شان وایت با اجرای دوم بزرگ در هاف پایپ مردان از فاجعه المپیک جلوگیری کرد


آواز قو شاون وایت شروعی سخت داشت، اما دو روز دیگر با شانس برای آخرین مدال ادامه خواهد داشت.

دارنده سه مدال طلای المپیک باید در دور مقدماتی هاف پایپ مردان روز چهارشنبه در ژانگجیاکو، چین، عرق بورزد. او پس از سقوط در مسابقه اول باید دومین دوندگی خود را بیان می کرد، اما از طریق کلاچ وارد فینال روز جمعه شد.

وایت ۳۵ ساله که مدت کوتاهی پس از ورود اعلام کرد که این المپیک پکن آخرین رقابت اسنوبورد او خواهد بود و پس از پایان آنها بازنشسته خواهد شد، در آخرین دوره مقدماتی خود امتیاز ۸۶.۲۵ را ثبت کرد. این به اندازه کافی برای مقام چهارم خوب بود و او را به عنوان یکی از ۱۲ اسنوبردی که برای کسب طلا رقابت خواهند کرد، حبس کرد.

من زمان زیادی برای کشتن داشتم [between runs]وایت در NBC گفت، افکار زیادی در سرم می گذرد و فشار زیادی به من وارد می شود. “بنابراین من بسیار خوشحالم که آخرین مرحله را گذاشتم. احساس باورنکردنی دارم اگر می خواهید به فینال راه پیدا کنید باید بجنگید و من این کار را کردم، بنابراین بسیار خوشحالم.

شان وایت پس از کسب جایگاهی در فینال هاف پایپ مردان پس از دویدن قوی دوم، نفس راحتی بیرون می‌آورد.
شان وایت پس از کسب جایگاهی در فینال هاف پایپ مردان پس از دویدن قوی دوم، نفس راحتی بیرون می‌آورد.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ
شان وایت علیرغم تصادف در اولین اجرای خود، برای فینال هاف پایپ مردان واجد شرایط شد.
شان وایت علیرغم تصادف در اولین اجرای خود، برای فینال هاف پایپ مردان واجد شرایط شد.
گتی ایماژ

تیلور گلد (۸۳.۵۰، مقام هفتم) و چیس جوزی (۶۹.۵۰، دوازدهم) به وایت در فینال خواهند پیوست، در حالی که لوکاس فاستر هفدهم شد. آیومو هیرانو از ژاپن که در هر یک از دو المپیک اخیر مدال نقره را کسب کرده است، بهترین امتیاز انتخابی ۹۳.۲۵ را ثبت کرد.

وایت اولین حرکت خود را با ۱۰۸۰s پشت سر هم شروعی قوی داشت. اما دو ترفند بعد، او نتوانست فرود را روی Double McTwist 1260 بچسباند. او در اجرای دوم خود آن را اصلاح کرد.


همه اقدامات المپیک ۲۰۲۲ را دنبال کنید


اولین حضور وایت در المپیک با مدال طلا در تورین در سال ۲۰۰۶ به دست آمد و پس از آن طلاهای هاف پایپ را در ونکوور در سال ۲۰۱۰ و پیونگ چانگ در سال ۲۰۱۸ به دست آورد. او در سال ۲۰۱۴ در سوچی در جایگاه چهارم قرار گرفت.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر