شرط‌بندی NFL، ۲۰ دلار را به برد ۵۷۹ هزار دلاری در مسابقه امتیازی مجنون تبدیل می‌کندیکی از شرط‌بندان با زدن یک مسابقه دیوانه‌وار در روز یکشنبه در مسابقات NFL بیش از نیم میلیون دلار برنده شد.

برنده خوش شانس با حدس زدن صحیح برندگان و امتیاز دقیق هر دو بازی قهرمانی کنفرانس، اعتبار ۲۰ دلاری سایت خود را در FanDuel به ۵۷۹۰۰۰ دلار تبدیل کرد.

بنگال ها به لطف یک گل ۳۱ یاردی توسط ایوان مک فرسون در بازی قهرمانی AFC، چیفز را ۲۷-۲۴ در جاده در وقت اضافه شکست دادند تا به اولین سوپربول خود از فصل ۱۹۸۸ برسند. در کاپ شبانه، رامز به لطف گل میدانی ۳۰ یاردی مت گی در فاصله ۱:۴۶ دقیقه مانده به پایان، با نتیجه ۲۰-۱۷ در مسابقات قهرمانی NFC به صدرنشین ۴۹ers مهمان بازگشتند.

طبق گفته دارن روول از شبکه اکشن، دو شرط‌بند دیگر نیز در این مسابقه که با ۲۹۰۰۰ شانس به ۱ همراه است، پول دریافت کردند. یک شرط بندی ۵ دلاری ۱۴۵۰۰۰ دلار ثروتمندتر شد و دستمزد ۲ دلاری به برنده خوش شانس ۵۸۰۰۰ دلار داد.

کوین هنسی، سخنگوی FanDual به شبکه اکشن گفت: «این واقعاً شگفت‌انگیز است که می‌بینیم مشتری امتیاز دقیق هر دو بازی Conference Championship را انتخاب می‌کند و ۲۰ دلار را به ۵۸۰۰۰۰ دلار تبدیل می‌کند. ما همچنین دیدیم که دو مشتری دیگر نیز همین کار را انجام دادند و پرداخت‌هایی که در مجموع به ۲۰۰۰۰۰ دلار رسیدند. امشب چند مشتری بسیار خوشحال داریم.»

Bengals و Rams در Super Bowl 2022 در فوریه با هم دیدار خواهند کرد. ۱۳ در استادیوم SoFi در لس آنجلس. رامز به عنوان فالوورهای چهار امتیازی باز شد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر