سرزنش شدید و نامزدی با سجاد قریب


به نظر می رسد سجاد گریبی ورزشکار اینستاگرامی ایرانی در بازگشت به کشور با برخورد و توبیخ مسئولان مربوطه مواجه شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ورزش سه، هفته گذشته به طور ناگهانی ویدئوهایی از دعوای سجاد گریبی، چهره اینستاگرامی معروف به هالک ایرانی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که تاثیر بسیار زیادی بر جای گذاشت؛ گریبی در مسابقه بوکس با حریف کم نام و نشان قزاق که مبارزه ای بسیار ضعیف و تحقیرآمیز از خود نشان می دهد مورد ضرب و شتم قرار می گیرد که این موضوع در اکثر رسانه های ایران دست به دست شده و باعث تمسخر این ورزشکار ایرانی شده است.

پس از این دعوا بود که جمع کثیری از ورزشکاران به ویژه دست اندرکاران رشته های بوکس و رزمی به انتقاد از غریبی پرداختند و از عملکرد وی به دلیل زیر سوال بردن چهره ورزش ایران در عرصه بین المللی انتقاد کردند. ..

قریبی در لایو اینستاگرامی با مردی که خود را مربی او معرفی کرده بود از تصمیمات عجیب خود پشیمان شد و از مردم ایران عذرخواهی کرد.
با ادامه این اظهار نظرها و انتقادات شدید، اتفاقی که در آخرین مصاحبه قریب افتاد و به دلیل اینکه وی خود را نماینده ایران در این کمپین ها معرفی کرد و با عوامل عادی به رقابت پرداخت، خبرنگار صراط سه به وی اعلام کرد که با وی برخورد خواهد شد. با او انجام خواهد شد.

این چهره اینستاگرامی باید در مورد ماهیت شغل، فعالیت ورزشی و انگیزه او برای انجام مسابقه نمایشی، توضیح کافی برای مسئولان مربوطه داشته باشد.

البته فعالیت های عجیب ورزشی زیر نظر نهاد خاصی نبود، او شخصا مورد توجه قرار گرفت، فقط برای برنامه هایی که به دلیل شهرتش در اینستاگرام مورد توجه قرار گرفت. پیشرفت کرد

به اشتراک بگذارید