شان مک وی، زک تیلور توانایی مشترکی برای ارتباط با بازیکنان دارند


حدود ۳۰ دقیقه پس از اینکه رامز از ۴۹ers در بازی NFC Championship در یکشنبه شب جان سالم به در برد تا به Super Bowl LVI راه پیدا کند، می گذرد و خبرنگاران در یک اتاق مصاحبه در سطح زمین در داخل استادیوم SoFi جمع شده بودند و منتظر حضور سرمربی Rams شان مک وی بودند. کنفرانس مطبوعاتی او پس از بازی

در سمت چپ اتاق مصاحبه، دری به اتاق رختکن رامز قرار داشت، جایی که صدای موسیقی در سطح دسی بل بود که باعث می شد دی جی در یکی از داغ ترین کلوپ های شبانه لس آنجلس سرخ شود.

افسوس، مک وی، که در سن ۳۶ سالگی پنجمین سال خود را به عنوان سرمربی رامز می گذراند و در آستانه مربیگری در دومین سوپربول خود است.

مک وی پنج سوال در کنفرانس مطبوعاتی خود به فیل در اتاق گفت – جشن وحشیانه در طرف دیگر آن در.

مک وی در حالی که برق می زد گفت: «این موسیقی چطوره؟» بیایید سریع ادامه دهیم. من باید وارد آنجا شوم.»

مک وی، آنقدر جوان و پرانرژی، به نظر می رسید که باید به داخل رختکن برمی گشت و با بازیکنانش جشن می گرفت، زیرا او یکی از آنهاست. این چیزی است که او را در کاری که انجام می دهد بسیار خاص می کند.

این نیز بخشی از چیزی است که همتای او در سوپربول، زک تیلور، سرمربی تیم بنگال را که در ۳۸ سالگی سومین فصل حضورش در سینسیناتی را سپری می کند، جدا می کند.

تیلور در سال ۲۰۱۷، اولین فصل مک‌وی با این تیم، دستیار مربی دریافت کننده رمز بود و در سال ۲۰۱۸، مربی تیم لس آنجلس بود. او یکی از چندین دستیار سابق درخت مربیگری مک وی است که با تیم خودش به عنوان سرمربی که مغازه خودش را اداره می کند، جای خود را نشان می دهد.

شان مک وی، زک تیلور
زک تیلور (راست) قبل از استخدام به عنوان سرمربی بنگال ها زیر نظر شان مک وی (سمت چپ) دستیار رامز بود.
گتی (۲)

تیلور در اولین فصل خود دو بازی برد، چهار بازی در فصل گذشته و ۱۳ برد در این فصل، از جمله فصل بعد، کسب کرده است.

تیلور اخیرا به شوخی گفت: “شوخی این است که اگر با شان مک وی یک فنجان قهوه بنوشید، سرمربی NFL خواهید شد.” “حقیقت زیادی در آن وجود دارد.”

حتما وجود دارد براندون استالی هماهنگ کننده دفاعی مک وی در سال ۲۰۲۰ بود و فصل گذشته سرمربی چارجرز شد.

مت لافلور در سال ۲۰۱۷ هماهنگ کننده تهاجمی مک وی بود و در سال ۲۰۱۸ سرمربی پکرز شد.

هماهنگ کننده تهاجمی مک وی در دو فصل گذشته، کوین اوکانل، ظاهراً در شرف استخدام وایکینگ ها به عنوان سرمربی آنها، پس از تکمیل سوپربول است.

تیلور کار با مک وی را “بهترین دو سال زندگی من” نامید و افزود: “او واقعاً به ما جوانان نشان داد که می توانید آن را به روش خودتان انجام دهید.”

یکی از محاسن مک وی به عنوان سرمربی، انحراف او در ستایش است. وقتی از او در روز پنجشنبه در مورد درخت مربیگری چشمگیر که از زمان رهبری او رشد کرده است پرسیدند، او گفت: «تقریباً فکر می‌کنم وقتی در مورد درخت صحبت می‌کنید کمی مضحک است، زیرا این بچه‌ها همکارانی هستند که ما به طور مثبت به یکدیگر می‌ریزیم.

من اتفاقاً در نقشی هستم که در آن حضور دارم. اما چه کوین، براندن استالی، زک تیلور، مت لافلور، من از آنها بیشتر از آن بچه ها از من یاد گرفتم.”

شان مک وی
شان مک وی
گتی ایماژ

مک وی دوره تیلور را با رامز به عنوان “دو سال عالی” توصیف کرد، او یک مربی خاص و یک رقیب بزرگ است. او با بازیکنان راه بسیار خوبی برای خود دارد. رفتار و منش یکنواخت او واقعاً با نحوه بازی تیمش نشان می دهد.

هنگامی که تیلور توسط بنگال ها استخدام شد، مک وی خود را “کمترین شگفت زده ترین فرد” نامید.

او می‌گوید: «افراد خاصی هستند که وقتی در کنارشان هستید، در پوست خودشان خیلی راحت هستند، خیلی متواضع هستند، اما یک اعتماد به نفس وجود دارد که می‌دانید وجود دارد.» او تسلط زیادی بر بازی داشت. او هر نقشی که از او خواسته شد عالی انجام داد، صاحب آن بود و حتی بهتر از آنچه شما خواسته بودید، نقش را بازتعریف کرد.»

شباهت بین این دو؟

زک تیلور
زک تیلور پس از پیروزی در بازی قهرمانی آسیا در بنگال ها بر چیفز جشن می گیرد.
گتی ایماژ

مک وی گفت: «هر دوی ما از نظر اینکه واقعاً رقابتی هستیم، به یک شکل پیش می‌رویم، اما او احتمالاً آرام‌تر از من است. او شخصیت بالایی دارد. بازیکنان او را دوست دارند. من عاشق زک هستم من برای او خیلی خوشحالم. خوشحالم که به مصاف یکدیگر می رویم، اما تمام تلاش خود را می کنیم تا این کار را به پایان برسانیم.”

فون میلر، بازیکن پاس رامز، که در ماه نوامبر در یک معامله به دست آمد و در سومین سوپربول خود می رود، فقط سه سال از مک وی کوچکتر است.

میلر روز پنجشنبه گفت: “شما فقط کمی بیشتر با مردانی که از نظر سنی به آنها نزدیک هستید ارتباط برقرار می کنید.” مربی مک وی، او فقط آن انرژی را دارد، او آن جرقه رهبری را در مورد خود دارد. او بهترین ها را از بازیکنانش می گیرد.

وقتی احساس می کنید که یک مربی شما را دوست دارد و از شما قدردانی می کند، باعث می شود کمی سخت تر بازی کنید.”

به نظر می رسد که این اتفاق برای قوچ ها و بنگال ها رخ داده است – با یک مخرج مشترک.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر