شرکت کنندگان نیازی به ارائه مدرک COVID-19 ندارند


جوایز اسکار ۲۰۲۲ کمی بیش از یک ماه دیگر باقی مانده است، و با وجود اینکه مطمئناً شبی فراموش نشدنی همراه با غافلگیری و غافلگیری خواهد بود، اما یک چیز در کارت نخواهد بود: واکسیناسیون کووید-۱۹.

بر اساس گزارشی، بزرگترین شب هالیوود برای افرادی که در این مراسم شرکت می کنند نیازی به مدرک واکسیناسیون ندارد.

نامزدها، مجریان و ستارگان در ۲۷ مارس در دالبی تئاتر لس آنجلس گرد هم می آیند تا بهترین و درخشان ترین فیلم را جشن بگیرند. به گزارش هالیوود ریپورتر، آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک از شرکت کنندگان می خواهد که آزمایش PCR منفی یا آزمایش آنتی ژن سریع منفی را در روز مراسم نشان دهند.

از سوی دیگر، مراسم SAG Awards و Critics Choice Awards، هر دو به وضعیت واکسیناسیون کامل نیاز دارند.

انجمن بازیگران سینما پروتکل‌های COVID-19 خود را برای مراسم جوایز خود در وب‌سایت خود فهرست کرده است، همراه با این بیانیه، «همه شرکت‌کنندگان بلیت‌شده ملزم به ارائه مدرک واکسیناسیون به‌علاوه واکسن تقویت‌کننده (در صورت واجد شرایط بودن)، اثبات اثبات منفی کووید مبتنی بر آزمایشگاه هستند. ۱۹- تست PCR در ۴۸ ساعت بعد از رویداد و تست آنتی ژن منفی (سریع) در روز واقعه.

دست دکتر با دستکش جراحی و گواهی کارت واکسیناسیون و پاسپورت اولین دوز واکسن کووید-19 (کرونا ویروس)
از شرکت کنندگان در مراسم اسکار ۹۴ درخواستی برای ارائه کارت واکسن کووید-۱۹ در ۲۷ مارس نخواهد شد.
گتی ایماژ

جوایز انتخاب منتقدان قرار است در ۱۳ مارس برگزار شود. مدیر عامل انجمن انتخاب منتقدان، جوی برلین، در مورد الزامات واکسیناسیون این سازمان به THR گفت: “ما ۱۰۰٪ واکسینه خواهیم شد و نیاز به آزمایش PCR منفی در عرض ۴۸ ساعت از رویداد داریم. . . من نمی‌توانم مردم را به نمایشی دعوت کنم که در آن احساس امنیت نکنند.»

آکادمی موظف است که کارمندان خود را واکسینه کنند. و مراسم اسکار مطابق با دستورات اداره بهداشت لس آنجلس خواهد بود، که دستور می دهد افرادی که در “مگا رویدادهای” داخل یا خارج از خانه شرکت می کنند باید یا واکسینه شوند یا نتیجه آزمایش منفی نشان دهند.

این سازمان هنوز سیاست کروناویروس خود را برای مراسم اسکار به طور علنی منتشر نکرده است. یک منبع به THR گفت که برگزارکنندگان نمایش باید منتظر واکنش منفی دیگران در صنعت سرگرمی باشند. این خودی اضافه کرد که این “تکان دهنده” است که چگونه اسکار مایل است مخالفان واکسن را ملزم کند.

نود و سومین دوره جوایز اسکار - پشت صحنه
مدیری در مراسم اسکار ۲۰۲۱ مجسمه اسکار را در حالی که ماسک زده است نگه می دارد.
گتی ایماژ

این موضع با مراسم سال گذشته متفاوت است، جایی که پوشش صورت در طول مراسم زنده اجباری نبود، اما از تمام ۱۷۰ مهمان خواسته شد تا زمانی که دوربین‌ها فعال نمی‌شد ماسک بزنند.

نامزدهای جوایز ۲۰۲۲ روز سه‌شنبه اعلام شد و بسیاری از طرفداران برای تندیس‌های طلایی معتبر حاضر شدند.

کریستن استوارت برای بازی در نقش پرنسس دایانا در “اسپنسر” نامزدی را به دست آورد و با نیکول کیدمن (“ریکاردوس بودن”) و اولیویا کولمن (“دختر گمشده”) رقابت خواهد کرد.

«قدرت سگ» و «تلماسه» به ترتیب ۱۲ و ۱۰ نامزدی دریافت کردند، در حالی که بازیگرانی مانند اندرو گارفیلد، جسی پلمونز و خاویر باردم موفق به کسب جایزه شدند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر