سرهنگ عبدالعلی شعبانی فرمانده انتظامی شهرستان مرزی بندر آستارا شد


تکریم و معارفه فرمانده انتظامی بندر آستارا برگزار و سرهنگ عبدالعلی شعبانی به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان آستارا با حضور مسئولان استانی و شهرستانی معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، جانشین فرمانده انتظامی گیلان در آیین تکریم و معارفه فرمانده جدید انتظامی شهرستان آستارا گفت: امنیت یکی از زیرساخت های اصلی پیشرفت در جوامع بشری و حضور دستگاه دیپلماسی در عرصه های بین المللی است. دفاع از مواضع نظام مقدس جمهوری اسلامی بر این اساس است که در کشور امنیت وجود دارد.

سرهنگ حسین حسن پور با بیان اینکه امنیت محصول همت و خرد جمعی است گفت: امنیت مطلوب تنها با حضور پلیس به دست نمی آید و همه مردم، سازمان ها و نهادهای دولتی و غیردولتی باید پلیس را در این راه یاری کنند. .

حسن پور با اشاره به موقعیت استراتژیک شهرستان آستارا گفت: آستارا با توجه به ظرفیت و موقعیت استراتژیک خود نیازمند توجه ویژه است، امنیت در منطقه برای جذب و حضور سرمایه گذاران در این شهرستان بسیار حائز اهمیت است.

سرهنگ حسن پور افزود: نیروی انتظامی با اخلال گران نظم و امنیت منطقه قاطعانه برخورد کرده و اجازه نمی دهیم متخلفان نظم و امنیت هیچ نقطه ای از گیلان را ایمن کنند.

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا در این مراسم گفت: نیروی انتظامی حافظ جان و مال مردم و تعدیل کننده جامعه ایران اسلامی است.

عنایت رضایی پور با اشاره به وظیفه سنگین پلیس در انجام مأموریت های خود و ارتباط با مردم گفت: ساب ساکامات پرتلاش شما با ارتباطات موجب گسترش آرامش در سطح جامعه، ایجاد امنیت و اعتماد قلبی، تلاش شما پنهان نیست. کسی امروز

وی با اشاره به اهمیت بندر آستارا، حضور پلیس و همکاری با مردم و مسئولان گفت: آستارا یکی از شهرهای مهم گردشگری کشور است، مرز فعال، ایجاد نظم و امنیت وظیفه مهمی است. احسن باید توسط نیروی انتظامی برآورده شود.

نماینده عالی دولت در آستارا با اشاره به لزوم حضور فرماندهان ارشد انتظامی در شهرستان با اطلاع رئیس شورای تامین خاطرنشان کرد: البته حضور با اطلاع رسانی موجب افزایش همکاری ها و بررسی مشترک مشکلات می شود. ایجاد حداکثر همدردی در جنگ نرم امروز».

رضایی پور با انتقاد از عدم حضور پلیس فتا در شهرستان گفت: جنگ امروز جنگ نرم است، دشمن با تمام قدرت وارد عرصه رسانه شده و از توطئه علیه نظام و ملت دریغ نمی کند، باید اقدام جدی صورت گیرد. در مقابل مردمی که آب بر آسیای دشمن می ریزند و در راستای اهداف شوم خود حرکت می کنند.

در پایان این آیین با قدردانی از زحمات سرهنگ افراضیاب زاهد نیا، سرهنگ عبدالعلی شعبانی به عنوان فرمانده انتظامی گیلان با حضور سرهنگ حسن پور جانشین فرمانده انتظامی گیلان، رئیس شورای تامین و اعضا تقدیم شد. شهرستان مرزی بندر آستارا.

به اشتراک بگذارید