سنسور ایالت نیویورک برای بازبینی طراحی مجدد ایستگاه پن فراخوان می دهد


گروهی از سناتورهای ایالتی به نمایندگی از مناطق شهر نیویورک از ایالت می‌خواهند که فرمانداری را متوقف کند. The Post دریافته است که توسعه مجدد منطقه ایستگاه پن کتی هوچول تا زمانی که امور مالی پروژه توسط اداره بودجه مستقل شهر قابل تجزیه و تحلیل باشد.

سناتورها – که با هم اکثریت هیئت شهر را نمایندگی می کنند – می خواهند این پروژه با استفاده از مالیات بر ۱۰ برج اداری جدید که به دلیل شفاف نبودن جزئیات متوقف شده بود، بودجه بازسازی ایستگاه ها را تامین کند، آنها در نامه ای به هیئت مدیره روز چهارشنبه گفتند. شرکت توسعه امپایر استیت

این گروه نوشت: «اطلاعات حیاتی درباره قرارداد پیشنهادی پن استیشن هنوز به مالیات دهندگان و قانونگذارانی که برای اطمینان از خرج عاقلانه دلارهایشان و توسعه هوشمندانه شهرشان انتخاب شده اند، ارائه نشده است».

«اگر رانت های مورد انتظار محقق نشود، چه اتفاقی می افتد؟ آیا مالیات دهندگان همچنان درگیر خواهند بود؟»

سناتورها گفتند که محاسبه پرداخت برای این پروژه باید قبل از اینکه ایالت به جلو حرکت کند، عمومی شود – از جمله اینکه آیا توسعه دهنده Vornado Realty Trust یارانه های مالیاتی را به عنوان بخشی از این طرح دریافت خواهد کرد و اینکه شهر چقدر درآمد مالیاتی را به دلیل این ایالت از دست خواهد داد. برنامه ریزی برای استفاده از مالیات بر ساختمان های جدید برای تامین بودجه بازسازی ایستگاه قطار.

کتی هوچول
کتی هوچول، فرماندار نیویورک، طرح ایستگاه پن را از اندرو کومو، فرماندار آبرومند سابق، به ارث برده است.
لو رادین

در این نامه آمده است: «ما قویاً از Empire State Development (ESD) می‌خواهیم که این طرح را تا زمانی که توضیحات ارائه شده و توافق‌هایی در رابطه با هزینه، طراحی، دامنه، بدهی‌های اوراق قرضه و سایر جنبه‌های پروژه که ناشناخته باقی می‌مانند انجام شود، متوقف کند. “سوالات بسیار زیادی برای هیئت مدیره باقی می ماند تا تصمیمی آگاهانه بگیرد.”

هوچول این تلاش را از کومو به ارث برد. در نوامبر، او گفت که ایالت اندازه برج ها را ۷ درصد کاهش داده است – اما از طرح کومو برای کنار گذاشتن روند منطقه بندی شهر برای تصرف و تخریب ساختمان های خصوصی عقب نشینی نکرد.

ما نمی دانیم که بخش پن استیشن پروژه چه هزینه ای خواهد داشت. سناتور ایالتی گفت: به نظر می رسد اعداد در حال حرکت هستند. لیز کروگر، امضاکننده اصلی نامه. “شما می توانید میلیاردها و میلیاردها دلار در اینجا صحبت کنید.”

ایستگاه پن
طرح ایستگاه پن، قوانین منطقه‌بندی شهر را نادیده می‌گیرد.
دفتر فرمانداری نیویورک

گروه‌های دولتی خوب اخیراً این پروژه را یک “مانور مخفیانه” برای هدایت حدود ۵ میلیارد دلاری از شهر و به خزانه دولت نامیدند. بر اساس گزارش Empire State Development، به مقامات شهر گفته شده است که شهر برای مالیات های فعلی کامل می شود.

فعالان محله نیز از این ناراحتند که این طرح روند معمول منطقه‌بندی شهر به نام ULURP را دور می‌زند – نکته‌ای که توسط سناتورها تکرار شد.

سناتور ایالتی گفت: «شفافیت کافی برای پروژه پن وجود ندارد. Leroy Comrie (D-Queens)، که نامه را امضا کرده و ریاست کمیته ای را بر عهده دارد که بر ESD نظارت دارد. این پروژه بدون مشارکت بیشتر جامعه امکان پذیر نیست.

لیز کروگر
لیز کروگر، سناتور ایالت نیویورک می گوید ما نمی دانیم هزینه طرح ایستگاه پن چقدر خواهد بود.
هانس پنینک

Vornado که ساختمان‌های جدید را می‌سازد و مدیریت می‌کند، متعلق به استیون راث، یکی از کمک‌کنندگان ارشد سیاسی به نامزدها از جمله دونالد ترامپ و خود هوچول است.

یکی از نمایندگان ESD گفت که آژانس نامه سناتورها را دریافت کرده است و تا زمانی که ایالت و شهر با چارچوب مالیاتی موافقت نکنند، ESD به این پروژه رای نخواهد داد.

کرستین دیوو، نماینده، در بیانیه‌ای گفت: «بیایید واضح بگوییم: تعمیر ایستگاه پن و بهبود محله اطراف آن نمی‌تواند منتظر بماند. ما از نامه سناتورها قدردانی می کنیم و متعهد به ادامه گفتگوهای سازنده با همه سهامداران در حین بازنگری و توسعه بیشتر این طرح هستیم. با هم، می‌توانیم چارچوبی منصفانه اتخاذ کنیم که منافع عمومی را که نیویورکی‌ها برای مدت طولانی از آن محروم بوده‌اند، به ارمغان می‌آورد.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر