شبکه ها ممکن است با یک جراحی دیگر مچ پای جو هریس روبرو شوند.


سالت لیک سیتی – نت های کوتاه دست مشتاقانه منتظر بازگشت جو هریس پس از یک استراحت ستاره ای بودند. اما این قطعی نیست، نماینده هریس به پست گفت که این احتمال وجود دارد که جراحی دیگری برای مچ پا لازم باشد.

“ما در حال بررسی هستیم. او در راه بازگشت، در حال بازسازی است. اما ما در تلاشیم تا بفهمیم بهترین اقدام چیست. ما باید این تصمیم را بگیریم.» بنابراین من نمی توانم پاسخ درستی به شما بدهم. چون هنوز نمی داند چه کند.

بنابراین ممکن است یک روش اضافی برای تنظیم مچ پا یک بار برای همیشه وجود داشته باشد. اما ما مطمئن نیستیم که آیا آن را می خواهیم یا نه. بنابراین پیش‌بینی بلندمدت عالی است، مشکلی نیست. اما اکنون باید کارهای بیشتری انجام دهیم و سعی می کنیم آن را کشف کنیم.

او در ۱۴ نوامبر پس از مصدومیت هریس در اوکلاهاما سیتی نتس بازی نکرد. او در ۲۹ نوامبر تحت عمل جراحی مچ پا قرار گرفت و انتظار بازگشت ۴ تا ۸ هفته دیگر و احتمالاً در پایان این طیف را داشت.

بروکلین نتز در آینده جو هریس (12) را وارد تور خواهد کرد.
اولین مصدومیت جو هریس باید ۴-۸ هفته باشد. ستاره نتز قبلا ۹ نفر را از دست داده است.
کوری سیپکین

اما هریس در تلاش برای بازگشت مشکل داشت. و اکنون، نه هفته بعد، یک یا دو هفته آینده برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا مچ پا پاسخ می دهد و آیا نیاز به بازی دارد یا نه، بسیار مهم خواهد بود.

ما دائماً در حال بررسی آن هستیم. او تلاش می‌کند به مسیر خود بازگردد و سخت روی آن کار می‌کند، و ما در تلاشیم تا آن را کشف کنیم.» “یا مچ پا پاسخ می دهد و اکنون می تواند بازی کند، یا ممکن است روند کمی برای تنظیم کامل وجود داشته باشد. و ما فقط در حال تلاش برای کشف آن هستیم.

فکر می‌کنم هفته آینده یا بیشتر در مورد کاری که انجام می‌دهیم احساس بهتری خواهیم داشت.»

بروکلین دلتنگ فضای هریس است. درصد گل میدان موثر ۰.۵۶۳ در ۴۲۳ دقیقه بازی از ۵۳۰.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر