سیمون مارشال اعتراف کرد که میشل آلیسون در نیویورک درگذشت


یک زن آسیایی بی خانمان می‌گوید هنگامی که شنبه شب از ایستگاه پلیس منهتن خارج می‌شد تا با قاضی روبرو شود، توسط یک زن آسیایی در قطار مترو در میدان تایمز هل داده شد.

سیمون مارشال شصت و یک ساله، با تی شرت سفید، ماسک پارچه ای، کت و شلوار و ژاکت اهل دریای مدیترانه جنوبی، به خبرنگاران فریاد زد: «خودت برو».

او در پاسخ به این سوال که آیا میشل آلیسا ۴۰ ساله از سمت غرب غربی را کشته است یا خیر، گفت که در اعتراض به این موضوع “خدا” است.

«بله، چون من خدا هستم. بله، انجام دادم. من خدا هستم، من می توانم این کار را انجام دهم، “مارشال در میان جمعیت فریاد زد و پرسید: “او ژاکت مرا دزدید، به همین دلیل است.”

در حالی که قربانی در ساعت ۹:۴۰ صبح در سکوی N / Q / R / W منتظر بود

کیکان سیول، کمیسر پلیس نیویورک، بعد از ظهر امروز در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «این حادثه غیرمعمول نبود و به نظر می‌رسد قربانی ارتباطی با موضوع نداشته باشد».

پلیس گفت که مارشال ابتدا به یک زن غیر آسیایی دیگر در ایستگاه نزدیک شد، اما او گفت که ترسیده و آنجا را ترک کرده است.

سیمون مارشال به روزنامه نگاران توهین کرد و گفت که چنین است. "خداوند" بعد از اینکه گفته می شود میشل آلیسون او را هل داد، به ریل مترو بروید و بمیرید.
پس از اینکه میشل آلیسون در ریل مترو کشته شد، سیمون مارشال به خبرنگاران توهین کرد و ادعا کرد که «خدا» است.
جسی رایس
NYPD و FDNY در محل
میشل آلیسا گو، ۴۰ ساله، در حالی که منتظر جنوب بود، به سمت جنوب هل داده شد و با ریل قطار برخورد کرد.
جی سی رایس برای پست نیویورک

جیسون ویلکاکس، دستیار مدیر اداره تحقیقات پلیس نیویورک گفت: “او احساس می کرد که قرار است از قطار بیرون رانده شود.” هنگامی که او راه می رفت، قربانی دیگری را دید که دیگری را جلوی قطار هل می داد.

پلیس گفت که مارشال ۱۳ دقیقه پس از حمله سوار قطاری در جاده کانال شد و خود را به افسران ترانزیت تسلیم کرد.

به گفته پلیس، شیوع ویروس کرونا در میان مذاکرات سیاسی ضد چین در شهر نیویورک، شاهد افزایش حملات غیرقانونی به آمریکایی‌های آسیایی‌تبار بوده است که با افزایش ۳۶۸ درصدی تا سال ۲۰۲۱.

بسیاری از جنایات در سیستم مترو رخ داده است و مقامات شهری و شهرستانی متعهد شده اند که این خلاء را با افزایش حضور پلیس و گروه های خدمات اجتماعی برای مبارزه با افزایش جنایات اخیر و جابجایی افراد بی خانمان پر کنند.

کاتلین اورلی، دستیار مدیر پلیس نیویورک گفت: “ما امروز یک برنامه قوی برای این ایستگاه داریم. شش افسر تعیین شده اند. در زمان این حادثه، دو افسر در جهت جنوب به جنوب بودند.”

متأسفانه این اتفاقات رخ می دهد. آنها نادر هستند اما این بسیار شرم آور و ناراحت کننده است.

حمله مرگبار روز شنبه نتیجه نژادپرستی نبود، اما باعث ایجاد ترس در میان آسیایی-آمریکایی ها شد.

“این خیلی ترسناک است. وای واه چین، رئیس منشور نیویورک بزرگ گفت: این یک حمله وحشتناک به هموطنان ما است. “این باید متوقف شود.”

حمله تصادفی و بی دلیل به نظر می رسید.
حمله تصادفی و بی دلیل به نظر می رسید.
بریژیت استلزر
رئیس منشور شهروندان چین بزرگ-ایالات متحده نیویورک - وای واه چین در مقابل چین ایستاده است.  او می گوید: «مردم چین در شهر از بی قانونی و بی قانونی حمایت نمی کنند.  منهتن تنها منطقه ای در چین بود که در انتخابات گذشته از آبی به قرمز تبدیل شد.
رئیس منشور شهروندان چین و آمریکا در نیویورک بزرگ خواستار پایان دادن به خصومت‌ها علیه آمریکایی‌های آسیایی شده است.
هلینه سیدمن

طرفداران پرونده او تلاش کرده اند تا متن واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند.

“مردم می ترسند زیرا ما می دانیم [Bragg] فیل وانگ، تاجر و فعال سیاسی ۵۵ ساله کوئینز، گفت.

براگ بعد از ظهر شنبه به خبرنگاران گفت که ساکنان نیویورک به ظن قتل مارسیال – یک جنایتکار سابق که سال گذشته پس از دو سال سرقت از زندان دولتی آزاد شد، آزاد شده اند. پلیس می گوید او به قتل شنبه شب متهم شده است.

زنی که خود را مارشال معرفی کرد، گفت: “او بیش از ۲۰ سال است که در بیمارستان های روانی نیویورک رفت و آمد می کند.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر