سرقت از طلافروشی رودسر شکست خورد دزد ۵۹ ساله دستگیر شد


فرمانده انتظامی رودسر گفت: فرد مسلح ۵۹ ساله که قصد سرقت از طلافروشی را داشت، دستگیر و از مخفیگاهش یک قبضه اسلحه، دو تیغه چوبی و ۳۸ گلوله کشف شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سرهنگ “سید جلال الدین جوانمردی” در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس با اشاره به تلاش پلیس برای پیشگیری از وقوع جرم با تاکید بر اینکه امنیت عمومی یکی از خطوط قرمز مجموعه پلیس است، گفت: .

وی افزود: در پی تماس یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی مسلح با ورود به یکی از طلافروشی های رودزر و تهدید این مغازه دار، طلا و جواهرات وی را سرقت کرده، بلافاصله ماموران پلیس به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رودسر افزود: با حضور پلیس در محل، صاحب مغازه پس از مشاهده سارق زنگ خطر را به صدا درآورد و باعث شد سارق بدون اجابت به درخواست خود متواری شود. .

این افسر پلیس با اشاره به اینکه ماموران پلیس آگاهی رودسر در تعقیب و شناسایی سارق بودند، خاطرنشان کرد: پلیس در مدت ۴۸ ساعت با اقدامات و تلاش های فنی و ویژه، متهم را از یکی از شهرستان های همجوار دستگیر و اسلحه را از وی کشف و ضبط کرد. ۲ گلوله و ۳۸ گلوله مهمات پیدا کرد.

سرهنگ جوان مردی با بیان اینکه متهم ۵۹ ساله در مواجهه با مدارک و مستندات موجود به جرم خود اعتراف کرد گفت: متهم سابق غیر مقیم با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شد.

وی در پایان با قدردانی از همکاری مردم با پلیس، بر لزوم رعایت دستورالعمل های ضد سرقت و تذکرات انتظامی و توجه و رعایت آنها تاکید کرد و از شهروندان خواست به محض مشاهده موارد، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند. . موارد مشکوک

اشتراک گذاری