شش نفر به دلیل استخراج غیرقانونی معدن در تالس دستگیر شدند


سرهنگ محمد رستمی فرمانده انتظامی شهرستان تالس با بیان اینکه شش نفر به دلیل استخراج غیرقانونی معادن در یکی از مناطق ییلاقی این شهر دستگیر شدند، گفت: شش معدنچی غیرمجاز بین ۳۲ تا ۵۷ سال دستگیر و قبل از سیر مراحل قانونی پرونده تشکیل شد. مرجع قضایی را تأسیس کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا فرمانده انتظامی شهرستان تالس ۶ نفر را به اتهام استخراج غیرمجاز معدن در یکی از مناطق ییلاقی این شهرستان دستگیر کرد.

سرهنگ محمد رستمی اظهار داشت: هرگونه استخراج و استخراج غیرقانونی معادن و معادن برای دستیابی به اموال تاریخی و آثار باستانی ممنوع است و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

وی گفت: پلیس با اقدام فنی و پلیسی موضوع استخراج غیرمجاز معدن در یکی از مناطق ییلاقی تالش نگر را به مسئولان اطلاع داد و پس از هماهنگی قضایی به این محل اعزام کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان ثالش با بیان اینکه در محدوده مورد نیاز گودالی به قطر ۲ و عمق ۸ متر کشف شد گفت: در این رابطه ۶ معدنچی غیرمجاز ۳۲ تا ۵۷ ساله دستگیر و پرونده تشکیل شد. چون مراحل قانونی در اختیار قوه قضاییه قرار گرفت.

در پایان سرهنگ رستمی با قدردانی از همکاری صمیمانه مردم و احساس مسئولیت آنان در حفظ آثار فرهنگی و باستانی از پلیس خواست هرگونه اخبار مرتبط با این موضوع را از طریق سامانه ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

اشتراک گذاری