سبک پرمخاطب آدیداس من مدرسه را ترجیح می دهد!


من می دانم که در مقاله چه فکر می کنید … بازگشت به مدرسه!؟ اما کیس هنوز در زمستان است!!

IMG_7866.jpg

چون میتونم کاملا حرفتو بشنوم من عاشق شماره ۱ تابستان اینجا هستمولیمن همچنین یک برنامه ریز هستم و می خواهم برخی از کارهایی که دوست دارم قبل از بازی انجام دهم را با شما در میان بگذارم.

من ممکن است ۳۲ ساله باشم (شنبه!) اما الان بیشتر از دوران دبستان از کیسه ناهار استفاده می کنم.

IMG_7873.jpg

من به عنوان یک مربی مسافرتی و سوار بر ماشینم روزانه چندین بار نوشیدنی و غذا برای سفر می‌آورم.

IMG_7851.jpg

من به کیف ناهار آدیداس سرپوشیده ام وسواس دارم! مقدار مناسب غذا + نوشیدنی است و وقتی کمپرس یخ اضافه می کنم همه چیز را خنک می کند.

IMG_7875.jpg

می توانید از همسرم بپرسید که این هر روز روی میز است تا فراموش نکنم آن را با خود بیاورم! همینطور که داشتم این را تایپ می کردم، او به معنای واقعی کلمه به بالا نگاه کرد و عکسی از کیف ناهار خود را دید و گفت: “سالهاست که آن چیز را داری” ها! او اشتباه نمی کند!

IMG_7876.jpg

من باید دوم مدرسه باشم اسلایدها!

من از هشت سالگی سرسره های آدیداس را تاب می دهم. من فکر می کنم آنها یک افزودنی شیرین به هر لباسی ایجاد می کنند.

IMG_7880.jpg

انتخاب سوم من رفتن به مدرسه است. شورت دوچرخه!!

اگر در دوران دبیرستان اینها “چیزها” بودند، هر روز آنها را می پوشیدم. حالا، اشتباه نکنید، مطمئنم که شورت دوچرخه دور و برم مشخص بود، اما وقتی دبیرستان بودم، مثل «درون» نیست. اگر از من بپرسید خجالت آور است!

IMG_7865.jpg

آنها بسیار متنوع هستند و می توانند با هر پیراهن تانک، آستین کوتاه، آستین بلند و یا پیراهن ژاکتی ست شوند. در تابستان، من هر روز شلوار دوچرخه می پوشم، زمان مورد علاقه من از سال! و همانطور که گفتم، وقتی به مدرسه برگشتم، هر روز اینها را تاب می‌دادم.

IMG_7849.jpg

امیدوارم ایده های جدیدی برای انتخاب مدرسه من در این پست پیدا کرده باشید! من دوست دارم چیزهای مورد علاقه ام را با همه شما به اشتراک بگذارم، به خصوص به این دلیل که آنها را می پوشم و هر روز از آنها استفاده می کنم.

کالای بازگشتی شما به مدرسه چیست!؟

با خودت روراست باش

xo Kasey

 

من سفیر آدیداس هستم، اما مثل همیشه، همه نظرات متعلق به من است.

عکس های Mikayla @ the.photographygirls

The post سبک برتر آدیداس من مدرسه را انتخاب می کند! اولین بار در Powercakes ظاهر شد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر