سرا مک‌لین، بازیگر نقش ستاره لون در اتاق کودک طوفان برفی


برف پسر

دوشنبه ۹-۱-۱: تنش های ستاره تنها افزایش می یابد زیرا مادر باردار گریس رییر (سیرا مک لین) در میان طوفان های برفی زایمان می کند.

مک لیل ۲۷ ساله به پست گفت: «حداقل من تعجب نمی کنم. برای من همانقدر تکان دهنده بود که برخی برای بیلی. اما این سنتی نیست، من نمی توانم دروغ بگویم، “از” ستاره تنها! فکر می کردم کمتر از این انتظار ندارم. من همیشه ذرت بو داده می‌خورم و در همه موارد اضطراری، وقتی مردم به بیمارستان‌ها می‌روند و از آن خارج می‌شوند، احساس دیوانگی می‌کنم – و بعد وقتی نوبت به گریس می‌رسد، می‌گویم: “اوه، یادم می‌آید!” من هم اینچنین فکر میکنم.

اکنون در فصل سوم خود در فاکس، مجموعه ای از ۱۲۶ حادثه آتش سوزی، عشقی و کاری را در آستین، تگزاس دنبال می کند. روز دوشنبه، ۳۱ ژانویه، ساعت ۸ صبح، اپیزود «فشار» اپراتور باردار ۹۱۱ را نشان می‌دهد که تلاش می‌کند وضعیت آسیب‌دیدگی‌ای را که هنگام زایمان نامزدش، جودی، در آن قرار گرفته است، ردیابی کند. رایدر (جیم پاراک، “خون واقعی”)، رئیس آتش نشانی اوون استرند (راب لو) و کاپیتان EMS تامی وگا (جینا تورس) برای یافتن او عجله دارند.

جینا تورس و راب لو نگران در یک اتاق ظاهر می شوند.
وقتی تامی (جینا تورس) و اوون (راب لو) متوجه شدند که او در وسط یک طوفان برف قرار دارد، به سرعت برای یافتن گریس شتافتند.

بیلی تایسون (بیلی برک) که به طور تصادفی با شخص مقابل هم زمان شد، تنها فردی بود که در کنار او بود.

“عالی بود. من یکی از طرفداران بزرگ بیلی هستم. او بخش‌های دیگری را انجام داد و ما کار گروهی انجام دادیم، اما این اولین تعامل واقعی ما با یکدیگر بود. “این یک ورزش عالی برای همه چیز بود. گریس داشت با او احمق می کرد. او به او و وسایل داخل ماشین ضربه می زد و دقیقاً با او بود. من می توانم با این موضوع ارتباط برقرار کنم.

جینا تورس و برایانا بیکر در برف ایستاده‌اند و طناب‌هایی می‌کشند که مضطرب به نظر می‌رسند.
تامی (جینا تورس) و نانسی (برایان بیکر) در یک طوفان برفی گرفتار شدند و نگران گریس در ستاره تنها بودند.

مک‌لین که در «امپراتوری» و «شکارچی ذهن» ظاهر شد، در آماده‌سازی برای نمایش تولد دراماتیک، با خانواده‌اش مشورت کرد.

مادرم خیلی خوب است، چون خواهر کوچکم را بدون هیچ دارویی به دنیا آورد. بنابراین، هر بار که او کاری را انجام می دهد که نباید انجام دهد … اما به یاد می آورد که مانند زایمان طبیعی، هیچ چیز نمی تواند شما را آماده کند. فقط باید با کمکی که نسبت به دیگران می کنید، تبعیض آمیزتر باشید.»

راب لو در این مراسم زانو زده بود که جینا تورس از جایش بلند شد و شانه او را لمس کرد.
اپیزود دوشنبه “Push” برای همکاران گریس، اوون (راب لو) و تامی (جینا تورس) نیز روز سختی است.

گریس و همسرش جودی، سفرهای زیادی در طول نمایش داشتند، از جمله مرگ غم انگیز هم تیمی های جودیت و بهبودی آنها. یک درام با والدین آنها اتفاق افتاد (جودی پدرش را در حال دعوا می کند و او در تلاش است تا با گریس صحبت کند) و یک تصادف رانندگی هر دوی آنها را به بیمارستان می برد.

همه چیز در نهایت برای نوزادشان خوب است – اما مک‌لین می‌گوید مسیر پیش رو ممکن است چند چالش نباشد.

“به نظر می رسد آنها در حال استراحت و سرگرمی با کودک هستند و به عنوان یک والدین جدید سرگرم می شوند، اما مطمئن نیستم که به این ترتیب تمام شود. مک‌کلین گفت: «من اینطور فکر نمی‌کنم. فکر می‌کنم او مطمئناً از مادر بودن و داشتن خانواده لذت می‌برد. این موضوع وارد خواهد شد و جهان را کمی تکان خواهد داد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر