سرمربی و مدیر فنی تراکتور بردیچ شد


تکنسین برجسته روسیه تمام مسئولیت فنی باشگاه تراکتورسازی را بر عهده گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیورمیرزا به نقل از ایسنا، قربان بردیف، مربی مطرح روسی برای تصدی سمت سرمربیگری و مدیر فنی باشگاه تراکتورسازی با این باشگاه به توافق رسید. باشگاه تراکتورسازی درباره شرایط شراکت با بردیف اظهار نظری نکرد اما در بیانیه ای با اعلام قرارداد با بردیف اعلام کرد که برنامه سه تا پنج ساله با این مربی روسی است.

تمرینات تراکتورسازی نیز از ۱۵ تیرماه زیر نظر بردیف آغاز می شود.

اطلاعیه باشگاه تراکتورسازی مبنی بر حضور بردیف در این باشگاه به شرح زیر است:

از پایان لیگ بیست و یکم، نتایج آن نه تنها زیبنده باشگاه تراکتورسازی تبریز، شخصیت والای هواداران پرشور تراکتورسازی، بلکه ساخت تیمی قدرتمند که از نظر فنی و در نهایت پاسخگوی انتظارات و نیازها باشد، بوده است. شروع مطالعه برای جذب مربی که نویسنده بود. آکادمی تراکتور، برای ایجاد زیرساخت حرفه ای باشگاه در صورت لزوم.

در همین راستا از قربان بردیف مربی سرشناس فوتبال روسیه با سابقه درخشان در فوتبال اروپا دعوت به همکاری شد. زیرساخت های حرفه ای باشگاه را در سطح آکادمی و پایه فراهم می کند و از روندی که با پشتیبانی از ۳ تا ۵ سال طول می کشد پشتیبانی می کند.

قربان بردیف با تجربه موفق در باشگاه های روستوف و روبین کازان روسیه و سایر باشگاه های موفق دیگر کشورهای مستقل از اتحاد جماهیر شوروی سابق به تبریز می آید تا همه با همکاری یکدیگر ساختاری حرفه ای برای فوتبال تراکتورسازی بسازیم.

در این راه از مهارت و تعهد قربان بردیف و از همه مهمتر صبوری، حمایت و حمایت همه هواداران پرشور تراکتور قدردانی می کنیم. آینده متعلق به کسانی است که با ایمان و ایمان قلبی با تمام وجود برای رسیدن به موفقیت تلاش می کنند. راه جدید تراکتورسازی به قله های فوتبال آسیا آغاز شد.

مرحله جدید تمرینات تراکتورسازی از ۱۵ تیرماه زیر نظر قربان بردیف و همکاران آغاز می شود. ۶ جولای بزرگترین و ماندگارترین روز تاریخ بزرگ تراکتور خواهد بود. روز آغاز حرکت جدید تراکتور به سمت موفقیت پایدار…»

اشتراک گذاری