی سس اضافه کنید زیرا به راحتی پانسمان را جذب می کند.
 • بیشتر لباس بپوشید: همانطور که لباس را می کوبید ، می توانید در صورت نیاز آن را راحت تر اضافه کنید. کافی است آن را در ظرف جداگانه در یخچال نگهداری کنید.
سالاد ماکارونی سالم

آیا سالاد ماکارونی سالم است؟

این بستگی به آنچه شما سالم می دانید بستگی دارد. برای من ، بله ، می تواند یک غذای سالم و لذت بخش باشد. من فکر می کنم این بستگی به مواد مورد استفاده شما نیز دارد. به همین دلیل من ترجیح می دهم سس مایونز تهیه شده از روغن آووکادو را نسبت به کلزا انتخاب کنم ، زیرا کمتر فرآوری شده و برای سلامتی شما بهتر است.

هرکسی در رویکرد خود نسبت به سلامتی و تغذیه سالم متفاوت است. نسخه من با نسخه دیگران متفاوت خواهد بود. به شخصه ، سالم بودن به این معنی است که بتوانم از غذاهایی که می خورم لذت ببرم. بنابراین در حالی که من می توانم چند مبادله با مواد را انجام دهم ، غذا هرگز به خطر نمی افتد و هنوز طعم خوشمزه ای دارد.

اگر نمی توانید روغن آووکادو مایو پیدا کنید یا نمی خواهید بخرید (وای ، گران است!) ، مرتباً از آن استفاده کنید. یا حتی می توانید سس مایونز را خودتان تهیه کنید ، در واقع تهیه آن بسیار آسان است. در هر صورت ، به آن استرس ندهید.

آیا شما آماده انجام این کار هستید؟ بیا بریم!

اگر این کار را می کنید دستور تهیه سالاد ماکارونی سالم لطفا با من به اشتراک بگذارید برچسب زدن من در اینستاگرام یا نظر و / یا نظر خود را در زیر بگذارید. من عاشق دیدن و شنیدن شما هستم.

این پست حاوی پیوندهای وابسته است ، به این معنی که ممکن است کمیسیون کمی بدون هیچ هزینه اضافی برای شما دریافت کنم. من فقط محصولات و خدماتی را که شخصاً از آنها استفاده کرده ام و دوستشان دارم به اشتراک می گذارم. افشای اینجا.

سالاد ماکارونی سالم

یک سالاد ماکارونی سالم ساده و خوشمزه که با ترکیب سس مایونز و ماست یونانی تهیه شده است.

عناصر

 • 10
  oz
  ماکارونی
 • 1/4
  پیاز قرمز
  خوب خرد شده
 • 4
  ساقه ها
  api
  خوب خرد شده
 • 1
  فلفل نارنجی
  خوب خرد شده
 • 1/4
  مالیات
  شوید تازه
  پیکات
 • 4
  ساقه ها
  پیازچه
  قطعات سبز و سفید ، برش زاویه دار
 • 2/3
  مالیات
  مایونز
 • 1/3
  مالیات
  ماست یونانی
 • 1 1/2
  قاشق
  آب لیمو
 • 1 1/2
  قاشق چایخوری
  عسل خام
 • 1/2
  قاشق چایخوری
  سال کوشر

دستورالعمل ها

 1. یک قابلمه بزرگ آب نمک بجوشانید و طبق دستورالعمل روی بسته بپزید. آبکش کنید و در یک کاسه بزرگ کنار بگذارید. در صورت تمایل می توانید یک قطره کوچک روغن زیتون باکره اضافه کنید تا از چسبیدن آن جلوگیری شود.

 2. سبزیجات را ریز خرد کرده و به کاسه ماکارونی اضافه کنید. شوید و پیاز سبز را نیز خرد کرده و کنار بگذارید.

 3. در یک کاسه کوچک ، سس مایونز ، ماست یونانی ، لیمو ، عسل و نمک را اضافه کرده و هم بزنید. برای طعم دادن ، فلفل تازه را مزه دار کنید. با خیال راحت تزیینات بیشتری تهیه کنید تا بعداً به ماکارونی اضافه کنید. در ظرف جداگانه در یخچال نگهداری کنید.

 4. سس را روی سالاد ماکارونی بریزید و خوب هم بزنید تا ترکیب شود.

 5. شوید و پیاز سبز را اضافه کرده و آخرین هم بزنید. قبل از سرو اجازه دهید حدود 1-2 ساعت در یخچال بماند تا خنک شود.دیدگاهتان را بنویسید