شان مکوی و زک تیلور در بازی Super Bowl 2022 حضور خواهند داشت.


در این مرحله، شان مک وی تنها نوع سخنگو در سوپر باول نیست.

پس از سه سال مبارزه با مربی معروف، مک وی، ۳۶ ساله، رامز را به سرزمین موعود هدایت می کند و در سوپر بول ۲۰۲۲ با زک تیلور بنگالی روبرو می شود. برای برخی از لیست های “زیر ۴۰ شگفت انگیز”.

تیلور ۳۸ ساله که تحت هدایت مک‌وی مربی تیم‌های رامز بود، روز یکشنبه در تساوی ۱-۱ در بنگال مقابل بل بیلیچیک پاتریوتز سوپربول LIII شکست خورد. سه ساعت بعد، مک‌وی رامز با ۱۰ امتیاز در رده چهارم قرار گرفت تا با ۴۹ امتیاز به ۶ بازی متوالی شکست در لیگ قهرمانان NFC پایان دهد.

مکوی گفت: “آنها برای زک تیلور و بنگال بسیار خوشحال هستند – چه تیم سخت و قدرتمندی هستند. ما کار بیشتری برای انجام دادن داریم.” [Bengals-Chiefs] بازی، به نظر آنها خوب نیست. آنها همچنان نشان می دهند که چرا از نظر ذهنی قوی هستند. فکر می کنم این در مربیان آنها منعکس شده است. می دانم چه مربی خوبی است.

زک تیلور، شان مک وی
زک تیلور (سمت چپ) قبل از اینکه هدایت بنگال را برعهده بگیرد، سرمربی تیم مدافعان رامز بود.
گتی (۲)

به دنبال راه دیگری برای خدمت به جوانان در این مسابقه بعید رامز-بنگال هستید؟ جو بورو، ۲۵ ساله، می تواند تنها کوارتربکی باشد که در سن ۲۵ سالگی و کمتر قهرمان سوپربول شده است.

اما برخی از جانبازان هستند که در مورد او صحبت می کنند.

متیو استافورد که در ۷:۳۴ فوریه به پایان رسید، با حمایت از تیم رامز تلاش می کند تا زمان از دست رفته را با شیرها جبران کند. رامز تنها ۳۰ سال سن دارد، اما فون میلر ۳۲ ساله پس از یک سال ضعیف پس از Super Bowl 50 MVP، به دنبال حلقه دوم است.

میلر گفت: «مثل داشتن فرزند دوم است. “شما عاشق اولی هستید. وقتی فرزند دیگری دارید، فرزند دوم را دوست دارید. اما هر دو کاملاً متفاوت هستند. آنها می خواهند این دو را از هم جدا کنند.

او دو بار در ۴۹ دوره در دهه ۱۹۸۰ به چهارمین سوپربول رامز (برندگان ۲۰۰۰) و سوم به بنگال ها شکست خورد. رام های کمتر شناخته شده سعی خواهند کرد دومین سوپربول متوالی را ببرند تا در ورزشگاه خانگی خود جشن بگیرند – بوکانیرز در فوریه گذشته در خلیج تامپا پیروز شد – شهر میزبان نتوانست تیمی را در هر یک از ۵۴ سوپربول اول اعزام کند.

استفورد گفت: “اینجا بودن خیلی خوب است، اما اگر در آن بازی کنیم، نمی دانم SH کجاست.” “من می خواهم در این بازی بازی کنم.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر