شاید زمان آن رسیده باشد که جورج تاون پاتریک اوینگ را بکشیم.


۱۱ ماه پیش بود که پاتریک یوینگ و جورج تاون به قله شرق بزرگ بازگشتند. یکی دیگر از فصل های شکست کمی متفاوت بود، با هویاها ادعای چیزی چشمگیر برای کسب اولین عنوان کنفرانس خود در ۱۴ سال گذشته.

سپس استراحت فرا رسید و مشکلات معمول دوباره به وجود آمد. یوینگ نتوانست بهترین بازیکن را در زمین نگه دارد. ستاره بیوه سنت وهاب به مریلند نقل مکان کرد. بهترین انتقال او، پادشاه کنتاکی شرقی، هرگز در یک بازی ظاهر نشد. و اکنون، کمتر از یک سال پس از پیروزی تاج در باغ، ارزش این را دارد که آیا جورج باید تغییری ایجاد کند یا خیر.

در طول فصل پنجم یوینگ، هویا یکی از بدترین زمستان‌ها را در تاریخ ۱۱۵ ساله برنامه تجربه کرد و به وضوح بدترین تیم در شرق بزرگ بودند. آنها ممکن است برای اولین بار از فصل ۱۹۷۱-۱۹۷۲ دو رقمی نشوند. آنها در آن بازی ها ۰-۱۰ با میانگین ۱۳.۵ امتیاز و در مجموع ۶-۱۵ شکست خوردند. آنها در رتبه ۲۰۶ در کنیا قرار دارند. این ششمین سطح برتر در MAAC است.

اگرچه وهاب دوباره به عنوان پادشاه تأسیس شد، اما امسال همیشه یک گام به عقب بوده است. او داشت جورج تاون را در اتاق استخدام High-20 می ساخت. اما عناصر سازنده آن واحد، گارد پنج ستاره امینو محمد و مرکز چهار ستاره رایان موتومبو، بیشتر مورد سوال قرار گرفتند و این دو بازیکن انتظارات را برآورده نکردند. محمد عمدتاً در شرق با میانگین ۱۲.۴ امتیاز به ازای هر ۳۸.۱ درصد شلیک مبارزه کرد. این تیم با درصد گل میدانی، درصد گل میدان و گل دقایق پایانی در شرق بزرگ در رده آخر قرار گرفت.

یوینگ
پاتریک یوینگ با امین محمد از جورج تاون صحبت کرد.
ورزش آمریکا امروز

این دقیقاً شکست کریس مولین در سنت جان نیست، مربی اولین باری که از دادن زمان لازم و استخدام افراد مناسب امتناع کرد. یوینگ ۱۵ سال به عنوان کمک مربی در NBA گذرانده است. او سخت کار کرد و نیروهای خوبی به دست آورد. اما واضح است که کار نمی کند. این حتی موضوعی برای مسابقه تماشایی Big East Hoyas در ماه مارس گذشته نیست. رکورد یوینگ ۲۶-۵۴ در بازی لیگ است که بدترین درصد برد ۰.۳۲۵ است.

اما آن چهار پیروزی را نمی توان برای روزها پنهان کرد. حفظ یک بازیکن مشکلی غیر قابل حل در دوران یووینگ است. اگر نمی توانید بهترین بازیکنان را در برنامه خود نگه دارید، مهم نیست که چقدر خوب هستید، مگر اینکه هر سال بهترین فرصت های دبیرستانی و نقل و انتقالات را داشته باشید.

تصور کنید که جورج هفت سال است که ثبت ملی نشده است. تحت هدایت یوینگ، او یک برد پنج فصلی را تکمیل نکرد و در مجموع فقط یک بار. این برنامه برای آن عالی است، یک مدرسه بسیار قوی در یک حیاط بسیار حاصلخیز.

من فکر می کنم یوینگ یک مربی با کیفیت است که عمیقاً به بسکتبال جورج تاون اهمیت می دهد. من فکر نمی کنم دانشگاه برای او باشد. نتایج، به جز یک دوره چهار روزه، گویای خود هستند. من شک دارم که جورج این بازیکن کهنه کار را اخراج کند، به خصوص پس از اینکه در آوریل گذشته به او پیشنهاد تمدید قرارداد داده شد. اما جدایی مسالمت آمیز به نفع هر دو طرف خواهد بود.

مغز خود را RAC کنید

در خانه، قرمزها آیووا را شکست دادند و شماره ۴ پوردو را با صدای زنگ و شماره ۱۳ ایالت میشیگان را شکست دادند. در طول راه، او به شمال غربی، پن استیت (۱۷ امتیاز)، مینه سوتا (بدون سه شروع کننده) و UMass شکست خورد.

دو گروه از شوالیه های اسکارلت وجود دارد. در Jersey Arena در جرسی، به نظر می رسد یک تیم مستعد آسیب دیدگی NCAA باشد. در این مسیر، تیم استیو پیکیل یکی از بدترین گروه های کنفرانس قدرت در کشور است. پس از ۳۰ سال خشکسالی، پیروزی های خانگی به آنها فرصتی دوباره داد تا برای دومین فصل متوالی به رقص بروند. سقوط به آن جستجو آسیب زد، که منجر به رتبه بندی وحشتناک NET 100 شد.

راتگرز
ران هارپر جونیور
گتی ایماژ

این برای راتگرز جدید نیست. دو سال پیش در خانه ۱۸ بر ۱ و در جاده ۲ بر ۸ بود. بازتاب دهنده است، اما تا حدی عجیب است.

بازی هفته

شماره ۱۸ ایلینوی در شماره ۴ پردو، سه شنبه، ساعت ۹ شب.

کافی کاکبرن و زک ادی ایلینوی، ترویون ویلیامز و پردو در یک مدرسه قدیمی و رنگی با هم ملاقات خواهند کرد. در اولین دیدار خود، کوکبر، پسر بد، وقت اضافه دوبل را برد. در سه بازی خود از آن زمان، کوکرین به طور میانگین ۲۵.۳ امتیاز و ۹.۶ ریباند به دست آورده است و ایلینوی در بین ده بزرگ پیشتاز است.

دانه

۱: آبرن، گونزاگا، پوردو، کانزاس

۲: دوک، بیلور، کنتاکی، ویسکانسین

۳: هیوستون، تگزاس فناوری، آریزونا، UCLA

۴: پراویدنس، ایلینوی، مارکیت، ویلانووا

ساعت سهام

چت هولمگرن – بالا

بلافاصله برای شاگرد اول گونزاگا نیست. ما در آبان و آذر خوشحال نبودیم. اما اکنون او به زمین می خورد و گونزاگا هم همینطور. رویداد ۷ فوتی یکی از خنده دارترین آماری بود که در پست ۳۳ امتیازی BYU شنبه با ۲۰ امتیاز، ۱۷ روبان، شش پاس گل و پنج بلاک مشاهده کردید. این پس از ۲۳ N3، ۱۲ ریباند و چهار بلاک در سفر سن دیگو به سن دیگو رخ داد. او در هشت بازی متوالی دو گل به ثمر رساند و زاگ ها میانگین ۲۹.۳ امتیاز متوالی را به دست آوردند.

گونزاگا
چت هولمگرن
گتی ایماژ

جردن واکر – بالا

واکر، که چهار سال پیش دانشجوی سال اول در ستون هال بود، نکات بسیار مختصری در مورد آنچه ممکن است روزی اتفاق بیفتد، ارائه کرد. UAB به تنهایی این را می بیند. ۵ فوت ۱۱، پورت واشنگتن، نیویورک بومی آلاباما شکوفا شد و آن را کلید فصل قدرتمند آبی ها کرد. او ۴۲ امتیاز در رکورد برنامه در روز شنبه به دست آورد و یکی از بی ثبات ترین نوجوانان کشور است که میانگین ۱۹.۴ امتیاز و ۴۲ درصد از برتری ۳ امتیازی در UAB تحت رهبری واکر را به دست آورد. این یک بازی پشت سر رهبر غرب کنفرانس ایالات متحده آمریکا تگزاس شمالی است و بازی های سختی را در برابر رقبای ویرجینیای غربی و سانفرانسیسکو با مجموع هشت امتیاز به ارمغان می آورد.

هوبرت دیویس – پایین

کارولینای شمالی می خواست شغل خود را در خانواده حفظ کند. او به دنبال مردی با خطوط خونی تار هیلز بود تا جایگزین روی ویلیامز شود. آن محدود شدن گزینه ها – البته در ابتدای کار – شکست خورد. کارولینای شمالی در خطر از دست دادن مسابقات NCAA است. او پس از تساوی ۰-۰ تحقیرآمیز ۰-۰ در دوکم در شنبه شب در بازی های Quad 1، آن مسابقات را با ۱۳۰ امتیاز برد. استعدادهای زیادی در این لیست وجود دارد، به خصوص در مورد آرماندو باکو و بردی مانک، اما دیویس هنوز موفق نشده است. دفاع به ویژه اصلاح شده است و به طور موثر در رتبه ۹۶ از ۱۰۰ قرار دارد.

UConn – پایین

کمتر از یک هفته پیش، هاسکی ها به عنوان یک رقیب اصلی شرقی در نظر گرفته می شدند. پس از دو شکست وحشتناک، قرار گرفتن در جمع ۵ تیم برتر لیگ، قفلی برای یک کنفرانس به نظر نمی رسد. یوکان ناراضی پس از سقوط به داخل خانه کرتون، کنترل ویلانوا را به دست گرفت، اگرچه جاستین مور، نگهبان ستاره در آن حضور نداشت. تیم دنی هارلی باید روز سه شنبه از مارک ۲۴ استقبال کند و در روز جمعه ۲۱ از خاویر بازدید کند تا یکشنبه در سوپر بول با سنت جان روبرو شود. تنها یک پیروزی در لیگ، یک پیروزی در بازار وجود دارد، و اگر این قارچ ضعیفی باشد می تواند به راحتی در رتبه ها سقوط کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر