سیو ایگور شسترکین به گل برتری رنجرز منجر شد


رنجرز در حالی که در بازی قدرتی با نتیجه مساوی در دومین دوره از پیروزی ۵-۲ خود بر پانترز در سه شنبه شب بود، در سکانسی که توسط کسی جز دروازه بان ایگور شسترکین شروع شد، دوباره پیش افتادند.

شسترکین با زدن یک شوت بلند از هوا به سمت آرتمی پانارین، رنجرز را در حالی که کمتر از یک دقیقه و نیم در برتری مرد باقی مانده بود، به سمت دیگر فرستاد. پانارین سپس یک پاس پیشرو را برای رایان استروم ارسال کرد و او با یک پاس نرم به کریس کریدر برخورد کرد. کرایدر در ساعت ۱۷:۲۵ نتیجه ۳-۲ را به خانه فرستاد.

شسترکین پس از رد کردن ۳۴ شات از ۳۶ شلیکی که با آن روبرو شد، از طریق مترجم گفت: “خب، من دیدم که جن به سمت من پرواز می کند.” “بنابراین با دانستن این واقعیت که در یک زاویه ضعیف در مقابل من فرود می آید و می تواند منجر به یک ریباند خطرناک شود، تصمیم گرفتم سعی کنم آن را از هوا خارج کنم. بدیهی است که من آن را از جناح پایین فرستادم که تبدیل به یک موقعیت عالی برای گلزنی شد.”

این دور از اولین باری است که توانایی شسترکین در بازی پاک سودی برای رنجرز داشته باشد. دروازه‌بان به‌طور مداوم در مدیریت توپ‌ها در پشت و جلوی تور مؤثر بوده است، و باعث می‌شود رنجرز راحت‌تر از خط دفاعی خارج شود و به حمله تبدیل شود.

ایگور شسترکین در جریان پیروزی 5-2 رنجرز مقابل پانترز، کارتر ورههه را سیو کرد.
ایگور شسترکین در جریان پیروزی ۵-۲ رنجرز مقابل پانترز، کارتر ورههه را سیو کرد.
پست نیویورک: چارلز ونزلبرگ

من هنریک را دوست دارم [Lundqvist] کریدر گفت تا حد مرگ، اما این چیزی بود که او نمی خواست زیاد انجام دهد. او احتمالاً می‌گوید این لزوماً نان و کره او نیست. اما ایگور از نظر بازی کردن فقط یک چیز پرت است. با داشتن آن عنصر، قبلاً هرگز آن را نداشتم.»

تعداد کمی از دروازه بانان NHL وجود دارند که به خوبی شسترکین توپ را کنترل می کنند. او گفت که وقتی بزرگ می‌شد روی این مهارت کار می‌کرد و حالا به طور شهودی به دست می‌آید.

شسترکین در پاسخ به این سوال که آیا او می‌خواهد در این بازی پاس گل بدهد، البته گفت.

او با کنایه گفت: “آنها قبلاً سه تا از من را دزدیده اند.”


به دلایل احتیاطی، سرمربی جرارد گالانت تصمیم گرفت فیلیپ چیتیل را سه شنبه شب از ترکیب خارج کند.

چیتیل پنجمین بازی متوالی را از زمان آسیب دیدگی نامشخص پایین تنه در پیروزی رنجرز بر کایوت ها در ژانویه از دست داد. ۲۲. این طولانی ترین مدتی است که او در این فصل از میادین دور بوده است. او به عنوان ذخیره مصدوم رفت و در ماه نوامبر سه بازی را به دلیل مصدومیت از قسمت بالایی بدن از دست داد.

گالانت پیش از بازی نهایی رنجرز قبل از تعلیق دو هفته ای، گفت: “من فکر می کنم او واقعاً نزدیک است، واضح است.” “اما برای یک بازی، شما می خواهید مطمئن شوید.”

انتظار این است که Chytil در اولین مسابقه رنجرز پس از استراحت، در فوریه، به طور کامل بهبود یابد. ۱۵ مقابل بروینز همچنین انتظار می رود رنجرز در آن زمان کاپو کاکو و آدام فاکس را از ذخیره مصدوم بازگرداند.

گالانت در مورد آماده بودن چیتیل برای بازی با بوستون گفت: “اگر او نباشد شوکه می شوم.”

بدون Chytil، مورگان بارون در فهرست رنجرز فعال شد و در کنار بارکلی گودرو و جولین گوتیه در خط سوم قرار گرفت. این نهمین بازی بارون در این فصل بود.


رنجرز مدافعان جارد تینوردی و تارمو روونانن و همچنین تیم گتینگر و لوری پاجونیمی مهاجمان را به AHL هارتفورد منصوب کردند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر