شاکی لوئیس سی‌کی پیروزی گرمی را رد می‌تدریجی


ناظران رسانه های اجتماعی تنها کسانی نیستند کدام ممکن است برای پیروزی گریس در سال ۲۰۲۲ فریاد می زنند.

“افراد چه مشکلی دارند؟” طنز Wollo همراه خود به دست آورد گرمی CK 54 ساله کدام ممکن است هفته قبلی به دست آورد بهتر از آلبوم کمدی شد صحبت کرد. لوئیس سیکن، طنز سرقرمز، {به دلیل} «صداقت»، برای اتهامات «مضحک» شخصی با اشاره به آزار جنسی، جایزه سوم را به کف دست آورد.

خالق لویی در سال ۲۰۱۷، نتفلیکس، HBO را انتخاب کنید و انتخاب کنید FX روابط شخصی را همراه خود این طنز برداشتن کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید این فیلم ویژه را همراه خود قیمت ۷.۹۹ دلار در اینترنت مکان شخصی آشکار کردند.

به دست آورد جایزه امی، ولورین، به ۵ فقره شرارت زندان متهم شده است. CK بعداً تأیید کرد کدام ممکن است این اتهام “مناسب” است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: “دشواری که ممکن نیست کدام ممکن است اجتناب کرده اند آنها بخواهید وقتی بر فردی عکس اقتدار دارید مراقب دیک ممکن است باشند.” برای او یا او روی حیله و تزویر است.»

ستاره هوروس را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیت افزود: امکانات ممکن است بر این دختران به {این دلیل است} کدام ممکن است آنها مرا ادعا کردن می کنند. را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است اجتناب کرده اند امکانات او غیر مسئولانه استفاده کردم.»

وولوف بر این ادراک بود کدام ممکن است جنبش CK Praise MeToo آنچنان کدام ممکن است پیش بینی داشت، طنین باکلاس ندارد.

“{هیچ کس} اهمیت نمی دهد. این پیامی است کدام ممکن است او می دهد.» این واقعیت است. “

این بازیگر سرخورده یکپارچه داد: «خواه یا نه خوشایند نیست اگر افراد برای رفتار خطرناک پاداش نگیرند؟ با این حال چه کاری باید انجام دهید؟ این اشخاص حقیقی او را محدوده کردند. ممکن است فکر می کنم این در حال وقوع است روزی کدام ممکن است شوخی را انتخاب کنید و انتخاب کنید موسیقی همراه خود هم.

لویی سی کی استعفا داد "با احترام، لویی سی.کی" پس از قطع رابطه نتفلیکس، HBO و FX با این کمدین در سال 2017، ویژه با 7.99 دلار در وب سایت خود.
louisck.com

Wollo اعلام کردن می تدریجی کدام ممکن است به دست آورد C’K Grammy شده است.

ستاره سریال «دانا را انتخاب کنید و انتخاب کنید جولیا شو» دلیل داد: ممکن است به بردن سنت اعتقادی ندارم، با این حال بدیهی است کدام ممکن است لوئیس آن را لغو نکرده است. “او خوشایند به نظر می رسد مانند است. او در جاری بازدید است. او در جاری کالا است. او به دست آورد اصل زبان است.”

“صرف تذکر اجتناب کرده اند انتخاب گیرندگان، خواه یا نه روزی کدام ممکن است او D-K شخصی را به همه در شهر نماد می دهد، کار همراه خود این فردی حیاتی است؟”

جولیا وولوف، یکی اجتناب کرده اند ۵ مجرم جنسی لویی اسنوبورد

همراه خود وجود انتقادات، هاروی میسون جونیور، سرپرست اجرایی آکادمی ضبط، صنعت موسیقی را اجتناب کرده اند راه اندازی شد هنرمندان خاصی منصرف نکرد.

ما ۹ به گذشته تاریخی افراد به نظر می رسید می کنیم، ۹ به داده ها کیفری آنها به نظر می رسید می کنیم، ۹ به چیزی جز مشروعیت مبانی شخصی به نظر می رسید می کنیم، خواه یا نه این ضبط برای این حرفه روز را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود معیارهای تولید دیگری صحیح است؟ ? سرپرست اجرایی موسیقی به Wrap اظهار داشت: “اگر اینگونه است، می توانید حدس بزنید.”

همراه خود ملاحظه به پاسخ ولورین را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر متهمان CK به اتهامات، مجازات ها آن ممکن است ۲ برابر دلخور کننده باشد. برخی حتی طنز کنتوئت را به پول درآوردن متهم کرده اند.

او اظهار داشت: “به معنای واقعی کلمه هستند، دنبال کنندگان می گویند به {این دلیل است} کدام ممکن است ما سرگرم کننده دار نیستیم هر دو به این علت کدام ممکن است ما معدنچیان طلا هستیم – این مورد کنجکاوی ممکن است است، برای مثال، ما همین جا خیلی ثروتمند هستیم.” “افراد می گویند ما خواستن به ملاحظه داریم. به ممکن است اعتقاد کنید، این هدف اصلی ممکن است نیست.”

همراه خود این جاری، وولوز با بیرون تصمیم گیری مجازات صحیح اجتناب کرده اند کارگران هالیوود خواست به همان اندازه اجتناب کرده اند استفاده سیک خودداری کنند. – برای همه در شهر؟

آناتوما توسط متعدد اجتناب کرده اند افراد پیدا شده است کدام ممکن است تمایل دارد روی کمدی جنجالی “افراد بامزه وجود دارند” کار تدریجی.

در جای دیگر، ولو اجتناب کرده اند استفاده بازیگران «American Hastel» اجتناب کرده اند نمایندگی‌های غول پیکر علاقه مشابه دیزنی کف دست کشید، با این حال فریب داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: «خوب کلوپ کمدی بوکس سیاه کودک نوپا می‌تواند هر کاری کدام ممکن است می‌خواهد انجام دهد».

یکی اجتناب کرده اند بازیگران فیلم Just Go With It دلیل داد: “همه در طولانی مدت جاده هستند.” اگر لویی راهی پیدا کند برای خوب تجهیزات گلف کمدی بلیت بفروشد، این کار را خواهد کرد.

به معنای واقعی کلمه هستند، همین سال قبلی، گشت و گذار کمدی ۲۴ شهر the’s کدام ممکن است تمام شد، همراه خود خوب گشت و گذار در آمریکا تحریک کردن شد.

وولوف وضعیت را اینگونه چکیده کرد: «اگر افراد بخواهند آنها را ببینند، برای او یا او خوشایند است. {چه کسی} ممکن است بگوید {نمی تواند} روی صحنه راه برود؟ ممکن است نیستم. برایم بدون در نظر گرفتن کدام ممکن است او چه می تدریجی. برای ممکن است بدون در نظر گرفتن. تنها کاری کدام ممکن است می توانم انجام دهم اینجا است کدام ممکن است اقامت کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آن در اطراف باشم.

CK تنها کسی نیست کدام ممکن است در ارجاع به این رسوایی متهم شده است.

متعدد اجتناب کرده اند مشتریان جامعه های اجتماعی بافت کردند سیلی زدن به جتیسون جتیسون {به دلیل} سیلی زدن به ویل اسمیت در آکادمی پس اجتناب کرده اند سیلی زدن به مجرم جنسی رومن پولانسکی برای بیش اجتناب کرده اند ۴۰ سال، ریاکارانه است. هاروی واینستین، شکارچی سریال را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشخاص حقیقی سوپراستار عکس مشابه تفلون، را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این آکادمی، سال هاست کدام ممکن است جدا گذاشته شدند.