شبکه لیبرال برای انتخابات SCOTUS فشار می آورد.


در سال ۲۰۲۰، صندوق مخفی لیبرال Jugernot بیش از ۱ میلیارد دلار برای کمک به رئیس جمهور بایدن برای پیروزی در کاخ سفید، پیروزی در مجلس سنا و حفظ مجلس نمایندگان ایالات متحده هزینه کرد.

این گروه، مشاوران آرابلا، نام خانوادگی نیست، اما اگر نام آزادی را شنیده اید، آرابلا ممکن است بتواند حمایت مالی ارائه کند. این گروه اکنون توجه خود را به دیوان عالی معطوف کرده است.

آگهی. آرابلا که در سال ۲۰۰۵ توسط اریک کسلر، یکی از مقامات سابق دولت کلینتون تأسیس شد، پنج موسسه غیرانتفاعی را مدیریت می کند: صندوق سرمایه گذاری جدید، صندوق شانزدهم سی، صندوق هاپول، صندوق ویندوارد و صندوق شمال. هر یک از این گروه ها بر روی موضوعات مختلف سیاسی تمرکز می کنند، اما همه آنها زیر چتر عرب کار می کنند.

شبکه Aberala بر اساس کمک های مالی میلیاردر، از جمله بیل و ملیندا گیتس، پیر امیدیار و هانسجور وایز، برای صدها سازمان مستقل در سراسر کشور و همچنین گروه های پاپ لیبرال که آنها تاسیس و کنترل کرده اند، بودجه تامین می کند.

این طرح مالی به این گروه‌های نوظهور اجازه می‌دهد تا شبیه سازمان‌های مدافع محلی و پایه به نظر برسند، اما در واقع پول آنها به منبعی از پول سیاه می‌رود. صندوق شانزده به تنهایی بیش از ۶۰ میلیون دلار برای کمیته های سیاسی حامی دموکرات ها و رئیس جمهور بایدن هزینه کرده است.

نقشه خیرین و فارغ التحصیلان مشاوران Aberala.
مشاوران آرابلا برای صدها سازمان منحصر به فرد در سراسر کشور کمک مالی می کند و به نوبه خود از کمیته های سیاسی که از نامزدها حمایت می کنند حمایت می کند.
mfalzone

شبکه اتحادیه عرب به سیاستمداران حمایت مالی مستقیم نمی‌کند، بنابراین کمک‌کنندگان ممکن است ناشناس بمانند، و محدودیتی برای کمک‌ها یا برداشت‌هایشان وجود ندارد.

کمپین بهار عربی با هر سیاست عمومی که روایت واشنگتن دی سی را در ۱۵ سال گذشته شکل داده است مرتبط بوده است و فعالان به راحتی می توانند از گروه ها به سمت مناصب دولتی حرکت کنند. از وزارت دادگستری گرفته تا وزارت انرژی، یافتن آژانسی بدون مقامات ارشد مرتبط با آرابلا بسیار دشوار است.

آماده برای پریدن

مطالبه عدالت، یکی از این گروه ها، به پروژه صندوق شانزده و سی تبدیل شد. این گروه پول تاریک در سال ۲۰۱۸، قاضی برت کاوانا با تلاش برای خنثی کردن اعلام ۵ میلیون دلاری، قدرت خود را نشان داد. او اکنون در حال آماده شدن برای تأثیرگذاری بر رئیس جمهور بایدن است.

پس از انتخاب پرزیدنت بایدن، قاضی قاضی برایان شروع به وادار کردن استیون بریر به بازنشستگی کرد. او تبلیغات قدرتمندی منتشر کرد و یک بیلبورد موبایلی را در اطراف دادگاه عالی رانندگی کرد. اکنون زمان قاضی یک زن سیاهپوست دیوان عالی است. هیچ زمانی برای هدر دادن وجود ندارد.

بسیاری از مقامات دولتی که نقش کلیدی در روند نامزدی ایفا می کنند، روابط نزدیکی با این گروه های پول سیاه دارند. هم پیج هرویگ – که روند تحقیقات قضایی دولت را رهبری می کند – و هم جین پیساکی، سخنگوی کاخ سفید، قبل از پیوستن به دولت برای عدالت کار می کردند.

علاوه بر این، او رهبری ران کلاین، یکی از کارکنان پرزیدنت بایدن را برعهده داشت، که بخشی از تیم جستجوی برتر دولت است که در سال ۲۰۲۰ ۳.۲ میلیون دلار در ۱۶ میلیون دلار دریافت کرد.

جین پاساکی، سخنگوی کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی روزانه کاخ سفید سخنرانی می کند.
جین پاساکی، سخنگوی کاخ سفید، قبل از پیوستن به دولت خواستار عدالت، یکی از اعضای شبکه مشاوران عربی، به دولت ملحق شد.
گتی ایماژ

این دروازه تاریک انتقال پول، گوش های پرزیدنت بایدن را خریده است و تأثیر زیادی بر رای دهندگان وی خواهد داشت. با هرویگ، کلاین و پیساکی، و همه آنها نقشی کلیدی در جستجوی قاضی بعدی دیوان عالی دارند، او آماده است تا برای عدالت تلاش کند.

این گروه قبلاً جای خالی خود را اعلام کرده است و برای فهرستی از نامزدهایی که به‌اندازه کافی رادیکال می‌داند فشار می‌آورد. خوشبختانه چهار نفر از این نامزدها نیز در فهرست نامزدهای رئیس جمهور بایدن قرار دارند.

آرابلا و حامیان پول تاریک او در آستانه انتخاب قاضی بعدی دیوان عالی هستند، تصمیمی که چندین دهه زندگی و معیشت آمریکایی ها را تحت تاثیر قرار خواهد داد. با حضور پرزیدنت بایدن در دفتر بیضی شکل حداقل برای سه سال آینده، آنها با یک دستور کار چپ با درآمد خوب شروع می کنند.

کاتلین ساترلند مدیر اعتماد عمومی آمریکایی هاست.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر