سالروز شهادت انصاری و نورانی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۳۰ نفر از کارکنان رودسر.


مراسم سالگرد شهادت شهیدان انصاری و نورانی و بزرگداشت ۳۰ تن از کارکنان رودزار با حضور نایب رئیس مجلس ریاست جمهوری در مسجد شهدای این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مراسم سالگرد شهادت تنها استاندار شهید کشور شهید علی اخوین انصاری و معاون عمرانی وی شهید علیرضا نورانی و بزرگداشت ۳۰ تن از کارکنان شهید رودسر امروز (پنجشنبه) در حال برگزاری است. معاون رئیس جمهور دکتر دکتر سید محمد حسینی استاندار گیلان. اسدالله عباسی جمعی از مسئولان، خانواده های شهدا و اقشار مختلف مردم در مسجد شهدای این شهر پیاده روی کردند.

**دکتری که استاندار گیلان بود. خدمات جهادی و انقلابی عباسی با حضورش در مناطق فقیرنشین یادآور اعمال صادقانه شهداست.

نایب رئیس مجمع رئیس جمهور در این مراسم گفت: شهیدان انصاری و نورانی الگوهای ارزشمند، معیارهای انقلابی و جهادی در خدمت رسانی صادقانه و کامل هستند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند کسانی که دانسته یا ندانسته مردم را ناامید کردند مرتکب گناه نابخشودنی شده اند.

دکتر. حسینی ادامه داد: با روی کار آمدن دولت سیزدهم، شور و نشاط و امید در بین مردم ایجاد شد، همه نیروها در سایه ولایت فقیه به مردم خدمت کردند و دشمنان ذلیل شدند.

وی با بیان اینکه خدمات جهادی و انقلابی استاندار گیلان یادآور خدمات صادقانه شهیدان انصاری و نورانی جناب دکتر است. عباسی حضور داشت. خدمت و بر اساس برنامه‌های راهبردی آیت‌الله راضی بسیار امیدوارکننده است و قطعاً نتایج عملیاتی در جهت رفاه مردم و توسعه همه‌جانبه به دنبال دارد.

معاون رئیس جمهور افزود: برای استفاده از نخبگان، فرهیختگان و استعدادهای جامعه در راه ایثار و شهادت و استفاده از نظرات آنان در جلسات مختلف برای خدمت به مردم. رایس تاکید کرد.

به اشتراک بگذارید