شان وایت می گوید بازی های المپیک زمستانی پکن آخرین رقابت او خواهد بودژانگجیاکو، چین – شان وایت، اسنوبردکار آمریکایی، که با کسب سه مدال طلا به چهره این ورزش تبدیل شد، روز شنبه گفت که بازی های المپیک پکن آخرین رقابت اسنوبورد او خواهد بود و از تمام مسابقات بازنشسته خواهد شد.

وایت، ۳۵ ساله، در یک کنفرانس خبری گفت: “فکر می کنم این مسابقه من خواهد بود، خوب این آخرین مسابقه من نیز خواهد بود، که بسیار ویژه است.”

وایت که در پنجمین المپیک خود در اینجا شرکت می کند، قبلاً گفته بود که پکن آخرین حضور او در صحنه المپیک خواهد بود.

وایت که در بازی‌های ۲۰۰۶، ۲۰۱۰ و ۲۰۱۸ طلاهای هاف‌پایپ را به دست آورد، گفت که مشکلات زانو و کمر همچنان ادامه داشته و او را مجبور به کناره‌گیری از مسابقات و از دست دادن تمرین کرده است.

او گفت: “این است و این است، همه این چیزها چیزهای مهمی هستند که من را به این نتیجه رساندند.” و افزود که ترفندهای دیگر سوارکاران “سنگین تر و سنگین تر” می شود.

وایت گفت که اخیراً تصمیم گرفته بود بازنشسته شود، در یک لحظه آرام که گم شد و مجبور شد به تنهایی از بالای یک کوه خالی با صندلی بالا برود.

او گفت: “من داشتم نگاه می کردم… خورشید غروب کرد و فقط به من برخورد کرد.”

وایت گفت: “این لحظه بسیار غم انگیز و سوررئال بود، اما واقعاً شادی آور نیز بود.” وی افزود که قبل از تماس با دوستان و خانواده خود برای گفتن تصمیم خود کمی “شکست” خورد.

وایت یکی از قدیمی ترین اعضای تیم اسنوبورد ایالات متحده است. او گفت که هنوز برای رقابت در پکن است و توضیح داد که در حال تجسم دوانی بوده است که در طول رویداد جمعه آینده خود انجام خواهد داد.

وایت با میدانی از رقبای جوانتر روبرو خواهد شد که تشنه به چالش کشیدن تسلط او در این ورزش هستند، از جمله آیومو هیرانو ژاپنی، ۲۳ ساله، که ماه گذشته در لااکس اوپن، کالیفرنیایی را شکست داد.

اسکاتی جیمز استرالیایی، یکی دیگر از رقبای او، گفت وایت با بازنشستگی خود را ترک می کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر