ساکی ترس از جرم و جنایت را از بین می برد، پوشش به عنوان بخشی از “جهان جایگزین”


جین پاساکی، سخنگوی کاخ سفید هفته گذشته در یک پادکست چپ‌گرا به شوخی گفت که ترس شهرهای لیبرال از سیاست‌های جنایی میانه‌رو ناشی از «جایگزین‌هایی برای جهان» است.

پیساکی در شماره ۲۵ ژانویه Pod Save America که توسط دستیاران سابق کاخ سفید اوباما، جان فاورو، دنیل پایفر، جان لاوت و تامی ویتر میزبانی می شد ظاهر شد.

پساکی در طول مصاحبه، برنامه‌های خبری کابلی مختلفی را در مورد دفتر او در کاخ سفید خواند.

“سی ان ان [is saying] پنتاگون: تا ۸۵۰۰ سرباز آمریکایی در حالت آماده باش هستند. این درست است،” سخنگوی مطبوعاتی گفت. “در مورد MSNBC هم همینطور است. CNBC کار خودش را در مورد بازار انجام می دهد.

جین پاساکی، سخنگوی کاخ سفید، در مورد جنایات شهری گزارش می دهد. "جهان جایگزین"
جین پاساکی، سخنگوی کاخ سفید، می‌گوید پوشش رسانه‌ای جنایات شهری از «جهان جایگزین» می‌آید.
عکس از Winn Macnami / Getty Images

“و سپس در فاکس است [‘The Five’ co-host] پیساکی ادامه داد: جینین پیررو در مورد پیامدهای جنایی نرم صحبت می کند. “منظور من از آن چیست؟ بنابراین، در برخی از جبهه ها، تنها گزینه های جایگزین وجود دارد.

وی افزود: آنها فکر می کنند رئیس جمهور هیچ کاری برای بهبود زندگی مردم در نیویورک انجام نمی دهد و این نمی تواند دور از واقعیت باشد.

یک کلیپ ویدیویی از نظر پیساکی یکشنبه شب توسط GOP @RNCResearch در توییتر منتشر شد.

روز دوشنبه، دبیر مطبوعاتی رئیس فرماندهی پلیس اخوان ملی را توبیخ کرد و اظهارات وی را “بسیار اشتباه” خواند.

“او [Psaki] پاتریک یوس در بیانیه ای گفت: آنها ممکن است در کاخ سفید، یکی از محافظت شده ترین ساختمان ها در ایالات متحده، احساس امنیت کنند، اما همه در محل کار امن نیستند. «دنیایی که ما در آن هستیم خطرناک است و به طور فزاینده ای. تنها در این ماه، ده ها هزار نفر قربانی جنایت شده اند و برخی دیگر به خانه های خود بازنگشته اند.

یوس افزود: در بسیاری از نقاط جهان دلایل زیادی برای این خشونت وجود دارد که یکی از آنها دادستان طرفدار دولت است. «بیشتر تمایلی به تعقیب جنایتکاران «پایین» یا «بدون خشونت» ندارند. تحت رهبری نفرت انگیز آنها، بسیاری از جنایتکاران در زندان نمی مانند – آنها به خیابان ها باز می گردند و آزادند تا جنایات بیشتری را مرتکب شوند. این جهانی است که میلیون ها آمریکایی و من در آن زندگی می کنیم.

پیساکی گفت پرزیدنت بایدن هیچ کاری برای امنیت ساکنان نیویورک انجام نمی دهد "نمی توانست دور از واقعیت باشد."
بایدن، رئیس جمهور پیزاکی، گفت: «این نمی تواند دور از واقعیت باشد.
کریستوفر سادووسکی
ساکی می گوید حل جرم به پایان رسیده است. "منشاء دستور کار رئیس جمهور."
وی گفت: حل و فصل جرائم اساس دستور کار رئیس جمهور است.
AP Photo / الکس براندون

جوس می گوید: «خشونت واقعاً به قربانیان کمک نمی کند. «خانم پیساکی بدهکار است.

روز دوشنبه، خبرنگار فاکس نیوز، ژاک هنریش، نظرات خود را به ساکی اضافه کرد.

“آیا شما در مورد نظر شخصی خود صحبت می کنید یا این بازتابی از اولویت های دولت است؟” هنریچ در یک جلسه توجیهی در کاخ سفید پرسید. زیرا نقدها نشان می دهد که جرم در اولویت این مدیریت نیست.

او گفت: “من همه را تشویق می کنم که به متن کامل مصاحبه گوش دهند.” من در مورد شارون در فاکس نیوز صحبت می کنم، زیرا شما اشاره کردید که این دولت در برابر مزخرفات نرم است.

وزیر مطبوعات در ادامه خاطرنشان کرد که بسته محرک ۱.۹ تریلیون دلاری آمریکا در مارس سال گذشته بدون حتی یک رای جمهوری خواهان تصویب شد.

بودجه اضافی برای حمایت از پلیس محلی وجود داشت. [Community Oriented Policing Services] برنامه ها، چیزی که هر جمهوری خواه با آن مخالف است. می دانم وقتی آن مصاحبه را صدا می زنیم از شما خوششان نمی آید. من به آن زنگ می زنم، زیرا این حقیقت است.»

پاساکی ادامه داد: “همچنین، پرزیدنت بایدن به او پیشنهاد کرده است که در بودجه های محلی برای برنامه های پلیس محلی پول بیشتری نسبت به سلف خود سرمایه گذاری کند. این درست است.” او هرگز برای پلیس پولی پرداخت نکرده است.

او در پایان گفت: «بنابراین این قطعات هستند، فکر می‌کنم در آن لحظه من صحبت می‌کردم و باز هم، ما حقایق اینجا هستیم و حل جرم بخشی از دستور کار رئیس جمهور است.»

نیویورک، مانند دیگر شهرهای بزرگ آمریکا، در ماه های اخیر شاهد افزایش جرم و جنایت بوده است. کشتار شهرها در سال گذشته ۴ درصد افزایش یافته است.

تقریباً دو هفته پس از ترور جیسون ریورا، افسر پلیس نیویورک در آپارتمانش در هارلم، بایدن روز پنجشنبه با اریک آدامز شهردار شهر دیدار کرد تا درباره تاکتیک‌های ضد اسلحه صحبت کند. ویلبرت مورا، یک همکار ۲۷ ساله، روز سه شنبه پس از جراحات شدید و دو عمل جراحی درگذشت.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر