ساکنان جزیره از کنار Canucks عبور می کنند تا به ۰.۵۰۰ برگردند


ونکوور، بریتیش کلمبیا – اندرس لی و کیسی سیزیکاس هر کدام یک گل و یک پاس گل به ثمر رساندند و جزیره نیویورک چهارشنبه شب ونکوور کاناکس را ۶-۳ شکست داد.

مت مارتین، متیو بارزال، براک نلسون و زک پاریس نیز برای جزیره نشینان گلزنی کردند و کال کلاترباک دو پاس گل داد. ایلیا سوروکین ۳۴ سیو داشت. با پیروزی، جزیره نشینان (۱۷-۱۷-۶) به ۰.۵۰۰ بازگشت.

اولیور اکمن-لارسون، الیاس پترسون و لوک شن گل هایی برای کاناکس داشتند. یاروسلاو هالاک در اواخر وقت اول پس از دریافت ۵ گل در ۱۲ شوت در اواخر وقت کشیده شد. تاچر دمکو ۱۴ شوت از ۱۵ شوتی که با آن روبرو شد را متوقف کرد.

کاناکز که روز سه‌شنبه با پیروزی ۵-۱ مقابل آریزونا کایوتز به پایان رسید، در شروع بازی سست و شلخته بودند و در اوایل دوره اول سه گل را در مدت زمان ۳۱ ثانیه از دست دادند.

ونکوور که با تغییر از هالاک به دمکو با نتیجه ۵-۰ شکست خورده بود، در بازی دوم تجمع کرد و به فاصله دو گوا رفت اما نتوانست خود را از سوراخ اولیه بیرون بیاورد.

اکمن-لارسون در کمتر از دو دقیقه تا پایان بازی اول بارقه امیدی به کاناکس داد. او یک کیسه شل را برداشت و از کنار چوب سوروکین عبور داد تا ونکوور را روی تابلوی امتیاز قرار دهد.

آندرس لی خندان (راست) پس از به ثمر رساندن گل در پیروزی 6-3 جزیره نشینان مقابل کاناکس، توسط هم تیمی هایش تبریک می گویند.
آندرس لی خندان (راست) پس از به ثمر رساندن گل در پیروزی ۶-۳ جزیره نشینان مقابل کاناکس، توسط هم تیمی هایش تبریک می گویند.
NHLI از طریق Getty Images

پترسون در حالی که کمتر از ۷ دقیقه به بازی دوم باقی مانده بود، نتیجه را ۵-۲ کرد، زیرا او پاسی از واسیلی پودکولزین در زیر خط دروازه دریافت کرد، به بالای نقطه چین رسید و برای سیزدهمین سال خود ضربه ای به پشت اسکیت سوروکین وارد کرد.

شن ونکوور را در عرض دو ۹۱ ثانیه بعد با انفجاری از داخل خط آبی که از لای بالشتک های سوروکین می پیچید به ارمغان آورد.

سیزیکاس با ۵:۴۱ باقی مانده در بازی سوم، با تعقیب تایلر مایرز مدافع کاناکس در اعماق قلمرو ونکوور و انتخاب جیب او، پیروزی را قطعی کرد. این مرکز درست قبل از خط دروازه حرکت کرد و یک پاس را برای مارتین در بالای نقطه ارسال کرد و مارتین با گل دوم خود در این فصل دمکو را به طور خالص شکست داد و نتیجه را ۶-۳ کرد.

اولین دوره ونکوور درهم و برهم بود، تیم میزبان در تلاش بود تا از پایان خود خارج شود و به نیویورک موقعیت های گلزنی داد.

پاریس اولین بار روی تخته بود، و یک شوت از طریق پد هالاک ۳:۲۵ به وقت اول وارد کرد. نلسون ۱۸ ثانیه بعد، با ضربه ای که آدام پلک در داخل خط آبی ارسال کرد، ضربه ای را زد. لی ۱۳ ثانیه بعد زمانی که شوت از راه دور رایان پولاک از سمت راست، اسکیت او را از جلو منحرف کرد و هالاک را پشت سر گذاشت، آن را ۳-۰ کرد.

سیزیکاس در حالی که پاسی از آنتونی بوویلیه دریافت کرد و آن را روی پد هالاک شلیک کرد، در حالی که ۶:۴۹ دقیقه باقی مانده بود، بازی را ۴-۰ کرد.

Boos 3:08 بعد بارید زیرا بارزال یک شوت بک هندی را در بالای صفحه ارسال کرد و در یک بازی جدایی ۵-۰ جزیرهرز را پیش انداخت. این شب هالاک مقابل تیم سابقش به پایان رسید.

این اولین باری بود که جزیره نشینان در اولین دوره از ۳ مارس ۱۹۹۶ ۵ گل به ثمر رساندند، زمانی که آنها ۷-۵ به وینیپگ باختند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر