سپاه و بسیج مردم را حمایت می کنند، زیرا دشمن به دنبال گسترش فحشا و بی نظمی است


جبار کوچی‌نی‌ژاد بی‌قانونی را یکی از عوامل هرج‌ومرج در کشور دانست و گفت: دشمن به دنبال گسترش بی‌قانونی در کشور است، عده‌ای مانند داعش رفتار می‌کنند و فقط به دنبال رعب و وحشت هستند. “

پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از گیل خبر رئیس مجمع نمایندگان گیلان عصر امروز در شورای اسلامی در دیدار با فرمانده سپاه قدس گیلان در سالن اجتماعات سپاه قدس برگزار شد. ، با بیان اینکه بسیج شجره طیبه سازوکار مقدس جمهوری اسلامی است، تصریح کرد: شورای اسلامی و مجمع نمایندگان گیلان از هیچ تلاشی برای کمک به سپاه و بسیج دریغ نکرده و به این تلاش ها ادامه خواهند داد.
سید کاسم دلخوش با تاکید بر لزوم توجه به تداوم همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و شورای اسلامی گفت: برخی از اقشار سپاه از جمله بسیج سازندگی در شورای اسلامی مستقر هستند، خوب است. هماهنگی بین نمایندگان و سپاه برای کمک به رشد استان در زمینه های مختلف انجام می شود.
وی با اعلام تمایل شورای اسلامی برای استفاده از نظرات سپاه در بودجه ریزی و اجرای مصوبات خاطرنشان کرد: نمایندگان شورای اسلامی آمادگی دارند از نظرات سپاه و بسیج استفاده کنند. برای کار بهتر روی رزولوشن ها.
سخنگوی کمیسیون قضایی شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت نابسامان برخی وزارتخانه ها در کشور گفت: در این شرایط سخت اقتصادی برخی از اقدامات وزرا و وزارتخانه ها بیشترین فشار را به مردم وارد کرده است، برخی از این وزرا احضار شدند. استیضاح به پایان رسیده است.

بوروکراسی در سیستم های اداری باید حذف شود

یکی دیگر از اعضای مجمع نمایندگان شورای اسلامی گیلان نیز در این جلسه با بیان اینکه ارتباط صمیمانه ای بین سپاه و بسیج و مردم کشور و استان گیلان وجود دارد، اظهار کرد: مردم سپاه و بسیج را متعلق به خود می دانند. حامیان و دیگر مسئولان امیدوارند. تا کنون در هر بحرانی با مردم همراه باشید.
گلمرضا مرحبا با اعلام خبر ساخت سالن ورزشی با کمک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آستارا افزود: شورای اسلامی و سپاه در انجام کارهای عمرانی همکاری خوبی دارند و در این راستا سالن ورزشی در آستارا. این شهر به زودی به بهره برداری می رسد.
وی همچنین با بیان اینکه دولت های گذشته در ایجاد اشتغال در کشور بسیار بد عمل کردند، تصریح کرد: بسیاری از جوانان تحصیل کرده در هر خانواری بیکار هستند و این نتیجه بی توجهی دولت های گذشته به حل مشکل است. بیکاری در کشور
عضو مجمع نمایندگان شورای اسلامی گیلان تنها راه حل بیکاری کشور را رفع بروکراسی اداری دانست و گفت: بروکراسی باید در نظام اداری کشور از بین برود. وضعیت کشور را درست کند.

سپاه قدس گیلان کمک کند مشکل انتقال آب در روستاهای گیلان حل شود

یکی دیگر از نمایندگان مجلس شورا، مجمع نمایندگان گیلان نیز در این جلسه اظهار داشت: اغتشاشات در کشور بی سابقه است، حادثه ای که با آن مواجه هستیم با حوادث اخیر متفاوت است و به همه جا سرایت کرده است. اما بار دیگر مردم با بینش خود مانع ایجاد ناامنی در کشور شدند.
جبار کوچی‌نی‌ژاد بی‌قانونی را یکی از عوامل هرج‌ومرج در کشور دانست و گفت: دشمن به دنبال گسترش بی‌قانونی در کشور است، عده‌ای مانند داعش رفتار می‌کنند و فقط به دنبال رعب و وحشت هستند. “
وی با انتقاد از سکوت برخی مسئولان در قبال حوادث اخیر کشور گفت: در قیام های اخیر بار دیگر مظلومیت جمهوری اسلامی و جایگاه ولی فقیه ثابت شد اما برخی همچنان به وظایف خود به خوبی عمل نکردند. . سکوت
نماینده مردم منطقه رشت و خمام شورای اسلامی با اشاره به هزینه بسیار بالای انتقال آب به مناطق روستایی کشور خاطرنشان کرد: در روستاها با انتقال آب مواجه هستیم بنابراین با لوله کشی آب عملا این اتفاق می افتد. ناکارآمد است، بنابراین انتظار داریم سپاه برای حل مشکل انتقال آب گیلان کمک کند.

جلسات بین سپاه و مجلس نمایندگان باید دوره ای باشد

در این نسخه آمده بود که جلسات نماینده مردم شهرستان تلاش در شورای اسلامی و سپاه و مجمع نمایندگان گیلان در شورای اسلامی به صورت دوره ای و در همان شهر برگزار شود. سپاه و بسیج در فتنه‌ها مؤثر و قابل تأمل است و نشان می‌دهد که باید از توان بسیج برای حل مشکلات و بحران‌های عمرانی استفاده کرد.
حسن محمدیاری با بیان اینکه همکاری سپاه و نمایندگان باید دو سویه باشد، گفت: امید سپاه و شورای اسلامی باید امیدواری متقابل باشد بنابراین امیدواریم سپاه کمک کند تا بخشی از بحران های مناطق کوهستانی حل شود. . گیلان مثل قبل

نماینده مردم شهرستان لاهیجان در شورای اسلامی با بیان اینکه مدیران در همه سطوح باید نیازهای مردم را بهتر اجرا کنند، بیان کرد: اگر مدیران در رابطه با نیازهای مردم خوب کار می کردند، شاهد این نبودیم. رویدادهای کشور
رسول فاروقی تنها راه حل مشکلات کشور را برنامه ریزی و همدلی بین سپاه، مردم و بسیج دانست و گفت: در برخی موارد مدیران با اقدامات خود بر مشکلات کشور افزوده اند. دولت باید به این فکر کند که مردم تحت فشار هستند.
وی با تاکید بر لزوم توجه به رفع مشکلات بسیج در کشور افزود: شورای اسلامی موظف به کمک به بسیج است و برای این امر باید با تمام توان در کمک به این فرش تلاش کنیم.

هدف دشمن از بین بردن نظام است

خلیل بهروزی فر نماینده مردم فومن و شفت در شورای اسلامی نیز در این جلسه با بیان اینکه در پشت صحنه اغتشاشات اخیر کشور قصد تخریب نظام مقدس جمهوری اسلامی وجود ندارد، اظهار داشت: در حال حاضر هیچ گونه تلاشی برای تخریب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وجود ندارد. در اغتشاشات اخیر کشور، اغتشاشگران شعارهایی سر دادند که تا به حال ندیده بودیم که نشان می دهد هدف دشمن از بین بردن نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
یکی دیگر از نمایندگان مجلس نمایندگان گیلان نقش مجلس در قانون گذاری را حمایت از سپاه و بسیج عنوان کرد و گفت: جمهوری اسلامی مانع اصلی منطقه و جهان است و به همین دلیل دشمن تمام تلاش خود را برای نابودی این نظام مقدس انجام می دهد.
سیدعلی آقازاده با بیان اینکه نقش بسیج و سپاه در سقوط آمریکا بسیار موثر بود، گفت: ملت ایران با اطاعت و اتکا به ولی فقیه، امام راحل (ره) تمام نقشه های دشمن را در کشور بر باد داده است. روحیه بسیجی و جهادی.
وی با بیان اینکه شرایط کنونی کشور حاصل عملکرد دولت های گذشته است، بیان کرد: در این استان گیلان کارخانه های زیادی تخریب و غارت شد که منجر به بیکاری هزاران نفر شد. گیلان، برخی از آنها توسط کمیته. آنها امرار معاش می کنند، بنابراین دولت باید در این زمینه دخالت کند.

به اشتراک بگذارید